אודות יגואר
מנהיגות חדשנית מגדירה את העתיד של יגואר


 
דר. ראלף ספט, מנכ"ל יגואר לנד רוב
חדשנות היא הטבע השני של דר. ספט. שמונה למנהל הראשי של יגואר לנד רובר ב-18 לפברואר 2010, הוא גרם לתפנית מרשימה של העסק, כאשר הביא לעלייה של מכירות, יצר למעלה מ-8,000 משרות והשקות רכבים בפרופיל גבוה הכוללים את ה-XJ החדשה והגדרה מחדש של ה-F‑TYPE.

כאחד שמעיד על עצמו כאוהב מכוניות, הוא נוהג על יגואר XFR ובעלים של E‑TYPE קלאסית. הרבה מההצלחה היא בזכות ההתעקשות של דר. ספט על הדגש על העיצוב בכל היבט של החברה - לא רק על הרכבים עצמם אלא בצורה שבה כל הארגון מתפקד.

אני מדבר על הדרך שבה אנחנו מעצבים את כל התהליכים שלנו, איך אנחנו מעצבים את חלק המחקר והייצור, איך אנחנו מעצבים חלק ההכשרה, תוכניות הגיוס והכישורים האישיים, ואיך אנחנו מעצבים את הקשרים שלנו עם ספקים ולבסוף עם לקוחותינו.

הוא רואה זאת כמפתח להצלחה - יצירת ערך וחדשנות כדי לייצר תשואה כלכלית ולהצדיק השקעות עתידיות בחדשנות - המעגל המוסרי השלם.

אנחנו הופכים להיותר יותר בינלאומיים, מפתחים יותר מוצרים, משקיעים בטכנולוגיות שונות בתחומים שונים.

בעקבות תואר בהנדסת כלכלה מאוניברסיטת רוזנהיים, גרמניה, הוא השלים דוקטורט בהנדסה. הוא בנוסף פרופסור תעשייתי באוניברסיטת וורוויק.

דר. ספט עבד מספר שנים עיועץ עסקי לפני שהצטרף ל-ב.מ.וו ב-1980. אחרי 20 שנים עבר לפורד כמנהל ייצור, איכות ותכנון מוצרים. עבודתו האחרונה ב-ב.מ.וו הייתה סגן נשיא לנד רוב כש-ב.מ.וו רכשו את המותג. לאחר מכן הפך למנהל ייצור, איכות ותכנון בפורד כשב.מ.וו מכרה את לנד רובר לפורד בשנת 2000. הוא היה ראש אגף המבצעים בחברת הגז וההנדסה הארצית של גרמניה "לינדה גרופ" לפני שעבר ליגואר לנד רובר.
 
 
 
חדשנות בעיצוב, הנדסה וטכנולוגיה היא בליבה של העסק שלנו
 

דר. ראלף ספט
מנכ"ל, יגואר לנד רובר

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם