הסיור במפעל JAGUAR ב-CASTLE BROMWICH

מה דרוש כדי להביא לעולם את המכוניות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית? אחד מהמדריכים המומחים שלנו ייקח אתכם לסיור אקסקלוסיבי במפעל Castle Bromwich האיקוני, ושם תוכלו לראות ממקור ראשון את תהליך הייצור כולו, מלוחות המתכת ועד לרכב המוגמר.

מתכת טהורה לריגושים טהורים

מתכת טהורה לריגושים טהורים

אם שאלתם את עצמכם אי-פעם, כיצד מגיע Jaguar לעולם, אם יש בבעלותכם כבר Jaguar או אם אתם שוקלים לרכוש אחד, זאת ההזדמנות שלכם לחוות את התהליך מתחילתו ועד סופו.
אלומיניום

אלומיניום

הארכיטקטורה החכמה של האלומיניום של Jaguar היא הגורם המחולל את המהפכה באופן שאנו בונים מכוניות שהן גם מהירות יותר וגם מגיבות יותר. ב-Castle Bromwich תראו את מכבש האלומיניום הגדול ביותר בעולם, שנבנה כדי ליצור את הצורה היחידה במינה, המלוטשת והאווירודינמית של F-TYPE החדיש והמתקדם שלנו.
קיברנטיקה

קיברנטיקה

שימו לב כיצד הצבא הקיברנטי הייעודי שלנו מעצב, מסמרר ומרכיב את רכבי ה-Jaguar, לפני שאנשי מקצוע מיומנים ביותר מעניקים באהבה, את הפיניש לכל אחד מהרכבים הייחודיים.
הרכיבו בעצמכם את ה-JAGUAR שלכם

הרכיבו בעצמכם את ה-JAGUAR שלכם

אם אתם שוקלים לרכוש Jaguar, הסיור יעניק לכם את ההזדמנות לחקור את מאות הרכיבים המאפשרים התאמה אישית, שתהפוך את רכבכם ליחיד במינו. תנו דרור לדמיונכם בזמן שאתם מתלבטים באיזה גון צבע ובאילו רכיבים לבחור – מהגלגלים ועד הפורנירים – לפני שתזמינו את ה-Jaguar שלכם בהתאמה אישית.

מידע חשוב למבקרים

פתחו הכל
איך מזמינים?
האם עליי להביא משהו?
האם יש הגבלת גיל?
האם אוכל לחנות במפעל?
באיזו שעה עליי להגיע?
האם מותר לצלם?

אנו מצפים לבואכם אך זִכרו: מספר המקומות מוגבל מאוד, לכן עליכם להזמין מראש.