הקבוצה

חברי הקבוצה שלנו חולקים חזון מיוחד במינו: לראות את עצמם בפודיומים של אליפות העולם ב-ABB FIA Formula E.

תנו לנהגים שלנו יתרון עם FANBOOST

כל הקבוצות משתמשות בשלדות וביחידות סוללה ברמה זהה, כדי להבטיח סיכויים שווים על המסלול. יחד עם זאת, יתרון אחד שנהגים יכולים להשיג מגיע מ-FanBoost. חמשת הנהגים עם המספר הרב ביותר של קולות FanBoost מקבלים תגבור משמעותי, שהם יכולים להפעיל בחלון של 5 שניות במהלך המחצית השנייה של המרוץ.

סם בירד

סם בירד

סם בירד, נהג מרוצים בריטי, הצטרף ל-Jaguar Racing לקראת העונה השביעית של אליפות העולם ב-ABB FIA Formula E. בירד, אשר החל את הקריירה שלו במרוצים בשנת 2002, המשיך להתקדם אל הצמרת עם תוצאות בקטגוריות ג'וניור של הספורט, וזאת לפני שמילא מספר תפקידי מפתח ב-Formula 1, כולל משימות מבחן עבור קבוצת וויליאמס ונהג מבחנים עבור מרוצי Mercedes AMG Petronas (הפרס המלזי) מ-2011 עד 2013.

בשנים האחרונות, טעם בירד את טעם ההצלחה במרוצי סיבולת במסגרת אליפות העולם של FIA עם Ferrari, וקבוצת המרוצים G-Drive. סם בן ה-34 השתתף בכל מרוצי ה-ABB FIA Formula E מאז 2014, כאשר החלה התחרות פורצת הדרך, והבטיח לעצמו 11 ניצחונות עד אז, כשהניצחונות האחרונים שלו היו במהלך העונה השביעית של המרוצים שהתקיימו בדירייה ובניו יורק. כשהוא מסיים במקום השישי הכללי באליפות הנהגים, עם שלוש נקודות פודיום, הוא ממשיך להיות הנהג היחיד שניצח במרוץ בכל עונה.
אינסטגרם טוויטר
מיטש אוונס – נהג

מיטש אוונס – נהג

מיטש החל בפעילות קארטינג כבר בגיל 6 וזכה בגרנד פרי של ניו זילנד כבר בהיותו בן 16. הנהג הצעיר, שהמנטור שלו היה מרק וובר, לשעבר נהג מרוץ ב-F1, המשיך לעבר הניצחון ובשנת 2012 וזכה במרוץ המכוניות GP3. בשנת 2013 הוא עבר ל-GP2 ובהיותו בן 18 בלבד, עדיין טירון, הפך מיטש לנהג המרוצים הצעיר ביותר בתולדות GP2, שעלה לפודיום אחרי הסיבוב השלישי בספאנג, מלזיה. מיטש זכה להצלחה נוספת בשנת 2015, כשסיים שני במרוץ 24 השעות בספאנג, מלזיה.

הופעת הבכורה שלו באליפות העולם ב-Jaguar Racing עם ABB FIA Formula E הייתה בשנת 2016, כאשר הקבוצה הבריטית חזרה למרוץ. בעונתו השנייה בקבוצה, מיטש, שנחשב בקרב רבים כאחד הנהגים המהירים ביותר על המסלול (grid), השיג רצף של ניצחונות ראשונים ב-Jaguar Racing, כולל מקצה סופר פול, פול פוזישן (עמדת זינוק ראשונה), וסיום בפודיום. עבודתו הקשה נשאה פרי בשנת 2019, עם ניצחונו הראשון ברומא, עם ABB FIA Formula E. אחרי ניצחון זה, הוא הגיע פעמיים נוספות לפודיום, בברן ובניו יורק, וניצחונות אלו הובילו למקום בחמישייה הראשונה בגמר, בדירוג הנהגים.

במהלך עונת 2019-2020, מיטש זכה בניצחון סוחף במקסיקו סיטי ובפול פוזישן ופודיום בסנטיאגו, צ'ילה. הוא סיים ב-P7 של דירוג הקבוצות. בעונה זו, הצטרף נהג המרוצים סם בירד למיטש כדי להבטיח ש-Jaguar Racing ייהנה מאחת הקבוצות החזקות ביותר שישתתפו באליפות.

בעונה השביעית המרתקת, סיים מיטש במקום הרביעי באליפות הנהגים – המיקום הגבוה ביותר שלו עד אז. הוא זכה לעלות לפודיום בדירייה, ברומא, במונקו, בלונדון ובברלין, וגם קבע את ההקפות המהירות ביותר ברומא, בניו יורק ובלונדון.
אינסטגרם טוויטר

הקבוצה שמאחורי הקבוצה:

אולי יש רק שני אנשים מאחורי ההגה ביום המרוץ, אך יש גדודים של מהנדסים, מכונאים ואנליסטים, וכולם עובדים מאחורי הקלעים ומסביב לשעון, כדי להבטיח ביצועים אופטימליים.