נהיגה דינמית

E‑PACE חווית נהיגה בלתי שנכחת.

איזון ותגובה בפניות, E‑PACE מגיבה במהירות ובמדוייק לפקודות הנהיגה שלך

נסיעת מבחן
טכנולוגית עזר לנהיגה
יגואר נסיעה ותפעול
השלדה של E‑PACE פותחה על מנת לספק דינמיקת כביש זריזה ומעודנת. רכיבי שלדת האלומיניום משמשים לשיפור ביצועי המתלים על ידי הגדלת הנוקשות. בכדי להעצים את נוחות הנסיעה, ל- E‑PACE יש מערכת מתלים עצמאית לחלוטין עם עיצוב מתוחכם רב חיבורי למתלים האחוריים.
הנעה לכל הגלגלים
לקבלת ביצועים על פני מגוון רחב של תנאים, מערכת הנעה לכל הגלגלים (AWD) שולטת בחלוקת המומנט בין הסרן הקדמי והאחורי. מומנט ההנעה מאוזן על שני הצירים כדי לנצל את האחיזה באופן מלא מכל ארבעת הצמיגים.
ACTIVE DRIVELINE<sup>1</sup>
לזריזות משופרת, Active Driveline משפרת את יכולת המשיכה ומספקת מאפייני התנהגות של הנעה אחורית. המערכת מאפשרת לעד 100% מהכח המועבר לציר האחורי להיות מנותב לגלגל השמאלי או הימני בהתאם לאחיזה הקיימת.
ALL SURFACE PROGRESS CONTROL<sup>2</sup>
מערכת בקרת נסיעה על כל משטח , ALL SURFACE PROGRESS CONTROL, מקלה על הנהיגה בתנאים חלקלקים ומעוטי אחיזה. זו מערכת שיוט במהירות נמוכה העוזרת ל-E‑PACE להתמודד עם מצבים מעוטי אחיזה, ולא משנה מה מזג האוויר - מאפשרת לכם להתרכז בהיגוי הרכב.
מנוע ותמסורת

החל מעוצמה והנאת נהיגה יחודית עד לצריכת דלק משופרת, . שתמסורת E‑PACE בעלת 9 מהירויות ותגובה מהירה, חלקה ויעילה - מספקת העברת הילוכים מהירה לנסיעה ללא מאמץ

מנוע INGENIUM בנזין

מנועי ה- Ingenium מאלומיניום שלנו, בעלי חיכוך נמוך, כוללים בלוק צילינדר קשיח ומוטות איזון תאומים, כדי להבטיח רמות רטט נמוכות טבעיות, לביצועים חלקים יום יומיים. כל המנועים מצוידים בטכנולוגיה הדממה / הנעה וטעינה מחודשת חכמה - שימוש באנרגיה קינטית בזמן הבלימה כדי לטעון את הסוללה - לחסכון מקסימלי, במיוחד בנהיגה עירונית.

מנועי בנזין מסדרת אינג'ניום

מנועי האינג'ניום בנזין של ה-E‑PACE מיישמים את החידושים האחרונים, כגון הרמת שסתומים רציפה במערכת היניקה כדי לשפר את הביצועים, צריכת הדלק ופליטת ה-CO2.

מנועי דיזל מסדרת אינג'ניום

לביצועים יום יומיים חלקים, מנועי הדיזל מסדרת אינג'יניום של ה-E‑PACE מציעים מבנה אלומיניום, חיכוך מופחת, וטכנולוגית טורבו מתקדמת לאספקת מומנט שופע בכל טווח סיבובי המנוע, ותגובת דוושה אחידה, פרוגרסיבית ועם השהיה מופחתת.

דיזל חדש, או שמא בנזין או חשמל?

מנועי הבנזין הנוכחיים שלנו ומנועי הדיזל החדשים הם הנקיים והיעילים ביותר שייצרנו מאז ומעולם. מערכת ההנעה החשמלית החדשה שלנו היא העתיד של הנהיגה. איזה מנוע מתאים לכם?

דינאמיות
דינמיות מותאמת אישית<sup>3</sup>
כדי לשפר את העידון והנוחות או את ביצועי המכונית, פונקצית Configurable Dynamics האופציונלית מאפשרת לך להתאים אישית את מיפוי המצערת של E‑PACE, נקודות שינוי ההילוך של התמסורת, והגדרות היגוי ומתלים בהתאם לצורכי הנהיגה שלך.
ADAPTIVE DYNAMICS<sup>4</sup>
מערכת דינמיקה מסתגלת מספקת דינמיקה מדויקת ונסיעה חלקה על ידי ניטור תנוחת גלגל ותנועות המרכב. בולמי הזעזועים נשלטים אלקטרונית כדי לייעל את הגדרות המתלה ולספק את איזון אופטימלי בין נוחות, עידון וזריזות בכל עת.
JAGUARDRIVE CONTROL
לחווית נהיגה תפורה לטעמכם האישי, JaguarDrive Control מאפשרת לכם לבחור בין מצב נורמל, אקו, דיינמיק או חורף - כל אחד מהם משנה מעט את תגובת ההגה והמצערת.
תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית
תמסורת האוטומטית של E‑PACE בעלת 9 מהירויות ותגובה מהירה, חלקה ויעילה - מספקת העברת הילוכים מהירה לנסיעה ללא מאמץ. לקבלת מעורבות נהיגה גדולה עוד יותר וחיסכון נוסף בצריכת הדלק, תיבת ההילוכים 6 מהירויות קלת המשקל והמתקדמת מספקת שינויים קלים וחדים .

רוצה לדעת עוד? לקבלת מידע מפורט יותר על E‑PACE, הורד את כאן העלון האחרון.

הורדת עלון

1 זמין רק עם מנועי D240 ו-D300.
2 תיבה אוטומטית בלבד
3 לא מוצע ב-D150 או בגרסה הידנית
4 לא מוצע ב-D150, בגרסה הידנית או עם חישוקי "17.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם