עיצוב פנימי

עכשווי, מסוגנן ומעוצב להפליא - ה- E-PACE היא ללא ספק רכב היגואר המוביל באחסנה הפנימית.

צפייה בסרטון

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
Url
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
Url
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
Url
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
Url

ב- E-PACE כל פריט תוכנן בקפידה כדי לספק חוויה נהג מושלמת. תא הנהג עוטף את הנהג, ומוט ההילוכים SportShift יושב בקצות האצבעות. מראת הדרך אחורית 'infinity' המסוגננת מעוצבת ללא מסגרת. כל זאת כדי להשלים את חווית הנהג

נסיעת מבחן
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
מאפיינים מרכזיים
התאם את חייך מבפנים
אחסון פנים של E-PACE הוא מהטובים מסוגו. הקונסולה המרכזית העמוקה עם מחזיקי כוסות הניתנים להסרה, מתאימים לנשיאה של טאבלטים קטנים או ארבע בקבוקי 75cl. תא הכפפות המרווח נהדר עבור כל הרכוש החיוני שתרצה לשמור קרוב - כמו במחזיקי הכוסות של הקונסולה המרכזית. שני תאי אחסון העמוקים בדלתות הקדמיות תוכננו לאחסן מגוון של פריטים, כולל טלפונים, פחיות ובקבוק 1.5 ליטר מים.
חקרו את הבטיחות והשימושיות
צפייה בסרטון
yt:vPDgYpvn7Pw
תאורת אווירה פנימית הניתנת להתאמה
תאורת האווירה פנימית הניתנת להתאמה האופציונלית, יוצרת אפקט חזותי עשיר ואווירה מסבירת פנים ומרגיעה עבור כל הנוסעים. המערכת מדגישה פרטי עיצוב ייחודיים בקרני אור רכות ובמבחר של עשרה צבעים שונים.
הפרטים שעושים את ההבדל
אלו פרטי העיצוב הקטנים שנותנים ל-E-PACE את האופי הייחודי לה, כמו דוגמת היגואר והגור המתחברת לה בפינת השמשה הקדמית. יש גם הטבעות יגואר עדינות בתא הכפפות ובתא מתחת לקונסולה המרכזית.
התאמה אישית
בחר מתוך אוסף של חומרים וטקסטורות פרימיום, בנוסף ללוח הצבעים עם שילובי צבעים מדהימים. הבחירות שלך מרכיבות את ה- E-PACE שתאהב.

רכב ה-SUV הקומפקטי הראשון של יגואר מהווה שילוב ייחודי של מראה מודרני, זריזות ונהיגה דינמית. - E-PACE המושלם עבורך

נסיעת מבחן