בטיחות

E‑PACE נועדה לשאת אותך ואת הנוסעים ללא מאמץ, בנוחות - והכי חשוב, בבטחה.

לבטיחות אופטימלית, E‑PACE תוכננה כך שתכלול חבילת תכונות לא רק כדי להגן עליך ועל הנוסעים , אלא גם כדי לסייע באופן פעיל למנוע התרחשות של תאונות. מערכות עזר הנהג של E‑PACE עובדות יחדו בכדי להפוך את הנהיגה לקלה יותר ובטוחה יותר.

נסיעת מבחן
מאפיינים מרכזיים
ACTIVITY KEY(מפתח אקטיבי)
עם ה-ACTIVITY KEY האופציונאלי תוכלו להנות מהפעילות החביבה עליכם, תוך שהמפתח של הרכב שלכם שמור בבטחה בתוך הרכב. לנוחות מרבית, אתם יכולים לכרוך את ה-ACTIVITY KEY מסביב לפרק היד שלכם. הרצועה עמידה למים וחזקה, מאפשרת לכם להשתתף במגוון רחב של פעילויות. פשוט הצמידו את ה-ACTIVITY KEY שלכם אל דלת תא המטען כדי לנעול או לפתוח את המכונית, וכדי לנטרל או להפעיל מחדש את המפתח הרגיל.
POWERED GESTURE TAILGATE<sup>1</sup>
דלת תא מטען חשמלית, המופעלת במחווה (אופציה) מאפשרת לנהג/ת לתפעל את דלת תא המטען מצד המדרכה, מבלי שיש צורך לגעת ברכב עצמו או בשלט. פשוט העבירו את כף הרגל שלכם מתחת לאחד מצדדי זנב הרכב ותא המטען יפתח או ייסגר.
קח איתך את העולם
ניתן בקלות לאחסן בתא המטען פריטים גדולים ברוחב מקסימלי של עד 1.3 מטר . עם קיבולת אחסון של עד 441 ליטר, אפשר בקלות להתאים מקום לשתי מזוודות בינוניות ושלוש מזוודות בגודל כבודת יד לטיסה.
מערכות עזר ובטיחות
בלימת חירום
מערכת בלימת חירום אוטונומית- המצלמה הקידמית המותקנת בחזית הרכב, מנטרת את תנאי הדרך במהירות של 5-80 קמ"ש- למניעת תאונה חזיתית ובמהירות של 5-60 קמ"ש -למניעת פגיעה בהולכי רגל. במידה והמערכת מזהה חשש לתאונה, תינתן התראה לפעולת בלימה, במידה ולא נעשתה פעולה המערכת תפעיל את הבלמים על מנת להקטין את הנזקים האפשריים.
תיקון סטיה מנתיב
המערכת מזהה כאשר הרכב סוטה ללא כוונה מהנתיב ומחזירה אותך בעדינות לנתיב.
ניטור מצב נהג
המערכת מזהה אם אתה מתחיל להרגיש מנומנם ונותנת לך אזהרה מוקדמת כאשר אתה צריך לקחת הפסקה.
בקרת שיוט ומגביל מהירות
בקרת השיוט מאפשרת לך לשמור על המהירות הנוכחית של הרכב ללא צורך בהמשך השימוש בדוושת ההאצה - דבר המסייע להפחית את העייפות. מערכת הגבלת המהירות מאפשרת לקבוע מראש את המהירות המקסימלית של הרכב שאותה אין לעבור.
חיישני חניה קדמיים ואחוריים
תמרון קל ובטוח יותר - חיישנים בפגוש האחורי והקדמי מופעלים כאשר עוברים לנסיעה ברוורס. בעת החניה, תצוגת מסך המגע ומשוב קולי מסמנים על קרבה למכשולים.
360° SURROUND CAMERA<sup>2</sup>
תצוגה חיצונית של 360° מסופקת באמצעות מסך המגע, עוזר עם תמרונים שונים, מחנייה על יד מדרכה ועד כניסה ויצאה מאיזורים וצמתים צפופים.
אורות דרך קדמיים ממטריצת LED

אורות דרך מופעלים ממטריצת LED אופציונליות מאפשרים אור גבוה חכם (IHBA) ואורות דרך קדמיים אדפטיביים (AFL). על ידי פיצול אלומת האור העיקרית לרצועות אנכיות בלתי מורגשות, ה- IHBA ממקסם את זמן השימוש באורות הגבוהים מסביב לתנועה המתקרבת לנראות האולטימטיבית, תוך הטלת צל לפני כלי הרכב המתקרבים כדי למנוע סנוור ולבטיחות אופטימלית. מחווני כיוון מונפשים מסייעים בהפחתת משך הזמן שלוקח למשתמשי הכביש האחרים לזהות את כיוון הנסיעה המיועד שלך.

כרית אוויר להולכי רגל<sup>3</sup>

במקרה של התנגשות, חיישנים בפגוש הקדמי מפעילים כרית אויר נסתרת מתחת למכסה המנוע. מכסה המנוע נפתח ופורס כרית אוויר חיצונית על-מנת להגן על הולכי רגל או רוכבי אופניים בפני מגע עם השמשה הקדמית.

חבילת סיוע לנהג
בקרת שיוט אדפטיבית עם סייען פקקים
אם הרכב מלפנים מאט, מערכת בקרת השיוט האדפטיבית מפחיתה בצורה אוטומטית את מהירותו של ה-E‑PACE כדי לשמור על מרחק בטוח. ה-E‑PACE חוזר למהירות שנקבעה מראש ברגע שהדרך מלפנים מתפנה. במקרה שהמכונית מלפנים נעצרת לחלוטין. פונקצית סייען הפקקים מביאה את ה-E‑PACE לעצירה מלאה בצורה חלקה. ברגע שהתנועה החלה לנוע שוב, נגיעה קלה בדוושת התאוצה תגרום ל-E‑PACE להמשיך לעקוב אחרי הרכב מלפנים.
ניטור שטחים מתים
מערכת ניטור השטחים המתים מתריעה בפני הנהג/ת מפני כלי רכב הנמצאים בשטח המת של המראות, או מתקרבים אליו במהירות. אם אתם מפעילים את המאותת לכיוון בו יש מכשול, אור אזהרה יהבהב כדי להתריע מפני סכנה אפשרית. אם כלי הרכב שלכם מגלה כלי רכב נוסף בשטח המת שלכם כאשר אתם מתחילים להחליף נתיב, המערכת תרחיק את הרכב בבטחה מפני הרכב המתקרב.
בלימת חירום במהירות גבוהה
בלימת חירום במהירות גבוהה יכולה להפחית את הפגיעות והנזק על ידי הפעלה אוטומטית של הבלמים במקרה בו התנגשות היא בלתי נמנעת.
ניטור תנועה מאחור
מערכת ניטור תנועה מאחור הינה שימושית במיוחד כאשר יוצאת מחניה בנסיעה לאחור. המערכת מתריעה מפני כלי רכב, הולכי רגל וגורמי סיכון אחרים המתקרבים אל הרכב מהצדדים. היא תתריע בפניכם בעזרת התרעה קולית וחזותית כך שתדעו מה נמצא מאחוריכם אפילו כאשר שדה הראיה מוסתר.
מערכת חניה אוטומטית
מערכת החניה האוטומטית הופכת חניה במקביל או בניצב למדרכה לקלה ופשוטה על ידי היגוי הרכב אל תוך מקום החניה. כל שעליכם לעשות הוא להעביר את תיבת ההילוכים למצב המתאים (D או R) ולשלוט במהירות הנסיעה של הרכב עם דוושת התאוצה (גז) והבלמים. מערכת החניה האוטומטית יכולה גם להוציא אתכם מהחניה. הודעות והדרכות גרפיות מנחים אתכם במהלך התמרון.
מערכת עזר לחניה 360°
מערכת העזר לחניה 360° שלנו נותנת לכם ביטחון מלא בזמן תמרונים צפופים. חיישים הממוקמים בהיקף המכונית מופעלים אוטומטית כאשר ההילוך האחורי משולב, או יכולים להיות מופעלים בצורה ידנית, ומציגים בצורה גרפית, על מסך המגע, מבט עילי של הרכב. כאשר אתם חונים, תצוגת מסך המגה ופידבק קולי מאפשרים לכם לדעת כמה קרובים אתם למכשולים.

רכב ה-SUV הקומפקטי הראשון של יגואר מהווה שילוב ייחודי של מראה מודרני, זריזות ונהיגה דינמית. - E‑PACE המושלם עבורך

נסיעת מבחן

1סטנדרט ברמת אבזור HSE עם חבילת אבזור Specification. זמין רק עם אופצית מפתח חכם.
2זמין רק כאשר מותקנות מראות צד מתקפלות אוטומטית עם הכהיה אוטומטית
תלוי במדינת היעד
3סטנדרט ברמת אבזור HSE עם חבילת אבזור Specification או אופציונלי. זמין רק
4כאשר מותקנות מראות צד מתקפלות אוטומטית עם הכהיה אוטומטית. תיבה אוטומטית בלבד.
5סטנדרט ברמות אבזור SE או HSE עם חבילת אבזור Specification או אופציונלי.
בכל המערכות ברכב יש לעשות שימוש רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם בשליטה מלאה ברכב בכל זמן.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם