ביצועי נהיגה

גלו את ההתרגשות של הנהיגה ב-F‑PACE, עם היגוי זריז ומנועים מתקדמים טכנולוגית המספקים ביצועים ויעילות.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
טכנולוגיית ביצועים

F‑PACE מתעוררת לחיים באמצעות עוצמת כוח המנועים שלה בשילוב עם ארכיטקטורת אלומיניום קל-המשקל של יגואר וטכנולוגיות דינמיות מתקדמות. יחד הם מספקים ביצועים מסעירים ויעילות.

נסיעת מבחן
ביטחון מלא

בין אם תבחר בהנעה אחורית RWD או בהנעה מלאה AWD, ה- F‑PACE תמיד מרגישה ומתנהגת כמו יגואר.

ארכיטקטורת אלומיניום קלת-משקל

ארכיטקטורת אלומיניום קלת-משקל, קשיחה וחזקה מספקת הגנה מצוינת לכל הנוסעים, בעוד המשקל המופחת מגביר את היעילות ומשפר את השליטה בבלימה. F‑PACE היא בין המכוניות הקלות ביותר ברכבים מסוגה. מציעה פיזור משקל כמעט מושלם של 50:50. מאוזנת לביצועים ספורטיביים ולנסיעה מושלמת.

מנועים ותיבות הילוכים
מנוע בנזין INGENIUM
מנוע 2.0 ליטר חדש, 4 צילינדרים, 250 כ"ס, עם מגדש טורבו, מספק עוצמה ומומנט יוצאים מן הכלל. עם התכנון קל-המשקל והשימוש הנרחב במיסבים גליליים בחיכוך נמוך, המנוע בנוי לביצועים חלקים ויעילים ביותר.
ראה מפרטים
מנוע דיזל INGENIUM
טכנולוגית Ingenium מעמידה שלושה ממנועי הדיזל בקו של F‑PACE. מנועי חיכוך נמוך מאלומיניום מלא, מצוידים בבלוק צילינדרים קשיח וזוג מוטות איזון לאבטחת רמת רעידות נמוכה וביצועים יומיומיים חלקים. כל המנועים מצוידים בטכנולוגיית Start/Stop (עצור/סע) וטעינת אנרגיה חוזרת חכמה - המאפשרים שימוש באנרגיה קינטית של הבלימה כדי לטעון את המצבר - לחיסכון מקסימלי בדלק במיוחד בנסיעה עירונית.
ראה מפרטים
תיבות הילוכים ידניות או אוטומטיות

תיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים של F‑PACE ותיבת ההילוכים אוטומטית 8 הילוכים עם החלפה מהירה של F‑PACE SVR הן תיבות הילוכים זריזות, חלקות ויעילות. מספקות החלפת הילוכים מהירה להאצה ולעקיפה. החלפת ההילוכים ניתנת גם לשליטה ידנית באמצעות מפסקים על הגה הרכב.
תיבת ההילוכים ידנית עם 6 הילוכים, מבטיחה תפעול מהיר וזריז. תיבת ההילוכים קלת-המשקל ומתקדמת מאוד תורמת ליעילות היוצאת מן הכלל של F‑PACE.

ביצועי נהיגה
מערכות ASPC ו-AdSR
מערכת ASPC - מערכת ייחודית לבקרה ושמירה על אחיזת כביש בכל תוואי ומשטח (All Surface Progress Control) היא מערכת בקרת מהירות למהירות נמוכה שמסייעת לשמור על תנאים אופטימליים במצבי אחיזת כביש נמוכים. ברכבים בעלי הנעת כל הגלגלים (AWD) שבהם מותקנת מערכת Adaptive Dynamics, המערכת האופציונלית AdSR - מזהה את השינויים בפני השטח ועל-ידי התאמת פעולת המנוע והבלמים משיגה אחיזת כביש מקסימלית הזמינה.

רכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות השיפורים האחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.
צפייה בסרטון
yt:PGx2zd9Afjw
מערכת בקרה JAGUARDRIVE CONTROL
מערכת הבקרה הייחודית JaguarDrive Control system מאפשרת שינוי מצבי הילוך מהירים. מצב נהיגה דינאמי (Dynamic Mode) לנהיגת ספורט. מצב נהיגה חסכונית (Eco Mode) ע"י העלאת הילוך מוקדמת יותר לשיפור היעילות וחסכון בדלק. מצב חורף (Rain Ice Snow Mode) כשיש גשם-קרח-שלג ומעבר להתקדמות עדינה יותר במצבי אחיזה נמוכים. המערכת מאפשרת לבחור בין ניצול מלא של הביצועים הדינאמיים ב- F‑PACE לבין ניצול מקסימלי של חסכון בדלק.

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.
צפייה בסרטון
yt:hJWsGMsCcC4
הכוונת כח מומנט ע"י בלימה
טכנולוגיית הכוונת כח המומנט ע"י בלימה (Torque Vectoring by Braking) מספקת בלימה עצמאית מבוקרת של גלגלים קדמיים ואחוריים פנימיים פרטניים כדי למקסם יכולות גם בפניות החדות ביותר, להפחית את תת-ההיגוי ולספק זריזות של מכונית ספורט ומתן בטחון נוסף לנהג.
מערכת היגוי מתוגברת חשמלית
מערכת היגוי מתוגברת חשמלית Electric Power Assisted Steering) EPAS) מבטיחה משוב ובקרה יוצאים מן הכלל. פעילה לפי דרישה, חוסכת בחשמל ובצריכת דלק. הניהול הממוחשב המתוחכם של EPAS משנה בהתאם לצורך את תגבור ההיגוי לסיוע בתמרון במהירות נמוכה ושיפור התחושה במהירויות גבוהות יותר.
מערכת דינמיקה מסתגלת
בין אם אתם משייטים על הכביש המהיר, מסיירים על כבישי עפר או מנווטים בעיר - מערכת Adaptive Dynamics (דינמיקה מסתגלת) מתאימה את התגובה של F‑PACE כך שתתאים לתנאים וסגנון הנהיגה שלכם. המערכת מנטרת באופן שוטף את בולמי הזעזועים כדי לספק איזון אופטימלי בין יציבות ונוחות בכל עת.
מערכת דינמיקה מתכווננת
בהשראת דגם הספורט F‑TYPE, המערכת האופציונלית Configurable Dynamics (דינמיקה מתכווננת) מאפשרת להתאים אישית את הדינמיקה של ה- F‑PACE. מיפוי מצערת, שימור נקודות החלפת ההילוך והגדרת היגוי בהתאם לצרכי הנהיגה שלך. המערכת מופעלת כאשר במערכת הבקרה JaguarDrive Control נבחר מצב דינמי (Dynamic Mode). מצב דינמי מחייה את האופי הספורטיבי של - F‑PACE, מחדד את תגובת המצערת , מגביר את משקל ההיגוי ומבצע החלפת הילוכים מהירה יותר ובמהירויות מנוע גבוהות יותר.

F‑PACE לוקחת את הDNA האגדי של יגואר בביצועים, נהיגה ויוקרה - היופי שבעוצמה. הזמינו נסיעת מבחן היום וגלו את F‑PACE בעצמכם.

נסיעת מבחן

1 הזמינות היא תלוית שוק
2 תלוי גרסה ומנוע
3 זמין רק במנוע דיזל 2.0 ל' 163 כ"ס (תלוי שוק)
4 עם תיבה אוטומטית בלבד
5 סטנדרט ב-F‑PACE S וב-SVR, לא זמין עם מנוע דיזל 2.0 ל' 163 כ"ס
6 תיבה אוטומטית בלבד.סטנדרט ב-F‑PACE S וב-SVR, לא זמין עם מנוע דיזל 2.0 ל' 163 כ"ס
‡הנתונים המסופקים הם תוצאה של בדיקות רשמיות שערך היצרן בהתאם לתקינה האירופאית. למטרות השוואה בלבד. הנתונים שיתקבלו במציאות עשויים להיות שונים. נתוני פליטת CO2 וצריכת דלק עשוים להשתנות בהתאם לצמידים המותקנים על הרכב ואופציות המותקנות ברכב.
View F‑PACE WLTP.
View F‑PACE SVR WLTP figures.
WLTP הוא התקן האירופאי החדש לבחינת צריכת הדלק ופליטת ה-CO2 לרכבי נוסעים. התקן בוחן צריכת דלק/אנרגיה, טווח ופליטות מזהמים. בתקן בוחנים את הרכב עם אבזור אופציונלי ובמבחנים תובעניים יותר.
כל הערכים המוצגים הם עם מערכת עצור/סע חכמה.
‡‡ נתוני המנוע לא עברו אישור מחדש ב-2018. המידע המוצג הוא בהתאם לתקן ה-NEDC של 2017.