חוץ

המראה העוצמתי, הזריז והספורטיבי מעניק ל-F‑PACE נוכחות ייחודית בכביש. עם ההשראה החזותית של יגואר F‑TYPE, ה-F‑PACE היא רכב פנאי-שטח עם ביצועים ו- ד.נ.א. של מכונית ספורט.

צפייה בסרטון

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
עיצוב דינמי

F‑PACE היא האחרונה בקו הרכבים המרגשים והיפים. הפרופורציות שלה הן דינמיות, האווירודינמיקה משפרת את היכולות ומשלימה את מעמדה האסרטיבי. צורת ה- "דמעה" היעילה מודגשת על ידי קו הגג המשופע.

נסיעת מבחן
F‑PACE SVR חוץ

עם אווירודינמיקה בעיצוב ייחודי הכוללת שבכה קדמית חדשה וספוילר רחב יותר, F‑PACE מציעה שיפורי אחיזה וביצועים אווירודינמיים המאפשרים ל- SUV להגיע למהירות שיא של 238 קמ"ש - ותוך כדי כך להיראות מעולה.

אווירודינמיקה משופרת

העיצוב החיצוני הייחודי של F‑PACE מספק ביצועים אווירודינמיים יוצאי דופן, זרימת האוויר מופנית מעל, מתחת ומסביב לרכב - תוך הפחתת העילוי, הגברת אחיזת הצמיגים וקירור יעיל של המנוע והבלמים. התוצאה היא ביצועים ללא פשרות, כוח כבידה גבוה יותר בפניות והגברת יציבות במהירות גבוהה.

אווירודינמיקה מתקדמת

עיצוב גוף הרכב הוא פונקציית המפתח בביצועים האווירודינמיים של F‑PACE ובמקדם גרר (Cd) נמוך בצורה מרשימה של 0.34. התוצאה היא שה-F‑PACE באמת מלוטשת כפי שהיא נראית. אווירודינמיקה מתקדמת מפחיתה את צריכת הדלק, את פליטת CO2 ורעשי רוח, תוך הגברת ביטחון הנהג והוספת יציבות במהירות גבוהה.

מלפנים
תאורת LED קדמית אדפטיבית

מאופיינים בחתימת גרפיקת להבי "J" של יגואר, נורות ה- LED בפנסים הראשיים האדפטיביים של F‑PACE מפיקים עוצמת אור שקרובה לאור יום ומסיעים בכך להבחין בקלות במה שלפניך ולהפחית את העייפות.

צד
מתאר דינמי

המראה של F‑PACE דינמי מכל זווית. חזית אסרטיבית עם שבכה קדמית מרשימה וקווי מתאר חדים, מזכירים את האלגנטיות והספורטיביות של
F‑TYPE.

אחור
קשת מתאר עוצמתית

קווי הקימורים האחוריים מדגישים את האופי הספורטיבי של ה- F‑PACE בהשראת המראה המפתה של F‑TYPE ויוצרים תפאורת-רקע לפנסי ה-LED האחוריים העוצמתיים של F‑PACE.

גלגלי יגואר
גלגלים, F‑PACE SVR
ניתן לבחור בגלגלי סגסוגת מחושלת "21 עם גימור Diamond Turned, או גלגלי סגסוגת מחושלת "22 עם גימור Diamond Turned או Gloss Black. עבור אחיזה טובה יותר ויכולות פניה משופרות, צמיגים ברוחב 295 מ"מ מדגישים עוד יותר את האופי הספורטיבי של F‑PACE SVR.

הגלגל המוצג הוא Style 5081 5 Split-Spoke 22 inch עם גימור Diamond Turned.
גלגלי ספורט
ה-F‑PACE מציעה מבחר גדול של גלגלי סגסוגת קלים ואווירודינמיים במגוון רחבי גלגלים, מ-"18 עד "22, להשלמת המראה הדינמי של F‑PACE. בחרו את הגלגלים שלך בעזרת ה-configurator שלנו.

מוצג גלגל "22 Style 9006 9 Spoke בגימור Diamond Turned ו-Grey.

F‑PACE לוקחת את הDNA האגדי של יגואר בביצועים, נהיגה ויוקרה - היופי שבעוצמה. הזמינו נסיעת מבחן היום וגלו את F‑PACE בעצמכם.

נסיעת מבחן

1 תלוי מנוע
2 תלוי גרסה ושוק. פנסי קסנון או הלוגן זמינים גם הם בהתאם לגרסה.