טכנולוגית פנים הרכב

הטכנולוגיה המתקדמת של F‑PACE מציעה מגוון של מערכות המשפרות את חווית הנהיגה ומסייעות לשמור על בטיחות כל הנוסעים.

צפייה בסרטון

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
חדשנות של יגואר

מערכת infotainment Touch Pro in-car (אינפוטיינמנט) המתקדמת, סטנדרטית בכל F‑PACE
רספונסיבית, אינטואיטיבית ומשתלבת בצורה חלקה. יגואר מציעה פתרונות חדשניים המשפרים את חוויית הנהיגה שלכם.

נסיעת מבחן
INCONTROL
10” TOUCH PRO<sup>1</sup>
סטנדרטי בכל F‑PACE

הדור הבא של החומרה והתוכנה ב-Touch Pro מעלים את הקישוריות וההנאה של F‑PACE לרמה הגבוהה ביותר.

- מסך מגע "10 עם יכולת מחוות - הקשה, החלקה וצביטה. מסך הבית ניתן להגדרה אישית
- מקבץ תצוגת TFT מרכזית "5
- מערכת שמע Jaguar Sound System
- רדיו AM/FM, Bluetooth ושתי יציאות USB
תצוגה כפולה<sup>3</sup>
תצוגה כפולה מאפשרת לנהג ולנוסע שלידו ליהנות ממדיה שונה באותו מסך מגע "10. לדוגמה, הנוסע יכול לצפות בסרט (האזנה לשמע דרך אוזניות אלחוטיות) בעוד הנהג צופה בהוראות הניווט.
טכנולוגיות INCONTROL נוספות
יישומי INCONTROL<sup>1</sup>
מערכת InControl משלבת בין הסמארטפון למסך המגע ברכב - כלומר, שומרת אותך מקושר בבטחה אל טלפון החכם שלך במהלך כל הנסיעה. אפליקציית InControl מאפשרת לך שליטה על יישומים תואמים במסך המגע שלך, כגון Spotify או Tile תוך הבטחת שימוש בטוח ונוח ביישומים שהותאמו במיוחד לשימוש ברכב שלך.
PROTECT<sup>1</sup>
מערכת PROTECT כוללת קריאת SOS במקרה חירום והפניה למערכת התמיכה של יגואר Jaguar Optimised Assistance. אפליקציית הטלפון החכם Remote Essentials מספקת מידע על הרכב שלכם ומאפשרת לתקשר אתו מרחוק: לבדוק את כמות הדלק וטווח הנסיעה הזמינים, לבדוק את מצב הדלתות והחלונות ונעילתם; לבדוק את מיקום החניה ולאתר את הדרך אליה בסיוע הוראות הליכה. אפשר גם לתעד את מספר הקילומטרים.
CONNECT PRO<sup>4</sup>
לשיפור נוסף של מערכת המגע ה-Touch Pro, חיבור Connect Pro אופציונלי עם יישומי שליטה מרחוק באמצעות אפליקציית InControl Apps, יישום הטלפון החכם Remote Premium, נקודת חמה Wi-Fi ושירוי Pro Services הכוללים מידע על התנועה בזמן-אמת. התכונות כוללות סנכרון של הנסיעות המועדפות שלכם עם מערכת הניווט הפנימית של Touch Pro, יישום Route Planner בטלפון החכם שלכם ואתר הרשת של Route Planner.
SECURE TRACKER<sup>1</sup>
מערכת עקיבה בטוחה (SECURE TRACKER) מספקת ניטור והודעות לגבי רכב גנוב דרך הטלפון החכם שלכם ומרכז הניטור הבטוח InControl.
זיהוי תמרורי תנועה והגבלת מהירות מסתגלת<sup>5</sup>
מערכת Traffic Sign Recognition לזיהוי תמרורי התנועה משאירה אותך מודע ומעודכן לתנאי הדרך על-ידי הצגת המהירות המותרת ומגבלות העקיפה (overtaking) באשכול התצוגה שבו הם נראים בקלות. מגביל המהירות המסתגלת Adaptive Speed Limiter משתמש במידע זיהוי התנועה והתמרור להתאמת מהירות הרכב באמצעות מערכת בקרת השיוט.
צפייה בסרטון
yt:1FhPoWvXtAE
מערכת מולטימדיה
תצוגה עילית (HEAD-UP DISPLAY)
התצוגה העילית האופציונלית מציגה על גבי השמשה הקדמית את נתוני הרכב המרכזיים, כולל מהירות, מצב תיבת ההילוכים והוראות הניווט. התצוגה מתאפיינת בגרפיקה בצבע מלא ברזולוציה גבוהה המאפשרת לנהג לקלוט בקלות את כל הנתונים והמידע.
MERIDIAN<sup>TM</sup> AUDIO
מערכות שמע Meridian ואלגוריתמים מתקדמים של עיבוד אות דיגיטלי מבטיחים שהקצב, עוצמה והתזמון של כל יצירה מוזיקלית נשמעים בדיוק כפי שהתכוון המלחין. ניתן לבחור את מערכת Meridian Sound System7, 380W עם 10 רמקולים ורמקול-סאבוופר, או Meridian Sound System6, 825W עם 16 רמקולים ורמקול-סאבוופר.

F‑PACE לוקחת את הDNA האגדי של יגואר בביצועים, נהיגה ויוקרה - היופי שבעוצמה. הזמינו נסיעת מבחן היום וגלו את F‑PACE בעצמכם.

נסיעת מבחן

1 מערכת Remote כוללת שירותי מנוי, הניתנים להארכה לאחר התקופה הראשונית, פנו לסוכן יגואר. התכונות של טכנולוגית InControl וזמינותן משתנות בהתאם למדינה - בדקו עם סוכן יגואר את זמינותן באזורכם והתנאים המדויקים. המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגית InControl, כולל צילומי מסך או רצפי פעולות, עשויים להשתנות בהתאם לגרסה, עדכון התוכנה וכן הלאה. לא ניתן להבטיח תקשורת נתונים סלולרית בכל מקום. יש להוריד את אפליקציות InControl ואפליקצית Remote מחנות הישומים. חלק מהתכונות דורשות כרטיס SIM מתאים, עם תוכנית גלישה. על הנהגים להפעיל את המערכות ברכב ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים להבטיח כי הם בשליטה מלאה ברכב בכל רגע נתון.

2 מערכות וזמינותן עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב ושוק היעד. צרו קשר עם סוכן יגואר הקרוב אליכם למידע נוסף.
3 אופציה. דורשת התקנה של מערכת Navigation Pro, נגן DVD/CD ומערכת שמע של מרידיאן.
4 מערכת Connect Pro דורשת את קיום מערכת Navigation Pro. אחרי שבוחרים במערכת Navigation Pro, יש לבחור בכל התכונות של Connect Pro. אנא התייעצו עם סוכן יגואר לפרטים נוספים. קישוריות ורשת Wi-Fi תלויות על התקנת מיקרו-SIM עם תוכנית גלישה.
5 זמינות המערכת הינה תלויה בשוק היעד. זמינה רק כחלק ממערכת Navigation Pro
6 דורשת אבזור הרכב בשמשה מוכהה
7 אופציה