עיצוב פנים

עיצוב הפנים של F‑PACE משלב אלגנטיות וספורטיביות כדי ליצור את המילה האחרונה בעיצוב עכשווי.

צפייה בסרטון

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
במושב הנהג

לבחירה מושבי עור אופציונליים מעור מגורען מחורר איכותי המוסיפים לתחושה של מכונית ספורט, יחד עם כריות תמיכה צדדיות מתכוונות לנוחיות, יציבות ולתמיכה רוחבית. בדגם F‑PACE SVR, מושבי ביצועים מרופדים בעור Windsor מחורר עם דפוס מעוין, לוגו SVR מוטבע במשענת ראש.

נסיעת מבחן
עיצוב הפנים של F‑PACE SVR

תא הנהג של F‑PACE SVR עם ביצועי מושבים המציבים את הנהג והנוסעים במרכז הבמה.

ביצועים

מושבי ביצועים בצבעי Light Oyster/Ebony, דפוס מעוין, עור Windsor מחורר.

יוקרה

מושבי עור Windsor בגוון Siena Tan זמינים בדגם Portfolio.

ספורט

מושבי ספורט Ebony/Pimento מעור מגורען, זמינים בדגם R-Sport.

מהדורות
F‑PACE 300 SPORT
F‑PACE 300 ספורט החדש

תפרים צהובים נמצאים בכל רחבי תא הנוסעים של F‑PACE 300 SPORT's, בשילוב עם משוטי החלפת הילוכים מאלומיניום כדי להציע שילוב של נגיעות פרימיום וספורטיביות. מיתוג על משענות הראש וגלגל ההגה מציגים את תגי ה-300 SPORT, המדגישים את היחודיות של הרכב.

צפו בגלרית התמונות
F‑PACE CHEQUERED FLAG
F‑PACE CHEQUERED FLAG החדש

תא נוסעים בעיצוב נועז ועטוי עור בעיצוב R-SPORT נתמך על ידי גימורי אלומיניום מחורר וספי דלת ממתכת עם כיתובי F‑PACE Chequered Flag. אפשר לבחור בין שני צבעים מרשימים לתא הנוסעים - שנהב ו-Piemento או שנהב ותפרי Light Oyster.

צפו בגלרית התמונות
מאפיינים מרכזיים
תאורה פנימית מקיפה מתכווננת
ביכולתך להעביר את ההתאמה האישית לשלב הבא, תאורת אווירה פנימית אופציונלית הניתנת להתאמה יוצרת אפקט חזותי עשיר ואווירה מסבירת פנים ומרגיעה עבור כל הנוסעים. המערכת מדגישה את פרטי העיצוב הייחודיים עם קרני אור רכות ובמבחר של עשרה צבעים שונים. F‑PACE יכולה ליצור אווירה שתתאים לכל מצב רוח.
מרחב אחורי
המרחב לרגליים ולברכיים לנוסעים מאחור הוא 945 ו-65 מ"מ בהתאמה. שלושה אנשים מבוגרים יכולים לשבת ברווחה מאחור. המושבים האחוריים מצוידים במשענת חשמלית - כיוונון למצב ישיבה מושלם בנגיעת כפתור.

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.
צפייה בסרטון
yt:_BepWtrvQK8
גג פנורמי
תוכל לבחור אחד מתוך כמה גגות הזכוכית הפנורמיים שלנו, קבועים או נפתחים, כדי להציף את ה-F‑PACE שלך באור ולשפר משמעותית את תחושת המרחב. על-מנת להגן על הפרטיות ולהפחתת רמת ההתחממות תחת קרני השמש, כל גג פנורמי מצויד בווילון חשמלי כסטנדרט.

F‑PACE לוקחת את הDNA האגדי של יגואר בביצועים, נהיגה ויוקרה - היופי שבעוצמה. הזמינו נסיעת מבחן היום וגלו את F‑PACE בעצמכם.

נסיעת מבחן

1 זמין רק ב-F‑PACE R-Sport ו-F‑PACE S.
2 זמין רק ב-F‑PACE SVR
3 זמינות תלויה בשוק
4 אופציה. לא זמין ב-F‑PACE SVR
5 זמינות הגג הפנורמי היא תלוית שוק וגרסה.