האביזרים של יגואר

נגיעות אחרונות שהופכות את ה-F‑TYPE לשלכם

צפו בסרט

כלי הרכב המוצגים בסרטונים הם לא תמיד מהגרסה המעודכנת ביותר. צרו קשר עם סוכן יגואר המקומי למפרט העדכני.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם

Jaguar Gear - אביזרים מאפשרים לכם להעניק ל-F‑TYPE נגיעה אישית, בהתאם לטעם שלכם, סגנון החיים שלכם ותחומי העניין שלכם. היכנסו והביטו, ואז תוכלו לבנות את מכונית החלומות שלכם או לגלוש בקטלוג האביזרים המקוות שלנו כדי לראות את כל ההיצע

מצאו אביזרים
איבזרי SILVER WEAVE CARBON FIBRE
הוסיפו אפילו יותר עוצמה לאופי הדינמי של ה-F‑TYPE עם אביזרים קלים, בהשראת ביצועים. מבחן אביזרי SILVER WEAVE CARBON FIBRE כוללים פתחי איוורור צידיים ועל מכסה מנוע, בתי מראה וקשתות התהפכות
אביזרים פנימיים
העצימו את תא הנוסעים של ה-F‑TYPE ובטאו את האישיות שלכם עם אביזרי האיכות הללו. בחרו מבין מגוון הכולל ספי דלתות מוארים בהתאמה אישית, מנופי החלפת הילוכים מאלומיניום אופנתי, להחלפה מהירה של הילוכים בעזרת תנועה קלה של קצות אצבעותיכם, ואת תחושת הביצועים שמעניק ראש ידית הילוכים מסיבי פחמן (קרבון) בגימור לכה מבריק.
אביזרים חיצוניים
ה-F‑TYPE היא מכונית ספורט אמיתית. אבל קל להפוך אותה למכונית ספורט שהיא גם פרקטית בעזרת מגוון האביזרים האיכותיים שתוכננו להגדיל את נפח ההטענה, הנוחות והוורסטיליות. האביזרים, שיוצרו להתאים באופן מושלם ל-F‑TYPE, מעניקים עידון מושלם בעזרת היצע הכולל מסיט רוח* להפחת הרוח והמערבולות בתוך ה-F‑TYPE קונברטיבל. מנשא מגלשי הסקי האחורי הוא מערכת בטוחה לשימוש מבית יגואר להובלת ציוד לספורט חורף. קשתות התהפכות בגימור שחור מבריק זמינים גם הם כנגיעה נוספת של סטייל.

תוכלו לבחור את גרסת ה-F‑TYPE והאביזרים הנוספים כאשר אתם בונים את ה-F‑TYPE שלכם. ואם אתם רוצים משהו מעבר לאפשרויות הסטנדרטיות, ליצירת F‑TYPE אישית עוד יותר, למה שלא תגלשו בקטלוג המקוון שלנו?

הזמנת נסיעת מבחן
מצאו אביזרים

*סטנדרטי ב-F‑TYPE R‑Dynamic ו- F‑TYPE SVR קונברטיבל.