ביצועים

מנועי בנזין רבי עוצמה וחדי-תגובה. מבנה אלומיניום קל. מתלים מתוחכמים. ה-F‑TYPE היא מכונית ביצועים אמיתית!

גוף האלומיניום הקל והחזק של ה-F‑TYPE הוא הפלטפורמה המושלמת למכונית ספורט. הוא מאפשר למתלי עצמות העצה הכפולות לספק שליטה מדויקת, והוא המשלים המושלם למבחר המנועים רבי העוצמה של ה-F‑TYPE

הזמנת נסיעת מבחן
ביצועים
הנעה כפולה
מערכת ההנעה הכפולה של F‑TYPE מציעה את הניהול החכם Intelligent Driveline Dynamics משלבת בצורה מושלמת ביצועים ואיזון, כדי לספק התנהגות בטוחה בכל סוג של כביש. מערכת זו הינה אופציה ב-F‑TYPE וב-F‑TYPE R-DYNAMIC, וציוד סטנדרטי ב-F‑TYPE R ו-F‑TYPE SVR, והופכת את היגואר הזו למכונית הספורט הטובה ביותר.
נוחות והתנהגות
דיוק, זריזות ומשוב יוצאי דופן מגדירים את ה-F‑TYPE. בבסיס ההתנהגות יוצאת הדופן שלה נמצאת שלדה קשיחה, מתלי עצה כפולה מאלומיניום מחושל והיגוי מתוחכם מתוגבר חשמלית.
מבחר של מערכות בלימה
דיסקים קדמיים בקוטר 355 מ"מ ואחוריים בקוטר 325 מ"מ
שילוב אופטימלי של עמידות ומשקל נמוך, המספק ביצועים משרי ביטחון
דיסקים קדמיים בקוטר 380 מ"מ ואחוריים בקוטר 325 מ"מ
מערכת זו מספקת ביצועי עצירה יוצאי דופן בצורה אחידה
דיסקים קדמיים בקוטר 380 מ"מ ואחוריים בקוטר 376 מ"מ
ביצועי בלימה גבוהים במיוחד, עם תגובה מהירה ופרוגרסיבית
דיסקים קרבון-קרמיים - קדמיים בקוטר 398 מ"מ ואחוריים בקוטר 380 מ"מ
מערכת הבלימה החזקה ביותר שלנו. מסוגלת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של ביצועים לאורך זמן אפילו בתנאים התובעניים ביותר.
טכנולוגית נהיגה

היכולת הדינמית של ה-F‑TYPE נותנת תחושה חסרת מאמץ הודות לטכנולוגיות הנהיגה המתקדמות שלנו. כדי לאפשר פניה חדה יותר ולהפחית את תת-ההיגוי, טכנולוגית Torque Vectoring מפעילה את הבלמים בגלגל הקדמי פנימי והאחורי פנימי (בצד אליו פונים) בזמן הפני. הדיפרנציאל האלקטרוני האקטיבי* מסוגל לקחת זאת צעד נוסף קדימה, תוך שהוא משתף פעולה עם מערכת ה-Intelligent Driveline Dynamics כדי לנתב בצורה מדויקת את המומנט אל כל אחד משני הגלגלים האחוריים. וכדי לספק נוחות וריסון אופטימליים, מערכת ה- Adaptive Dynamics* מנתחת את הכביש וסגנון הנהיגה שלכם ומשנה את תגובות ה-F‑TYPE בהתאם.

המצוינות הטכנולוגית של ה-F‑TYPE, שתוכננה לספק הנאת נהיגה טהורה, מעניקה לה מגוון יכולות רחב שיכול לענות על הדרישות של כל נהג וכל דרך. קופה או קונברטיבל, הנעה אחורית או כפולה, תיבה ידנית או אוטומטית, מבחר דגמי ה-F‑TYPE מציע משהו לכל סגנון ולכל נהג/ת. עצמו והרכיבו את ה-F‑TYPE המושלמת עבורכם עם הקונפיגורטור שלנו.

הרכיבו את הרכב שלכם

*זמינות מערכת זו הינה תלוית גרסה ומנוע. בדקו בבקשה בקונפיגורטור או במפרט לקבלת פרטים. כלי הרכב המוצגים בסרטונים הם לא תמיד מהגרסה המעודכנת ביותר. צרו קשר עם סוכן יגואר המקומי למפרט העדכני.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם