טכנולוגית מנוע

האופי הייחודי של ה-F‑TYPE מודגש על ידי מבחר המנועים יוצאי הדופן שלה. מתקדמים, בעלי יכולת וללא ספק של יגואר.

ה-F‑TYPE מציעה מבחר של מנועים שיענו על סגנון הנהיגה שלכם. כל המנועים מציעים כח זמין ומידי, שפע מומנט וביצועים ממריצי-לב שידאגו לכך שתחייכו.

הזמנת נסיעת מבחן
מנועים
ביצועים מוגדשים
מנוע הבנזין 2.0 ל', 4 צילינדרים של ה-F‑TYPE מפיק 300 כ"ס בעזרתו של מגדש טורבו, ומספק ביצועים חזקים עם עידון ויעילות. הוא גדוש בטכנולוגיות חדשניות, הכוללות הרמת שסתומים משתנה רציפה, E-wastegate ומשאבת שמן בעלת תפוקה משתנה. התוצאה היא כח יוצא דופן, עלויות נמוכות יותר ובריאה מחדש של הביצועים הדינמיים של ה-F‑TYPE
מפרט
כח ה-v6
מנועי ה-V6 של ה-F‑TYPE הינם חזקים ומעודנים. מגדש-העל הקטן, בעל בקרת הגדישה המתוחכמת ושסתום המצערת המשני נותנים לכם פרץ כח כאשר רוצים להאיץ - ללא השהיה. מנוע ה-3.0 ל', 340 כ"ס מפיק 45.9 קג"מ ומאיץ את הרכב מאפס למאה ב-5.3 ש'. הגרסה החזקה יותר, מציעה 380 כ"ס ו-47 קג"מ לביצועים טובים אפילו יותר - 4.9 ש' מאפס למאה.
מפרט
ביצועי ה-V8
שני מנועי ה-V8 חזקים להפליא. צמד גלי זיזים עם תזמון משתנה עצמאית מביאים לאופטימום את הכח בכל סל"ד. התאוצה מהירה ופרוגרסיבית. תגובת הדוושה מיידית. מנוע ה-5.0 ל' 550 כ"ס הנמצא ב-F‑TYPE R מפיק 69.4 קג"מ ומאיץ את הרכב למאה קמ"ש בתוך 4.1 ש'. המנוע המותקן ב-F‑TYPE SVR מפיק 575 כ"ס ומומנט מדהים של 71.4 קג"מ ומאיץ את הרכב למאה קמ"ש בתוך 3.7 ש'. הכח מועבר לכביש דרך תיבת QuickShift אוטומטית עם שמונה הילוכים והנעה כפולה, לביצועים אופטימליים בכל מצב.
מפרט
צליל של מכונית ספורט

כל גרסאות ה-f‑TYPE מצוידת במפלט ספורט אקטיבי, היוצר קרשנדו בהשראת מכוניות מרוץ. מערכת המפלט מגיבה למצב המצערת, מהירות וסל"ד המנוע על ידי פתיחה אקטיבית של שסתומים. כאשר הם פתוחים, שסתומים אלו מאפשרים לגזי הבעירה להיפלט בנתיב ישיר יותר ופחות מוגבל דרך המשתיק האחורי, ומפיקים צליל עשיר יותר והרבה יותר מלהיב. מערכת ה-Switchable Active Exhaust* מאפשרת לכם לפתוח ידנית את השסתומים במפלט כך שתוכלו להנות מהצליל המלהיב של ה-F‑TYPE בכל סל"ד.

צפו בסרט
yt:uJBtIkDcUH8

המצוינות הטכנית של ה-F‑TYPE, המיועדת להעניק הנאת נהיגה טהורה, מעניקה לה מגוון יכולות רחב העונה על הדרישות של כל נהג ונהגת, וכל דרך. קופה או קונברטיבל, הנעה אחורית או כפולה, ידנית או אוטומטית, היצע גרסאות ה-F‑TYPE מציע משהו לכל סגנון נהיגה. בנו את ה-F‑TYPE המושלמת עבורכם בקונפיגורטור שלנו

הזמנת נסיעת מבחן

*סטנדרטי ב-F‑TYPE R‑Dynamic, F‑TYPE R ו- F‑TYPE SVR. סטנדרטי ב-F‑TYPE
כלי הרכב המוצגים בסרטונים הם לא תמיד מהגרסה המעודכנת ביותר. צרו קשר עם סוכן יגואר המקומי למפרט העדכני.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם