עיצוב חיצוני

קווי גוף זורמים, קימורים מפוסלים וירכתיים מודגשים - הנוכחות הבולטת של ה-F‑TYPE לא משאירים שום מקום לאשליות. זוהי מכונית ספורט עתירת ביצועים.

F‑TYPE’s powerful shape and beautiful proportions reveal its breeding, the latest in Jaguar’s iconic bloodline of high‑performance sports cars. It is sculpted by the wind itself, formed by Jaguar’s state‑of‑the‑art Computational Fluid Dynamics design methods. Aerodynamic performance is seamlessly integrated into the body for low levels of lift and excellent stability at high speed. And whatever speed you’re moving, F‑TYPE’s adaptive LED headlights will adjust their beam to guarantee the best possible illumination.

הזמנת נסיעת מבחן
גרסאות
F‑TYPE
ה-F‑TYPE היא מכונית ספורט טהורה עם עיצוב המשלב כח וחן. פרופורציות נועזות. קימורים אינסטנקטיביים. על-זמנית, מעוררת רגשות ופרוגרסיבית באופן שרק יגואר יודעת לעשות. זמינה עם חישוקי "18 או "20.
F‑TYPE R-DYNAMIC
תוספות עיצוביות נותנות ל-F‑TYPE R-DYNAMIC מראה בוטח במיוחד. העמידה שלה נועזת יותר ואסרטיבית יותר הודות לעיצוב הגוף המרהיב ומבחר גדול של גלגלי סגסוגת. פנסי לד בעיצוב יפה ומלא עוצמה הם נגיעה אחרונה בעיצוב מושלם.
F‑TYPE R
ה-F‑TYPE R היא עוצמה מרוכזת. שילוב רב יכולת של ביצועים ועיצוב. היא נותנת יותר. יותר כח. יותר יכולת דינמית. יותר ריגושים. מושחזת, חושנית ומלהיבה - F‑TYPE R היא יחידה במינה
F‑TYPE SVR
הביצועים של המכונית הסדרתית החזרה ביותר שלנו אי פעם מודגשים על ידי כל חלק בעיצובה הדרמטי. כל אלמנט עיצובי, עד לפרט הקטן והעדין ביותר, יוצרים את היכולת הדינמית הייחודית של ה-F‑TYPE SVR
מהדורות
F‑TYPE CHEQUERED FLAG החדשה

גלגלים ייחודיים יחד עם קליפרים צבועים אדום ותגים מיוחדים מבטיחים שתשאירו רושם בולט. Chequered Flag זמינה בצבעי Caldera Red, Fuji White או Carpathian Grey

צפו בגלרית התמונות
פנסי לד

ה-F‑TYPE מתבלטת אפילו בלילה. פנסי הלד* שלה כוללים תאורת יום בצורת להב ה-J, והם חזקים כפי שהם נראים. הפנסים האלגנטיים הללו יכולים להתאים את רוחב וגובה האלומה למהירות הנסיעה ומציעים עוצמת אור הקרובה לאור יום. אתם נהנים תמיד מהתאורה הטובה ביותר, העוזרת לעינכם להבחין בעצמים ביתר קלות ומפחיתים את התשישות בנהיגת לילה.

מבחר גגות לגרסת הקופה
גג אלומיניום

למראה קופה טהור, גג האלומיניום של ה-F‑TYPE קל וחזק כמו שאר הרכב. הוא משלים בצורה מושלמת את הפרופיל מלא העוצמה של ה-F‑TYPE, בצבע ועיצוב. גג האלומיניום מבטא בצורה הברורה ביותר את אופיה הספורטיבי של ה-F‑TYPE

גג פנורמי קבוע

גג פנורמי ברוחב מלא (אופציה) מאפשר כניסת אור טבעי ויוצר תחושה אוורירית בתא הנוסעים. אם תרצו פרטיות רבה יותר, תוכלו פשוט לסגור את הוילון הידני.

גג קרבון (סיבי פחמן)

גג הקרבון האופציונלי מורכב מפנלים של סיבי פחמן המודבקים יחדיו ליצירת מבנה קל וחזק, השוקל 20% פחות מגג האלומיניום הסטנדרטי. ניתן לראות את האריגה של יריעות הקרבון דרך גימור הלכה העבה והאיכותי.

גג נפתח

גג הבד הקל של ה-F TYPE קונברטיבל מוצע במגוון צבעים. הבידוד האקוסטי משופר בזכות בד מחומרים מרוכבים, לרמת רעש נמוכה יותר, והוא כולל חלון אחורי מחומם. ניתן לפתוח או לסגור את הגג, בצורה אוטומטית לחלוטין, תוך 12 שניות ותוך כדי נסיעה במהירות של עד 50 קמ"ש.

כלי הרכב המוצגים בסרטונים הם לא תמיד מהגרסה המעודכנת ביותר. צרו קשר עם סוכן יגואר המקומי למפרט העדכני.

צפו בסרט
yt:Gc5ba94N0Z4
פנסי לד אחוריים

פנסי לד העוטפים את הזנב שומרים על גזרה דקיקה בזכות טכנולוגית הלד ומעניקים לרכב מראה עדכני. במבט מאחור, הם מעניקים ל-F‑TYPE מראה רחב ופרופורציות דינמיות יפיפיות.

המצוינות הטכנית של ה-F‑TYPE, המיועדת להעניק הנאת נהיגה טהורה, מעניקה לה מגוון יכולות רחב העונה על הדרישות של כל נהג ונהגת, וכל דרך. קופה או קונברטיבל, הנעה אחורית או כפולה, ידנית או אוטומטית, היצע גרסאות ה-F‑TYPE מציע משהו לכל סגנון נהיגה. בנו את ה-F‑TYPE המושלמת עבורכם בקונפיגורטור שלנו

הזמנת נסיעת מבחן

*סטנדרטי ב-F‑TYPE R‑Dynamic, F‑TYPE R ו-F‑TYPE SVR. אופציה ב-F‑TYPE

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם