טכנולוגיה ברכב

הטכנולוגיה המתקדמת ב-F‑TYPE משתלבת בצורה הרמונית עם אופיה הבסיסי כמכונית ספורט, ומבטיחה שתחושו ביטחון מוחלט, כאשר אתם מחוברים ונהנים תמיד.

ה-F‑TYPE מציעה מערכת מולטימדיה מתקדמת, Touch Pro, ומערכת שמע מובנה הדואגות לחבר אתכם, ליידע אתכם ולבדר אתכם בסטייל ייחודי.

הזמנת נסיעת מבחן
פקדים וויזואליים אינטואיטוביים

מסך המגע הגדול ("10) של ה-F‑TYPE הוא נקודת הממשק היחידה שלכם עם מערכת הבידור של הרכב. הוא מאפשר לכם לשלוט על הניווט, מוזיקה, טלפון, בקרת אקלים ומערכות נוספות, כולל עזרי החניה והמצב הדינמי הניתן להתאמה.

קישוריות
TOUCH PRO
ה-F‑TYPE מצוידת במערכת מולטימדיה TouchPro עם מסך מגע בגודל "10. עם פעולה חלקה ותגובות מהירות, המערכת מציגה גרפיקה חדה וברורה ומציעה ממשק אינטואיטיבי ביותר העושה שימוש במחוות.
גלו את ה- TOUCH PRO
חבילת סמארטפון
הישארו מחוברים בצורה בטוחה גם כשאתם בתוך הרכב. בשימוש בטלפון אפל או אנדרואיד, חבילת הסמארטפון מאפשרת לכם לשלוט באפליקציות מותאמות-לרכב, כגון Spotify ו-Tile דרך מסך המגע של ה-F‑TYPE ובעזרת כבל USB
CONNECT PRO
טכנולוגיות ה-Connect Pro* והאפליקציות שלה נותנים לכם את מיטב הקישוריות והנוחות. הם כוללים את אפליקציות ה-InControl, InControl Remote Premium ו-Pro Services, המבוססים כולן על תקשורת אינטרנט סלולרי 4G מהירה.
REMOTE PREMIUM
אפליקצית ה-inControl Remote מאפשרת לכם לבדוק את מצב ה-F‑TYPE שלכם ולתקשר איתה מהטלפון שלכם. היא נותנת לכם מידע וסטטיסטיקות על המכונית שלכם, כולל מצב הדלק, נתונים על נסיעות קודמות והאם יש דלת או חלון פתוחים או לא נעולים. אם יש לכם את אפליקצית ה-Remote Premium, תוכלו להניע את המנוע ולקרר/לחמם את האוטו**, לנעול או לפתוח את הדלתות, ולאתר את ה-F‑TYPE שלכם על מפה או באמצעות צפצופים והבהובים. ** עם תיבה אוטומטית בלבד
SECURE TRACKER
לעקוב אחר ה-F‑TYPE במקרה של גניבה או תנועה לא חוקית, מערכת ה-Secure Tracker תאסוף מידע שיעזור לכם לאתר ולהחזיר את כלי הרכב במהירות האפשרית. אפילו אם המכונית שלכם נגנבה יחד עם המפתחות, תוכלו להפעיל את האזעקה על ידי יצירת קשר עם המוקד של חברת האיתור דרך אפליקצית ה-InControl remot
אפליקציות INCONTROL
אפליקציות INCONTROL כוללות מבחר של אפליקציות המאושרות על ידי יגואר היכולות לתקשר עם ה-F‑TYPE באמצעות הטלפון. הם מאפשרים שימוש קל ובטוח באפליקציות שעברו אופטימיזציה לשיפור חווית השימוש במכונית.
MERIDIAN<sup>TM</sup> SOUND

בעבודה משותפת עם מומחי האודיו הבריטים של Meridian, תכננו שתי מערכות שמע איכותיות, במיוחד עבור ה-F‑TYPE. הראשונה היא מערכת השמע הסטנדרטית עם 8 רמקולים ושני סאבוופרים, בהספק של 380W. השניה אופציונלית, בהספק של 770W עם עשרה רמקולים ושני סאבוופרים המעניקים צליל כמו באולם הופעות בזכות טכנולוגית ה-Trifield הייחודית של Meridian

מערכות עזר ובטיחות
מערכת שמירת נתיב
מערכת שמירת נתיב יכולה לעזור להפוך נסיעות ארוכות לבטוחות בהרבה. היא מזהה סטיה לא מכוונת של המכונית מהנתיב, ומפנה את המכונית בעדינות בחזרה אל הנתיב.
ניטור מצב נהג
מערכת ניטור מצב הנהג (Driver Condition Monitor) שלנו יודעת לזהות אם אתם מתחילים להיות עייפים או מנומנמים - ומתריעה בפניכם שאתם צריכים לעשות הפסקה.
צפו בסרט
ניטור שטחים מתים ותנועה מאחור
אם המכונית שלכם מזהה מכונית אחרת בשטח המת של המראות שלכם כאשר אתם מתחילים לעבור נתיב, מערכת ניטור השטחים המתים* תפעיל כח היגוי כדי להרחיק את הרכב שלכם בבטחה הרחק מהרכב המתקרב. תוך שימוש באותה מערכת רדאר, מערכת ניטור התנועה מאחור* מתריעה בפניכם על גבי מסך המגע מפני כלי רכב מאחוריכם בזמן שאתם נוסעים לאחור - לדוגמא כאשר יוצאים ממפרץ חניה בניצב למדרכה עם ראות מוגבלת.
צפו בסרט
מערכת הגנה על הולכי רגל

עזרו להגן על האנשים מחוץ לרכב בנוסף על אלו שבפנים. אם המכונית פוגעת בהולך רגל, מערכת ההגנה על הולכי רגל המתקדמת שלנו מתוכננת להגביה אוטומטית את מכסה המנוע כדי לעזור לרכך את הפגיעה הפוטנציאלית.

מערכות עזר ובטיחות
מערכת חניה אוטומטית
מערכת ה-Park Assist שלנו מסייעת בתמרון אל מקומות חניה צפופים במקביל למדרכה על ידי תמרון אוטומטי של הרכב אל תוך מקום החניה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את ההילוך המתאים ולשלוט במהירות המכונית. מערכת החניה האוטומטית גם תתמרן את הרכב אל מחוץ לחניה, מסירה מעליכם את עול החניה. איורים והודעות כתובות ידריכו אתכם במהלך שני התמרונים.
צפו בסרט
עזרי חניה
חיישני החניה הקדמיים* והאחוריים תוכננו לתת לנהג התרעה קולית על נוכחות עצמים קרובים. חצים על מסך המגע המרכזי מספקים מידע נוסף לגבי מיקום העצמים ביחס לרכב. לבטיחות ונוחות גדולים עוד יותר, מוצעת גם מצלמה אחורית כאופציה, המקרינה את צילומיה על המסך המרכזי.
מצלמה אחורית
אופציה זו משלבת מצלמה הפונה אחורה עם מידע על מסך המגע. היא כוללת נתוני מרחק צבעוניים , כמו גם קווים מנחים המוצגים על המסך וזזים בהתאם להפניית ההגה, כדי להראות לאן יתקדם הרכב.
בטיחות יושבי הרכב
מערכת כריות אוויר משוכללת עוזרת לספק לכם ולנוסעים שלכם ביטחון נוסף. חיישנים חשים את גודל ומשקל הנהג והנוסע, כדי לאפשר פתיחה מדויקת של כרית האוויר. חגורות הבטיחות של ה-F‑TYPE כוללות קדם מותחנים מתקדמים המותחים את החגורות אוטומטית במצבי האטה חריפים.
קשתות התהפכות
מערכת הבטיחות החיונית הזו מוצעת בדגמים הפתוחים (קונברטיבל) ועוזרת להגן על יושבי הרכב במקרה של התהפכות. בגימור כרום-מט ב-F‑TYPE, F‑TYPE R‑Dynamic וב- F‑TYPE R, ובגימור שחור מבריק ב-F‑TYPE SVR
סיוע לבלימת חירום
אם הבלמים מופעלים בצורה מהירה, המערכת מגדילה את כח הבלימה למקסימום כדי לקצר את מרחק הבלימה. היא יכולה גם לעזור לשמר יכולת היגוי טובה יותר במצבים לא צפויים.

המצוינות הטכנית של ה-F‑TYPE, המיועדת להעניק הנאת נהיגה טהורה, מעניקה לה מגוון יכולות רחב העונה על הדרישות של כל נהג ונהגת, וכל דרך. קופה או קונברטיבל, הנעה אחורית או כפולה, ידנית או אוטומטית, היצע גרסאות ה-F‑TYPE מציע משהו לכל סגנון נהיגה. בנו את ה-F‑TYPE המושלמת עבורכם בקונפיגורטור שלנו

הזמנת נסיעת מבחן

1 אופציה
2 עם תיבה אוטומטית בלבד
במהלך השקת מערך ה-InControl, תכונות מסוימות המתוארות כאן עשויות להיות אופציונליות, ותלויות שוק יעד או מערכת הנעה. בדקו באתר יגואר הייעודי לארצכם או עם סוכן יגואר המקומי לגבי זמינות והתנאים המלאים בארצכם. חלק מהאפליקציות ידרשו כרטיס סים מתאים עם תוכנית גלישה, שתדרוש עשיית מנוי לאחר תום התקופה הראשונית שתקבע על ידי המשווק. אי אפשר להבטיח קישוריות בכל מקום.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם