טווח נסיעה וטעינה

I‑PACE מאפשרת לך לנסוע רחוק יותר

העתיד בבעלות שלך

ל- I‑PACE יש טווח נסיעה של 470 km במחזור WLTP . כל זה אפשרי תודות לטכנולוגיה המתקדמת של סוללת ליתיום יון בעלת קיבולת של 90kWh. הדור הבא של מכוניות חשמליות והתשוקה שלנו לעיצוב משתלבים יחדיו בכדי לספק רכב ללא כל פליטה מצינור הפליטה שבפרוש נותר יגואר.

הידעת?

בחר קטגוריה בכדי לבחון השפעות על טווח הנסיעה של I‑PACE

אקלים פנימי
אקלים פנימי

מערכות חימום ומיזוג אוויר משתמשות באנרגיה, דבר היכול להפחית את טווח הנסיעה.
מערכות אלה נמצאות בשימוש בעיקר בתחילת הנסיעה, ולכן, כדי להפחית את ההשפעה על טווח הנסיעה, ל- I‑PACE יש את היכולת לווסת מראש את תנאי הפנים לפני היציאה בעוד הרכב עדיין בטעינה ובכך מתאפשר ל- I‑PACE להשתמש בחשמל מאספקת החשמל, ולא מהסוללה, לחימום או לקירור פנים.

טמפרטורות קיצון
מהירות

טמפרטורות קיצון, נמוכות וגבוהות, משפיעות על יכולת הסוללה לשמור על רמת הטעינה.

I‑PACE כוללת מערכות ניהול תרמי מתוחכמות המסייעות לשמור על הסוללה בטמפרטורה אופטימלית ולמזער את ההשפעה של טמפרטורות חיצוניות על טווח הנסיעה של המכונית.

סגנון נהיגה
אקלים חיצוני

אחת המשפיעים החזקים ביותר על טווח הנסיעה הינו הנהג. האצה ארוכה ותכופה, תשפיע לרעה על מצב הטעינה של המכונית, בעוד נסיעה בקצב קבוע מסייעת לרכב חשמלי לשמר את טווח הנסיעה. כמו כן, האצה הדרגתית יכולה להפחית את ההסתמכות על בלימה חזקה אשר צורכת יותר אנרגיה מאשר בלימה עדינה.

נסיעה בקצב קבוע מסייעת לרכב חשמלי לשמר את טווח הנסיעה.

נהיגה בתנועה
סגנון נהיגה

האצה ובלימה משתמשים באנרגיה.
האצה חוזרת ובלימה חוזרת שמתרחשים בעת תנועה צפופה, יכולים לרוקן את הסוללה כמו גם את האנרגיה של הנהג.
שמירה על מהירות קבועה ככל האפשר במהלך תנועה כבדה תסייע לשמור על טווח הנסיעה.

נקי, נוח, ללא מאמץ

הסוללה של I PACE נטענת באמצעות התקן תקע נקודת הטעינה הממוקם בדיסקרטיות בקשת הגלגל הקדמי. לאחר החיבור, אתה חופשי לעזוב את I‑PACE להיטען. הרכב יפסיק להיטען אוטומטית כאשר הסוללה טעונה במלואה. ניתן להטעין את הרכב בגשם ללא חשש, או אפילו כאשר הרכב חונה בשלג, מכיוון שמערכת הטעינה עומדת ברשות עצמה.

טעינה ביתית
על מנת לקבל טעינה אופטימלית בבית, ניתן להתקין תיבת טעינה תלוית קיר מאושרת ע"י יגואר. I PACE מצוידת במטען AC חד-פאזי 7.4kW מובנה*, אשר יכול להטעין מחדש את הרכב בלילה ולספק עד 35km טווח נסיעה בשעה. בעת שימוש בשקע ביתי, שיעורי הטעינה הם איטיים יותר מאשר מבתיבת הטעינה (עד 11km של טווח בשעה), אך הם מספיקים בכדי לכסות טווח נסיעה יומי ממוצע של 60km אם הרכב ימצא בטעינה במשך הלילה. שקעים תעשייתיים (או שקעים מקומיים משודרגים) יכולים להטעין עד לטווח של 35 km לשעה.

*חברת יגואר יצרה שיתופי פעולה לתשתיות טעינה עבור כל השווקים שבהם I PACE זמין. השותפים שלנו זמינים לייעוץ בכדי לספק עבורך את הפתרונות הטובים ביותר. אנא התייעץ עם סוכן יגואר באזורך לקבלת מידע נוסף.
** אספקת חשמל של 7.4kW זמינה ברוב הארצות.
טעינה ציבורית
הדרך הטובה ביותר לטעינה מהירה של סוללה הינה באמצעות מטעני DC טיפוסיים של 50kW היכולים לספק טווח נסיעה של 270 km בשעה*. ככל שתשתית הטעינה הציבורית משתפרת, I PACE תהיה מצוידת לקבל שיעור טעינה DC עד ל- 100kW. מה שמאפשר להוסיף 270 km של טווח נסיעה בזמן טעינה קצר של 15 דקות. בהתאם לספק השירות, מטעני AC ציבוריים יכולים להיות במגוון שיעורי תפוקה. כמו כן, ניתן למצוא נקודות טעינה נוחות במקומות בהם ניתן להישאר במשך מספר שעות - או אפילו במשך הלילה - כולל מרכזי קניות מקומיים, בתי מלון ומכוני כושר. כל שעליך לעשות זה פשוט למשוך מעלה, לחבר לשקע, ואז תוכל ללכת ליהנות.

חברת יגואר יצרה שיתופי פעולה לתשתיות טעינה ציבוריות עבור כל השווקים שבהם I PACE זמין.
*מטען DC לטעינה מהירה מספק כמויות גדולות של אנרגיה בפרק זמן קצר. קצב הטעינה פוחת ככל שהסוללה מתקרבת לקיבולת מלאה, ולכן ברוב המקרים יותר מהיר לבצע טעינה מהירה עד 80% קיבולת או עבור הטווח המורחב הנדרש.
כבלי טעינה
כבל טעינה רב-תפקודי
כבל הטעינה הרב-תפקודי (המכונה כבל טעינה אוניברסלי Mode 2), המסופק עם I‑PACE, מאפשר לך להטעין את הרכב משקע ביתי או משקע של מחבר תעשייתי (IEC). שאל את סוכנות יגואר שלך לקבלת מידע נוסף על השימוש ב- I‑PACE במדינות אחרות.
כבל טעינה ציבורי
כבל הטעינה הציבורי (המכונה כבל טעינה Mode 3) מחבר את I‑PACE לנקודות טעינה AC ציבוריות סטנדרטיות. כבל זה יכול לשמש גם בכדי להתחבר לתיבת הטעינה הביתית. נקודות DC לטעינה מהירה ציבוריות כוללות כבל מחובר כך שאינך צריך לספק אחד בעצמך. שאל את סוכנות היגואר שלך לקבלת מידע נוסף על רשתות הטעינה הציבוריות המקומיות והלאומיות שלך.
התקנת תיבת טעינה ביתית תלוית קיר

כל הספקים והמתקינים של עמדות טעינה הינם מאושרים ע"י יגואר, דבר המבטיח שכל עבודה תתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תיבת הטעינה הינה תיבה עמידה וניתן להתקין אותה בחניה, במוסך שלך או בכל מקום מתאים ונוח אחר בבית. שאל את סוכן יגואר לקבלת מידע נוסף.

צור קשר
שמירת טווח נסיעה

I‑PACE מצוידת בטכנולוגיה כדי לשמר טווח נסיעה ולהגן על הסוללה של הרכב ובתאם לתנאים הקיימים בתא הרכב, למשל, ניתן לחמם או לקרר את פנים הרכב בזמן שה- I‑PACE נמצאת בטעינה והחשמל הדרוש יסופק מהאספקה המרכזית ולא מהסוללה.

סקירת ביצועים
מצב ECO

מצב Eco מסייע בשמירה על טווח הנסיעה של I‑PACE על ידי צמצום ריקון האנרגיה ועידוד סגנון נהיגה יעיל יותר. כמו כן, מצב Eco מבצע שינויים מתוחכמים בטמפרטורת התא, סחרור האוויר ובכמה תכונות אחרות של הרכב. ניתן לעקוף שינויים אלה על ידי הפעלה רגילה של כל תכונה או דרך הגדרות התפריט.

מצא שילוב חשמל משלך של ביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון

1 יגואר הגדירה ספקי ציוד טעינה מומלצים בכל השווקים שבהם משווק ה-I‑PACE. המשווקים שלנו והספקים המומלצים עומדים לרשותכם כדי לייעץ על פתרון הטעינה המתאים לכם. אנא היוועצו בסוכן יגואר שלכם לקבלת מידע נוסף.
2 אספקת חשמל בעוצמה של 7 קילוואט זמינה ברוב הארצות.
3 יגואר הגדירה ספקים מומלצים לטעינה ציבורית בכל השווקים בהם משווק ה-I‑PACE, ותוכלו לבחור מתוך מגוון התעריפים בתלות בתכיפות השימוש שלכם בעמדות הטעינה הזמינות. מטעני DC מהירים מספקים כמות גדולה של אנרגיה בזמן קצר. קצב הטעינה עשוי להאט ככל שהסוללה מתמלאת, כך שיתכן ועדיף לטעון בטעינה מהירה רק עד 80%, או רק לתוספת מרחק הנסיעה הנדרש.
4 כבל טעינה ציבורי (כבל מוד 3) מסופק עם ה-I‑PACE כסטנדרט בכלי רכב הנמכרים ביבשת אירופה.

WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure) הוא שיטת המדידה החדשה לצריכת אנרגיה ודלק לכלי רכב באירופה, שנכנסה לתוקף החל ב-2017. שיטת המדידה החדשה תוכננה לספק נתוני צריכת דלק הקרובים לזו שמתקבלת בנהיגה בעולם האמיתי. היא בוחנת כלי רכב גם עם ציוד אופציונאלי ובפרוצדורות ומתארי נהיגה תובעניים יותר.
תוני EU הרשמיים מתקבלי ממבחנים שמבצע היצרן לפי התקן, ומיועדים למטרות השוואה בלבד. נתוני העולם האמיתי וביצועיים כלליים של כלי רכב חשמליים עשויים להשתנות בהתאם לאופי הנהיגה ומשתנים סביבתיים.
נתוני הביצועים אינם רלוונטיים לדגמים הנמכרים בסין

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם