תמריצים לרכב חשמלי

I PACE, כרכב חשמלי מונע מצבר, פותחת עולם של אפשרויות ללא פליטה מצינור הפליטה.

בעלות I‑PACE

החיבור בין ביצועים מחשמלים ועיצוב ברוח יגואר, I‑PACE כוללים את הטיפוח, השירות והתמיכה שבעלי רכב יגואר תמיד מקבלים. כמו כן, כרכב חשמלי ללא פליטה מצינור הפליטה, I‑PACE יכולה להציע יתרונות נוספים, כולל נגישות לתמריצים והטבות הניתנים על ידי הממשלה, הרשויות המקומיות ועסקים התומכים במעבר למכוניות חשמליות.

ש: סיוע ברכישת הרכב החשמלי שלך

ממשלות מסוימות מציעות תמריצים כספיים ישירים או מאפשרות לנהגים חשמליים להימנע ממסי הקנייה, כגון מע"מ או GST (מס טובין ושירותים), המוטלים על בנזין ועל כלי רכב דיזל. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: סיוע במס בלו ורישום הרכב החשמלי שלך

מס הבלו בדרך כלל נמוך יותר עבור מכוניות חשמליות, והוא יכול להיות אפס. במדינות שבהן לוחות הרישוי נרכשות בנפרד מהמכונית שלך, או שהושגו בהגרלה, כלי רכב חשמליים יכולים ליהנות מהפחתת עלויות ואפילו להימנע מהגרלת הרישוי לחלוטין. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: סיוע ברכישת ציוד טעינה לרכב חשמלי

ניתן להשיג עמדות טעינה תלויות קיר בתעריף מסובסד בחלק מהמדינות. בנוסף, ישנם תמריצים להקמת מתקני טעינה קהילתיים במבני מגורים משותפים ובמקומות עבודה. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנותי יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: מס מופחת לרכב חברה

רכבים חשמליים יכולים ליהנות משיעורי מיסוי נמוכים משמעותית מאשר מכוניות שוות ערך הצורכות דלק או דיזל המוצעים לבעלי רכב חברה. יתרון אפשרי נוסף, קבלת הטבות חשבונאיות למעסיק שלך ברישום שווי הנכס. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: טעינת חינם לרכבים חשמליים

ישנם מתקני טעינה חינמיים לשימוש בזמן החניה במרכזים מסחריים, בתי מלון ומקומות אחרים שבהם הם מותקנים. פעולה זו מכונה 'טעינת יעד'. מקומות אחרים עשויים להציע דמי טעינה מופחתים המתבססים על זמן השהייה במקום. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: הימנעות מאגרות וחיובים

בכבישי אגרה מסוימים כלי רכב חשמליים פטורים מתשלום. וכמובן, הם לא יידרשו לשלם עבור כל החיובים מבוססי פליטות מסיבות של איכות האוויר הקיימים עבור מכוניות הצורכות דלק או דיזל . אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

ש: נוחות וגישה

בחלק מהערים מותר לרכב חשמלי להשתמש בנתיבי תפוסה גבוהה, ללא נוסעים, וכן בנתיבי תחבורה ציבורית. בנוסף, ניתן להחנות במקומות שבהם מכוניות הצורכות דלק או דיזל אינם מורשות, או שהחניה בעלות נמוכה יותר. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

התמריצים משתנים לפי מדינה ואפילו עיר, וניתנים לשינוי ללא הודעה מוקדמת. אנא היוועץ עם אתר היגואר במדינה שלך או עם סוכנות יגואר כדי לברר פרטים נוספים.

טיפול עוקב

עם כמעט מאה שנים של ייצור רכב וטיפול עוקב, בעלות על רכב יגואר מספקת שקט נפשי. הסוללה של I PACE מכוסה באחריות מקיפה של 8 שנים *. ותמיד תסופק לך תמיכה מלאה מרשת הסוכניות של יגואר בעזרת טכנאים מאומנים היטב שמכירים את רכבי יגואר מבפנים ומבחוץ.

*האחריות של I PACE מוגבלת ל- 8 שנים או 160000 ק"מ (המוקדם מבניהם) וניתנת לקיזוז בתנאי שחיי הסוללה יורדים מתחת ל- 70%

מצא קמעונאי

מצא שילוב מחשמל משלך של ביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון
צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם