ביצועים מחשמלים

עוצמה ודינאמיקה מרגשים של יגואר, עם אפס פליטה מצינור הפליטה - כל מה שצפוי מרכב SUV עם ביצועים מחשמלים.

במשך יותר מ- 80 שנה, יגואר יצרה מכוניות שמרגשות את החושים. הכוח החשמלי אינו משנה זאת, אלא מספק הזדמנויות נוספות לביצועים דרמטיים בהם יגואר ידועה.

הורדת עלון
דינאמיקת יגואר

אנרגית ההינע החשמלית של I‑PACE מייצרת מומנט מיידי של 400PS ו- 700Nm. עם אחיזת כביש ארבע על ארבע מובנית, I‑PACE מאיצה
מ-0 ל-100 קמ"ש ב- 4,8 שניות

סוללה
סוללת ה- 90kWh של I‑PACE תוכננה בכדי לספק אריכות חיים ומציגה כוח מרבי מתמשך. מיקום הסוללה בתוך בסיס הגלגלים מספק מרכז כובד נמוך לטובת דינמיקת הרכב, מה שהופך את I‑PACE למכונית לאנשים שאוהבים לנהוג.
מנועים
I‑PACE מונעת באמצעות שני מנועים חשמליים סינכרוניים בעלי מגנט קבוע בשילוב עם סרנים קדמיים ואחוריים. מנועים אלה מייצרים מומנט מיידי של 400PS ו- 700Nm. עם אחיזת כביש ארבע על ארבע מובנית, I‑PACE מאיצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב- 4,8 שניות
תמסורת
סוללת ה- 90kWh של I‑PACE תוכננה בכדי לספק אריכות חיים ומציגה כוח מרבי מתמשך. מיקום הסוללה בתוך בסיס הגלגלים מספק מרכז כובד נמוך לטובת דינמיקת הרכב, מה שהופך את I‑PACE למכונית לאנשים שאוהבים לנהוג.
וקטור מומנט בבלימה (TVB)
מיקסום הזריזות כמו במכונית ספורט מוסיפים ביטחון לנהג, וקטור מומנט הבלימה מספק בלימה אידבידואלית מבוקרת לגלגלים הקדמיים והאחוריים המתווסף לכוחות הפניה הפועלים על הרכב. במרבית התנאים, גדל לחץ הבלימה המוחל על הגלגל הפנימי האחורי, זה תומך ביכולת פניה מוגברת, בעוד הגלגל הקדמי הפנימי נבלם ליעילות ושיפור.
מתליי אוויר אקטיביים
הקטנת המרווח בין הרכב לכביש משפרים ביצועים אווירודינמיים וטווח. אופציית מתלי אוויר אקטיביים של I‑PACE מנמיכים את הרכב בעת נסיעה במהירויות העולה על 105 קמ"ש על פני מרחקים גדולים מ- 10 ק"מ.
Adaptive Dynamics (דינאמיקה מסתגלת)
מערכת דינאמיקה מסתגלת Adaptive Dynamics מספקת דינמיקה מדויקת ונסיעה חלקה ומפנקת על ידי ניטור תנועות הרכב עד 500 פעמים בשנייה. המערכת מנתחת ללא הרף את פעילות ההאצה, ההיגוי, המצערת ופעילות דוושת הבלמים, ואת בולמי הזעזועים הנשלטים אלקטרונית המותאמים כדי לייעל את הגדרות המתלים ולספק איזון אופטימלי בין נוחות, עידון וזריזות בכל עת.
Configurable Dynamics (דינאמיקה ניתנת להגדרה)
כאשר מערכת Adaptive Dynamics מותקנת, מערכת Configurable Dynamics מאפשרת לך להתאים אישית את רגישות המצערת של I‑PACE, את כובד ההיגוי ואת רמת השיכוך. בחר ב-'מצב דינמיקה' כדי להחיות את אופייה הספורטיבי של I‑PACE.
נסיעה ארבע על ארבע

I‑PACE מספקת נסיעה בכל שטח ובכל מזג אוויר, כוח ותגובת המומנט הם מידיים. בנוסף, המנועים חשמליים יכולים להסתגל עצמאית באופן המותאם לנתוני הנהג, תנאי הכביש ואחיזת הכביש הזמינה.

צפייה בסרטון
yt:cBHgLRA_J4Y
ADAPTIVE SURFACE RESPONSE (תגובת שטח דינאמית) AdSR
בהסתמך על המומחיות הבלתי מעורערת שלנו במערכות ארבע על ארבע, מערכת Adaptive Surface Response) AdSR) מנטרת ללא הרף את סביבת הרכב וקובעת את הגדרות המנוע והבלימה המתאימים. לאחר שנבחרה, מערכת AdSR עובדת בכל המהירויות כדי לתמוך בך במזג אוויר קשה והן על פני משטחים מאתגרים.
ALL SURFACE PROGRESS CONTROL (בקרת התקדמות בכל שטח)
מערכת All Surface Progress Control הינה מערכת חדשנית המאפשרת לך להגדיר ולשמור על מהירות קבועה בתנאים מאתגרים כגון משטחים חלקלקים. המערכת פועלת בין 3.6 קמ"ש ו- 30 קמ"ש, ומאפשרת לשמור על ריכוז מלא על הדרך.
LOW TRACTION LAUNCH (זינוק באחיזת כביש נמוכה)
המערכת מספקת שליטת מומנט מיטבית כאשר ממצב של חוסר תנועה אתה מתחיל בנסיעה, מערכת Low Traction Launch משפרת את היכולת בתנאים חלקלקים כגון דשא רטוב, שלג וקרח. המערכת נשארת פעילה עד שהרכב מגיע ל- 30 קמ"ש - ואז I PACE משתלבת בצורה חלקה בחזרה להגדרות הנהג שנבחרו.
ENHANCED BRAKE REGENERATION (התחדשות בלימה מוגברת)
בכדי למקסם את טווח הנסיעה, I‑PACE משתמשת במערכת Enhanced Brake Regeneration המשחזרת כמעט את כל אנרגית הבלימה. ברגע שמרימים את הרגל מדוושת ההאצה, המערכת מספקת בלימה מחדש, ומאטה בעדינות את I‑PACE תוך המרת הכוח שנוצר כדי לייעל את טווח הנסיעה של הסוללה.
צפייה בסרטון
yt:SYHRnVOY9I0
בלימה בתנועה כבדה
פשוט לנהוג בתנועה כבדה - באמצעות מסך המגע של I‑PACE, ניתן להעלות את יכולת התחדשות רמת הבלימה. כדוגמה, הגברה במקביל להאטה פירושה שבתנועה עם עצירות תכופות מתאפשרת שליטה רבה יותר על מהירות הרכב באמצעות המצערת בלבד.
ACTIVE VANES (תריס אקטיבי)
בכדי לאזן באופן אופטימלי בין קירור ואווירודינמיקה, התריסים האקטיביים נפתחים כאשר נדרש לקרר את הסוללה ונסגרים כאשר אין בכך צורך לטובת שיפור אווירודינמיקה.
משאבת חום

בכדי לאזן באופן אופטימלי בין קירור ואווירודינמיקה, התריסים האקטיביים נפתחים כאשר נדרש לקרר את הסוללה ונסגרים כאשר אין צורך לטובת שיפור אווירודינמיקה.

צפייה בסרטון
yt:L_qIh5J2OsY

מצא שילוב מחשמל משלך לביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון

נתוני EU הרשמיים מתקבלי ממבחנים שמבצע היצרן לפי התקן, ומיועדים למטרות השוואה בלבד. נתוני העולם האמיתי וביצועיים כלליים של כלי רכב חשמלייםעשויים להשתנות בהתאם לאופי הנהיגה ומשתנים סביבתיים.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם