טכנולוגיות פנים הרכב

הטכנולוגיות המשולבות הופכות את השליטה ב- I‑PACE וההתקנים המחוברים שלך לפשוטה.

I‑PACE מספקת חוויה יעילה להפליא, הן בתוך המכונית והן מחוץ לה. בין אם בשני מסכי מגע, תצוגת נהג עילית אינטראקטיבית או על הטלפון החכם שלך, כל מה שתצטרך במרחק נגיעה.

הורדת עלון
TOUCH PRO DUO

מערכת ה-infotainment (אינפוטיימנט) Touch Pro Duo כוללת מסך מגע 10" המשולב בלוח המחוונים ומסך מגע 5" תחתון רב תכליתי עם חוגות מרובות פונקציות.

צפייה בסרטון
yt:v1v9Ss8JQo4

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

קישוריות כסטנדרט
NAVIGATION PRO
מערכת הניווט Navigation Pro מאפשרת תצוגץ מבחר מפות ב- 2D או 3D. ניתן לשמור את המקומות המועדפים שלך ולהשתמש באפשרויות "מולטי-טאצ'’ מרובות לחקר מפות פשוט. ב- I‑PACE, מערכת Navigation Pro מפרטת את טווח הנסיעה ולוקחת בחשבון גורמים שונים, כולל טופולוגיית הכביש ומגבלות מהירות.
צפייה בסרטון
yt:M1YaPrydegU
חבילת סמארטפון
תואם ל- Apple CarPlay®, Android AutoTM ו- Jaguar InControl Apps - חבילת הסמאטרטפון מייצרת אינטראקציה עם מגוון אפליקציות, דרך מסך המגע של I‑PACE, בפשוטות ואינטואיטיביות. החבילה כוללת חוויה ייחודית של Spotify ו-® Tile - אפליקציה שתסייע לך למצוא פריטים שאבדו או שאינם במקומם.
צפייה בסרטון
yt:A8TcmX0D8Go
CONNECT PRO
בעזרת מערכת Connect Pro, ה- I PACE משאירה אותך מעודכן. גלה התרחשויות לאורך המסלול שלך, חניה קרובת מקום ומקומות מעניינים, ולאחר התקנת ה- SIM, נתן ליצור נקודה חמה 4G Wi-Fi בתוך הרכב כדי להבטיח שתישאר מחובר תמיד.
צפייה בסרטון
yt:u6g4p3NoKfI
שלט
הישאר מחובר עם I‑PACE. תואם את רוב הטלפונים של Apple ו- Android, אפליקציית 'שלט רחוק' (Remote) מאפשרת להישאר מעודכן ומספקת גישה למידע חשוב על הרכב, כולל טווח נסיעה זמין, מצב טעינה, קצב טעינה ומצב התקע.
SECURE TRACKER
משתמש בטכנולוגית איתור כדי להתריע בפניכם על ניסיון גניבה ומשדר את מיקום הרכב לרשויות המתאימות. מערכת Secure Tracker Pro (1) האופציונלית משפרת יכולת זו ושולחת התרעה למרכז כלי הרכב הגנובים אם המכונית שלכם נגנבה עם מפתח משוכפל או לא מאושר.
מדיה מקוונת
הקשיבו למוזיקה המועדפת עליכם, לרדיו ולפודקסטים תוך כדי תנועה. הכל מבלי להשתמש בסמארטפון שלכם. חברו את חשבונות ה-Deezer וה-TuneIn שלכם לפורטל InControl של יגואר, ותוכלו לגשת למדיה שלכם ישירות ממסך המגע ברכב שלכם.
הגדרות חכמות (SMART SETTINGS)

בעזרת המפתח או הטלפון, אוטומטית מזהה מי הנהג, טכנולגית 'הגדרות חכמות' מאפשרת לבחור את הכיוון המועדף של המושב והמראה ולהפעיל את המדיה המועדפת עליך בתחילת כל נסיעה. טכנולגית 'הגדרות חכמות' מסוגלות גם ללמוד את ההעדפות האלה על בסיס ההרגלים ופרופיל השגרה שלך בעבר.

צפייה בסרטון
yt:URgXPjG9Jtk

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

תצוגה עילית
מערכת התצוגה העילית עוזרת להפחית את הסחות הדעת, על ידי הצגת נתוני נסיעה עיקריים כגון מהירות הנסיעה והוראות מערכת הניווט על גבי השמשה הקדמית. היא מציגה את הנתונים בגרפיקה צלולה וצבעונית ברזולוציה גבוהה.
צג נהג אינטראקטיבי
צג הנהג האינטראקטיבי בגודל "12.3 מציג מידע רלוונטי לנסיעה, כולל ניווט מסך מלא במיפוי תלת-ממדי, בדיוק במקום שבו אתה זקוק לו. רזולוציה גבוהה מבטיחה בהירות מרבית, בעוד המעבד מספק תצוגה חדה וחלקה.
מערכת שמע MERIDIAN<sup>TM</sup>
מביאה לחיים את המוסיקה שלך עם שתי מערכות קול ממומחי השמע הבריטיים MeridianTM. מערכת הסראונד של Meridian עם טכנולוגיית TrifieldTM מספקת שלמות וצלילים של הופעה חיה. עם מערך של 15 רמקולים, מערכת MeridianTM מספקת חוויית קול הטובה ביותר כסטנדרט בדגמים - I‑PACE HSE ובמהדורה הראשונה.
יגואר IGUIDE
אפליקצית היגואר IGUIDE משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להסביר לכם על כל המערכות והפקדים ביגואר I‑PACE שלכם. היא גם משמשת כספר רכב דיגיטלי, המבטיח שתוכלו תמיד למצוא תשובה לכל שאלה המתעוררת בקשר לרכב.
הורידו את האפליקציה

מצא שילוב מחשמל משלך לביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון

1 בהתאם להגבלות ולתנאים. צרו קשר עם סוכן יגואר לקבלת פרטים נוספים.

חלק מהיכולות המתוארות עשויות להיות אופציונאליות, צרו קשר עם הסוכן המקומי כדי לדעת מהן האופציות הזמינות. חלק מהמערכות דורשות סים מתאים עם תוכנית גלישה, מה שידרוש מנוי חודשי לאחר סיום התקופה הראשונית.
לא ניתן להבטיח קליטה תקינה בכל זמן ומקום.
מידע ותמונות המוצגות בעמוד זה בהקשר של טכנולוגיה, כולל מסכים או רצפי פעולה, עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים או האופציות שנבחרו.
יש לתפעל את כל מערכות הרכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים להבטיח כי הם בשליטה ברכב בכל רגע.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם