עיצוב פנים

I‑PACE התאימה את האיזון של יגואר קלאסית עם מיקוד מכונית ספורט ויוקרה.

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם

שילוב חלק של טכנולוגיה, שפע של מרחב, ושלווה יוצאת דופן. עיצוב פנים נקי ומסודר עם תכונות טקטיליות וקווים סוחפים.

הורדת עלון
אווירה יוקרתית

נגיעות של יופי במרחב הפנים מספקות לתא תחושת יוקרה. גימורים יציבים ועשירים מקיפים אותך. התפרים הכפולים והמעודנים מוסיפים תחכום מחויט. בלילה, תאורה לבנה ובהירה מדגישה את הפרטים המעודנים.

אחסון חבוי

I‑PACE כוללת קונסולה מרכזית צפה במרכז התא. מרגע שפותחים את הדלת, תכונת עיצוב צף ייחודית מעניקה משמעות מיידית לחלל ה- I‑PACE.

סקירת פרקטיות
מושבים
מושבים ספורטיבים
ניתן להשיג מגוון רחב של חומרים וצבעים, המושבים הספורטיביים המומלצים של I‑PACE מחזיקים ותומכים בכל צעד ושעל. כמו כן, הם כוללים חימום וקירור לנוחות רבה יותר.
ביצועי מושבים
ביצועי המושבים האופציונליים מתוכננים ברוח של מכוניות ספורט. מעוצבים מהחומרים הטובים ביותר, מספקים תמיכה רוחבית מוגברת בזמן הנהיגה הדינמית.
עידון שקט

התא משמש מפלט מן העולם החיצון. לעידון יוצא מן הכלל, המעטפת המתוחכמת של המנוע מפחיתה את הרעש בעוד שהעיצוב החיצוני הברור ממזער את רעשי רוח.

זכוכית אקוסטית מצופה

I‑PACE מציע נסיעה שקטה ומעודנת. כדי לשמור על הרוגע בפנים, ב- I‑PACE מותקנת בחלונות הקדמיים ובשמשה הקדמית זכוכית אקוסטית מצופה שמפחיתה את הרעש הנכנס לתא מבחוץ.

צפייה בסרטון
yt:ohO5fY_9kQs

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

מיזוג אוויר מקדים לתא
חימום וקירור מקדים לחלל ה- I‑PACE באמצעות מסך מגע, או, מרחוק, באמצעות אפליקצית הטלפון החכם, כדי להבטיח שלפני שאתה נכנס, הרכב יהיה בטמפרטורה הרצויה שלך. I‑PACE מבצעת את המיזוג המקדים בזמן הטעינה, ובכך הטמפרטורה האידיאלית מושגת ללא שימוש בסוללה, תוך שמירה על טווח הנסיעה של הרכב.
בידוד אוויר לתא
I‑PACE מציעה מערכת יוניזציה המשפרת את איכות האוויר. היוניזציה בתא מנטרלת ריחות וגם ממזערת חיידקים וזיהום, לסביבה נעימה ובריאה יותר ברכב.

מצא שילוב מחשמל משלך לביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון