פרקטיות

הטכנולוגיות המשולבות הופכות את השליטה ב- I‑PACE ובמכשירים המחוברים שלך לפשוטה.

ל- I‑PACE יש טביעת רגל קומפקטית בחוץ אבל שטח יוצא דופן מבפנים. הארכיטקטורה החשמלית מספקת את החופש לדמיין מרחב פנימי חדש עבורך ועבור הנוסעים שלך.

הורדת עלון
עיצוב מרווח

הארכיטקטורה של I‑PACE מאפשרת למקם את המושבים הקדמיים קדימה יותר לעבר המרחב שבו נמצא בדרך כלל המנוע, ובכך לשפר את תנוחת הנהיגה. מה שמספק מרחק גדול יותר בין המושבים הקדמיים והאחוריים, מקום נוסף לרגליים ונוחות לנוסעים במושב האחורי.

מאפיינים מרכזיים
מטען
מאחורי המושבים האחוריים, איזור מטען משמעותי בנפח של 656 ליטרים ובאורך של 967 mm. השלמת כושר הנשיאה של I‑PACE כוללת תא אחסון קדמי, מתחת למכסה המנוע, המספק 27 ליטר של אחסון נוסף.
צפייה בסרטון
yt:mN5krYhKgKg
אחסון בתוך הרכב
ביטול גל ההינע יצר מקום אחסון של 10.5 ליטר מתחת למשענת היד המרכזית. בנוסף יש מקום אחסון נוח מתחת לרוחבם המלא של המושבים האחוריים. ומכיוון שמנועים חשמליים אינם דורשים תיבת הילוכים קונבנציונאלית, ניצלנו את המקום שנוצר בקונסולה המרכזית על ידי תכנון מקום מושלם עבור טלפונים ומפתחות.
מפתח פעילות
כדי להינות מפעילויות החוץ האהובות עליך ולשמור על מפתחות המכונית ברכב. מפתח 'אקטיבי' אופציונלי כולל רצועת יד רובסטית, בעלת עמידות מלאה למים, מאפשרים לך לקחת חלק במגוון פעילויות שבהן נשיאת מפתח היא פחות נוחה.
צפייה בסרטון
yt:ervtUTgUSII

מצא שילוב מחשמל משלך לביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון
צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם