בטיחות

עם טכנולוגיות חדשניות רבות זמינות, תמצא את כל התכונות שתוכננו להגדיל את חוויית הנהיגה שלך תוך מתן בטיחות נוספת.

תוכנן כדי לסייע בהגנה עליך, הנוסעים שלך, על הסוללה ומשתמשים אחרים הכביש, I‑PACE תוכננה לכלול שפע של תכונות בטיחות.

הורדת עלון
סוללה בטוחה

I‑PACE משתמשת בשילוב של אלומיניום ופלדה כדי ליצור כלוב נוקשה סביב הסוללה, למתן בטיחות מוגברת עבור כל הנוסעים ברכב.

מערכת שמע חיצונית
I‑PACE פולטת אות אקוסטי חיצוני במהירויות מתחת ל -20 קמ"ש כדי לגרום להולכי רגל להיות מודעים לנוכחות המכונית.
כריות אוויר
מערכת מקיפה של שישה כריות אוויר כולל כריות הנהג והנוסע, וילון צד ובית החזה הם סטנדרט כדי לסייע בהגנה על השוכנים ברכב.
ISOFIX
שתי נקודות עיגון ISOFIX עבור מושבי תינוק / ילד מותקנים בכל צד של המושבים האחוריים.
טכנולוגיות בטיחות חדשניות

כדי לספק בטיחות נוספת לך ולנוסעים שלך, קיימות שפע של טכנולוגיות בטיחות חדשניות, גם בנסיעה בעיר וגם בכביש הפתוח. זמינות כסטנדרט, אופציונלית או כחלק מחבילה אופציונלית.

בקרת שיוט מסתגלת עם עזר היגוי

סיעה למרחקים ארוכים ומצבי תנועה כבדים הופכים לקלים יותר. I‑PACE מציעה בקרת שיוט מסתגלת עם עזר היגוי. מערכת זו מרכזת אוטומטית ושומרת את I‑PACE בנתיב, תוך שמירה על מרחק קבוע מכלי רכב קדימה.

מערכת סיוע נהג - מאפיינים סטנדרטים
בלימת חירום
מסייעת למנוע התנגשויות עם כלי רכב אחרים, הולכי רגל ורוכבי אופניים באמצעות מצלמה, מכ"ם וחיישנים אולטרה קולים. במקרה ואותרה התנגשות חזיתית אופציונלית, המערכת מתריעה קולית וחזותיות. אם לא ננקטה פעולה כלשהי, המערכת מיישמת בלימה על מנת לצמצם את חומרת הפגיעה האפשרית.
בקרת שיוט והגבלת מהירות
בקרת השיוט מאפשרת לך לשמור על המהירות הנוכחית של הרכב ללא המשך שימוש בדוושת ההאצה. באמצעות מערכת הגבלת המהירות באפשרותך לקבוע מראש מהירות רכה מקסימלית.
מערכת הגבלת מהירות מסתגלת וזיהוי תמרורי תנועה
מיידעת על מגבלות מהירות וסימני איסור עקיפה על-ידי הצגתן בבירור במרכז. כאשר מופעלת, מערכת הגבלת מהירות מסתגלת מזהה תמרורי תנועה כדי להתאים את מהירות הרכב שלך באמצעות מערכת בקרת השיוט.
ניתור מצב נהג
על ידי ניטור פעילות ההיגוי, הבלם, המצערת והדוושות, מערכת ניתור מצב נהג, מזהה אם הנהג מתחיל להרגיש מנומנם ונותנת לו אזהרה מוקדמת כאשר יש צורך לקחת הפסקה.
מערכת שמירת נתיב
המערכת מזהה כאשר הרכב סוטה ללא כוונה מהנתיב ומחזירה אותו בעדינות לנתיב.
מצלמה אחורית
המצלמה האחורית מספקת ראות משופרת בנסיעה לאחור. כדי לסייע בחניה, מוקרנים על מסך המגע קווים סטטיים המייצגים את I‑PACE ואת הנתיב המיועד.
חבילת עזרי נהג

כל חבילה מציעה מגוון של תכונות שיסייעו לך לשמור על בטיחות ומידע. חבילת חניה היא סטנדרט בדגם I‑PACE S. חבילות חניה ונהג הן סטנדרט בדגם I‑PACE SE. חבילות חניה ועזר נהג הן סטנדרט בדגמי I‑PACE HSE והמהדורה הראשונה.

עזר חניה
קל יותר להחנות במקביל ובניצב עם מערכת עזר חניה, שמכניסה ומוציאה את הרכב מהחניה. לאחר בחירה בהילוך, Drive או Reverse, נותר רק לשלוט על מהירות הרכב. הנחיות גרפיקות והתראות ינחו אותך בתמרונים.
עזר חניה 360°
מעניקה בטחון מלא כאשר מתמרנים במקומות צרים. חיישנים הממוקמים סביב הרכב מופעלים באופן אוטומטי כאשר נבחר Reverse, או ניתן להפעילם באופן ידני. בעת תמרון, גרפיקה חזותית ומשוב קולי מציינים על קרבה למכשולים.
ניתור היציאה
התרעה לנוסעים שיוצאים מהדלתות האחוריות של הרכב על הגעת מכוניות או רוכבי אופניים. כאשר מזוהה סכנה מתקרבת, נורית אזהרה תהבהב על הדלת. האור יכבה מיד כשהדלת פתוחה.
תצוגת תנועה אחורית
שימושי במיוחד בנסיעת יציאה לאחור ממפרץ חניה, מוניטור תנועה לאחור מתריע מפני התקרבות סיכונים משני צדי הרכב. המערכת תתריע באזהרות קוליות וויזואליות, כך שתדע מה עומד מאחוריך, אפילו כאשר הראות חסומה.
מערכת בקרת שיוט מסתגלת עם מערכת STOP & GO
המערכת שומרת מרחק בטוח מן הרכב שמלפנים גם כאשר הוא מאט. אם הרכב שמלפנים עוצר לחלוטין, המערכת תעצור מאחוריו באופן חלק. בתנועה כבדה, בקרת השיוט המסתגלת תמשיך בנסיעה אוטומטית בעקבות המכונית שבחזית.
בלימת חירום במהירות גבוהה
מזהה כאשר התנגשות חזיתית פוטנציאלית עם רכב אחר עלולה להתרחש ומציגה התראה, מזהירה אותך לבלום. במידה ואינך מגיב, המכונית תבצע בלימה על מנת להקטין את חומרת ההשפעה האפשרית. פעילה בין 10km / h ל 160 ק"מ / שעה.
מערכת עזר ל"שטח מת"
עזר שטח מת יכול לעזור לך למנוע התנגשויות. אם בעת שינוי נתיב, הרכב שלך מזהה מכונית אחרת בנקודה העיוורת שלך, נורית אזהרה קטנה מאירה במראת הדלת המתאימה, ומומנט ההיגוי ינחה אותך להוביל את I‑PACE הרחק מהרכב המתקרב.
מערכת בקרת שיוט מסתגלת עם סיוע היגוי
עוקבת אחר כלי רכב ונתיבים מקדימה באמצעות מצלמה ומכ"ם כדי לשמור על הרכב במרכז המסלול, וכדי למתן את מהירות I‑PACE בהתאם להתנהגות התנועה שלפניך. תכונה זו מאטה את הרכב כדי לשמור על נסיעה רגועה ושקטה במצבי עומס תנועה.
מצלמה היקפית 360°
שימוש בארבע מצלמות שונות הממוקמות בדיסקרטיות סביב הרכב כדי לספק תצוגה היקפית של 360° על מסך המגע. כדי לסייע עם התמרון, מספר תצוגות שונות יכולות להיות מוצגות בו-זמנית.
בלימת חירום במהירות גבוהה
המערכת מזהה כאשר התנגשות חזיתית עם רכב אחר עלולה להתרחש ומציגה התראה קדמית בכדי להזהיר את הנהג לבלום. אם הנהג אינו מגיב, המכונית תפעיל את הבלמים על מנת להקטין את חומרת ההתנגשות האפשרית. מערכת בלימת החירום במהירות גבוהה מוכנה לפעולה מ- 10 קמ"ש ל- 160 קמ"ש.
עזר שטח מת
עזר שטח מת יכול לעזור לך למנוע התנגשויות. אם בעת שינוי נתיב הרכב שלך מזהה מכונית אחרת בנקודה העיוורת שלך, נורית אזהרה קטנה מאירה במראת הדלת המתאימה, ומומנט ההיגוי ינחה אותך להוביל את I‑PACE הרחק מהרכב המתקרב.

מצא שילוב מחשמל משלך לביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

הורדת עלון

יש להשתמש בכל תכונות הרכב רק כאשר ניתן לעשות כך בבטחה. הנהגים חייבים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם