טכנולוגית המנוע של יגואר XE

ה-XE מציעה מבחר של מנועי בנזין ודיזל מתקדמים במיוחד

ביצועים ויעילות

בין אם תבחרו במנוע האינג'ניום דיזל המתקדם שלנו או במנוע הבנין, כל אחד מהם יעניק לכם ביצועים, עידון וחיסכון שיתאימו לכל סגנון הנהיגה.

הרכיבו את הרכב שלכם
ביצועים חכמים

מנועי ה-XE מצוידים בטכנולוגית עצור/סע* וטעינה רגנרטיבית חכמה - הקוצרת אנרגיה קינטית מבלימה כדי לטעון את הסוללה - לחיסכון מקסימלי, במיוחד במהלך נהיגה אורבנית.
*תלוי שוק

צפו במפרטים
מנועי אינג'ניום

אינג'יניום הוא שמה של סדרת המנועים החדשה של יגואר לנד-רובר שתוכננו לביצועים חסרי מאמץ, עידון ויעילות. עם טכנולוגיה מתקדמת ומבנה אלומיניום, מנועי אינג'ניום מספקים צריכת דלק מרשימה ופליטת C02 נמוכה במיוחד

אינג'ניום בנזין

ה-XE מציעה מבחר של מנועי בנזין, כולל שלושה מסדרת האינג'ניום שלנו. מנועי ה-2.0 ל', ארבעה צילינדרים, מוגדשי הטורבו, עם הספקים של 200, 250 ו-300 כ"ס מספקים כח ומומנט יוצאי דופן. עם התכנון קל המשקל שלהם והשימוש הנרחב במיסבי גלילים בעלי חיכוך נמוך, הם בנויים לספק ביצועים חלקים ויעילים במיוחד.

אינג'ניום דיזל

טכנולוגית האינג'ניום עומדת בבסיסם של שלושה מתוך מבחר מנועי הדיזל של ה-XE. מנועים אלו, בעלי מבנה האלומיניום והחיכוך הנמוך, מצוידים בבלוק מנוע קשיח ושני גלי איזון כדי להבטיח רמה נמוכה של ויברציות, לביצועים יומיומיים חלקים.

מנועי ביצועים

מנוע ה-Vבנזין שלושה ליטרים המוגדש, המפיק 380 כ"ס, הותאם לדרישות המיוחדות של ה-XE. מגדש-על מסוג רוטס מותקן בתוך ה-V שבין שורות הצילינדרים לטובת מידות קומפקטיות. הוא מספק כח לינארי ותגובה מיידית לדוושת הגז.

מבחר מנועים
תיבה אוטומטית

תיבת ההילוכים האוטומטית, 8 הילוכים, של ה-XE מספקת העברות הילוכים מהירות להאצה חסרת מאמץ, מגיבה מהר, חלקה וחסכונית. עם בורר עגול מודרני בשחור-משי - התיבה מציעה החלפות מהירות אפילו יותר וקיק-דאון ספורטיבי יותר במצב דינמי, והעלאות הילוכים מוקדמות יותר במצב ECO. אפשר לבחור גם בהחלפות הילוכים ידניות, בנגיעת אצבע, באמצעות משוטים מאחורי ההגה.

מבחר גרסאות ה-XE משלב ביצועים, טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מזוהה, כשבבסיס הכל נמצאת ארכיטקטורת אלומיניום קלת משקל. צרו את ה-XE שלכם עם הקונפיגורטור שלנו.

הרכיבו את הרכב שלכם

הנתונים המסופקים הם תוצאה של בדיקות רשמיות שערך היצרן בהתאם לתקינה האירופאית. למטרות השוואה בלבד. הנתונים שיתקבלו במציאות עשויים להיות שונים. נתוני פליטת CO2 וצריכת דלק עשוים להשתנות בהתאם לצמידים המותקנים על הרכב ואופציות המותקנות ברכב.
View WLTP figures.
WLTP הוא התקן האירופאי החדש לבחינת צריכת הדלק ופליטת ה-CO2 לרכבי נוסעים. התקן בוחן צריכת דלק/אנרגיה, טווח ופליטות מזהמים. בתקן בוחנים את הרכב עם אבזור אופציונלי ובמבחנים תובעניים יותר.
כל הערכים המוצגים הם עם מערכת עצור/סע חכמה.
*נתוני המנוע לא עברו אישור מחדש ב-2018. המידע המוצג הוא בהתאם לתקן ה-NEDC של 2017.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם