הטכנולוגיה בתא הנוסעים של היגואר XE

במטרה לספק לכם יותר בטיחות וקישוריות, ה-XE נעזרת במיטב הטכנולוגיה העדכנית

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
TOUCH PRO DUO

מערכת ה-Touch Pro duo משלבת שני מסכי מגע - עליון בגודל "10 ותחתון בגודל "5 - כדי שתוכלו לנהל שתי משימות במקביל. עקבו אחר מערכת הניווט מבלי להתפשר על מוזיקה, אותה ניתן לתפעל מהמסך התחתון (1).

בנו את הרכב שלכם
INCONTROL
חבילת קישוריות
כולם נשארים מחוברים עם חבילת הקישוריות (2) שלנו הכוללת מודם סלולרי 4G ונתב Wi-Fi המספק קישוריות לעד שמונה מכשירים. היא גם כוללת הגדרות חכמות המיועדות להפוך את חווית הנסיעה לאישית יותר.
CONNECTED NAVIGATION PRO
קבלו עדכוני תנועה בזמן אמת כדי שתוכלו לעדכן חברים מתי תגיעו אליהם. מערכת ה-Connected Navigation Pro (2) כוללת תכנון נתיב מדלת לדלת, מפות לווין וזמינות חניה
חבילת סמארטפון
על ידי שיתוף המסך עם מערכת הבידור InControl, אתם יכולים להישאר מחוברים בבטיחה לסמארטפון שלכם גם בזמן השהות ברכב. האפליקציה מתאימה הן לאנדרואיד אוטו והן לאפל קארפליי.
אפל קארפליי הוא סימן רשום של חברת אפל בע"מ, הרשומה בארה"ב ובארצות נוספות. אנדרואיד הוא סימן רשום של חברת גוגל.
אפליקציות INCONTROL
אפליקציו InControl מעשירה את חווית הנסיעה ברכב, ומציעה מגוון אפליקציות אינטראקטיביות. אתם יכולים להנות מאלפי שירים, תוכניות ופודקסטים בהזרמה ישירה.
REMOTE
תקשרו עם ה-XE שלכם, מכל מקום. Remote מאפשרת לכם לבדוק את מצב הדלק, לזהות את המיקום המדויק של הרכב ולקבל גישה נוחה למנעולים, אורות ובקרת האקלים.
SECURE TRACKER
במקרה של גניבה, מערכת Secure Tracker האופציונלית (3) משדרת את מיקום ה-XE שלכם ומתריעה בפני הרשויות מיד, עוזרת להשיב לכם את המכונית במהירות האפשרית.
נוחות
טעינה אלחוטית

הישארו מחוברים תמיד כאשר אתם ב-XE שלכם. מערכת טעינה אלחוטית אופציונלית טוענת את הטלפון שלכם בנוחות מלאה.

בנו את הרכב שלכם
מראה מרכזית CLEARSIGHT

טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת שדה ראיה בלתי מופרע במראה המרכזית של היגואר XE*. מצלמה הממוקמת בתושבת האנטנה מעבירה צילום וידאו חי אל המראה המרכזית, מבטיחה ראות מלאה בלי קשר למה שנמצא מאחוריך.

*אבזור אופציונלי. לקוחות החובשים משקפי מולטיפוקל או ביפוקל עשויים להיתקל בקשיים בהסתגלות למצב הדיגיטלי של המראה. במצב הנורמלי ניתן להשתמש במראה תמיד.

מערכת בידור
תצוגה עילית
התצוגה העילית עוזרת לך לשמור את העיניים על הכביש בכך שהיא מקרינה את המידע העיקרי על השמשה הקדמית. גלו בקלות את מהירות המכונית, ההילוך והוראות הניווט בעזרת התצוגה הצבעונית.
לוח מחוונים אינטראקטיבי
תוכלו לבחור האם להציג מפה תלת מימדית או מסך מידע, בו אתם יכולים לראות מידע על הנהיגה, עדכוני ניווט ומה מתנגן במערכת השמע, הכל על לוח המחוונים האינטראקטיבי בגודל "12.3 ברזולוציה גבוהה (2).
MERIDIAN<sup>TM</sup> AUDIO
העירו את המוזיקה שלכם לחיים עם אחת משתי מערכות שמע מבית המומחים של מרידיאן. בחרו את יכולת ההפרדה יוצאת הדופן, הגבוהים הצלולים והבס המלא והעמוק של Meridian Sound (4). או בחרו ב-Meridian Surround Sound System, עם טכנולוגית ה-Trifield כדי לקבל את חווית ההופעה החיה בשלמותה.
השוו את כלי הרכב שלנו
בחרו עד שלושה דגמים של יגואר והשוו אותם זה לצד זה
בנו את הרכב שלכם
השתמשו בקונפיגורטור כדי לבנות את היגואר המושלמת עבורכם
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצא סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם

1 אופציה ב-S וב-SE
2 אופציה ב-S
3 Secure Tracker תדרוש הארכת המנוי בתשלום לאחר התקופה ההתחלתית שתיקבע על ידי סוכן יגואר.
4 סטנדרט ב-HSE