תא נוסעים

תא הנוסעים המשודרג של ה-XE ממוקד בנהג ומשלב פאר עם שימושיות

צפו בסרט
צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
XE ו-XE R-DYNAMIC

תוכלו להנות מנגיעות של יוקרה ב-XE שלכם, כולל עור מגורען רך על גלגל ההגה, או להדגיש את אופיה הספורטיבי עם מושבי הספורט והצבעים הבולטים של ה-XE- R-Dynamic

Click to interact
Touch to interact
מאפייני עיצוב
נוחות הנוסעים
עם אורך של 4,672 מ"מ ורוחב של 1850 מ"מ (עם מראות מקובלות) אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לנסוע בנוחות, אפילו עם שלושה מבוגרים במושב האחורי. ועם תא מטען בנפח של עד 455 ל', יהיה גם מספיק מקום למטען.
תאורת אווירה
שנו את האווירה בתא הנוסעים כדי שתתאים למצב הרוח שלכם. התאימו את הצבע של התאורה על הקונסולה העליונה, אזור הרגליים, הקונסולה המרכזית, תא האחסון בדלת, ידיות האחיזה וידיות הדלתות עם מערכת "התאמת תאורת האווירה" האופציונלית.
פרטי עיצוב
תשומת הלב של ה-XE לפרטים ברחבי תא הנוסעים מדגישה את האופי המודרני שלה, החל מהחומרים היוקרתיים ועד הדיפונים בעיצוב ה-Riva hoop המוכר של יגואר ושפע גימורים איכותיים.
התאמה אישית
התאימו את ה-XE שלכם לטעמכם האישי והוסיפו את המגע שלכם לתא הנוסעים. דיפוני עץ מודרניים ואלגנטים, יחד עם מבחר עורות איכותי, זמינים כדי להשלים מבחר ערכות צבעים.
איוניזציה של האוויר בתא הנוסעים
כדי לשפר את איכות האוויר בתוך ה-XE שלכם, מערכת האיוניזציה מסירה פתוגנים מזיקים, אלרגנים וריחות לא נעימים. על ידי איוניזציה של חלקיקים בתא הנוסעים וניטרול זיהומי האוויר, היא משפרת את איכות החיים שלכם ושל הנוסעים שלכם.
צפו בסרט
yt:wonENZfMFkM
אחסון
פתרונות חכמים ואלגנטיים אפשרו ל-XE להגדיל את נפח האחסון הפרקטי בתא הנוסעים. עם שפע תאי אחסון מרווחים, תוכלו בקלות למצוא מקום לבקבוקים, טלפונים ושאר חפציכם.
צפו בסרט
yt:RnKwDcuXO8I
השוו את כלי הרכב שלנו
בחרו עד שלושה דגמים של יגואר והשוו אותם זה לצד זה
בנו את הרכב שלכם
השתמשו בקונפיגורטור כדי לבנות את היגואר המושלמת עבורכם
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם