שימושיות ובטיחות

ה-XE מציעה מבחר של מערכות העוזרות לכם להגיע ליעדכם בבטחה.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
נגישים תמיד
תא מטען שימושי

עם האופציה למושב אחורי מפוצל הניתן לקיפול, קפלו בקלילות את המושב האחורי וארזו בתא המטען את כל הציוד שלכם. אפילו אם הידים שלכן מלאות, ניתן לפתוח בקלות את תא המטען עם אופצית הפתיחה החשמלית וזיהוי המחוות, המאפשרת לכם לפתוח ולסגור את תא המטען בקלות.

אבזור עזר סטנדרטי לנהג/ת
בלימת חירום
עוזרת למנוע התנגשות עם כלי רכב אחרים והולכי רגל תוך שימוש במצלמה, רדאר וחיישנים אולטרסוניים. אם המערכת מזהה סכנה להתנגשות חזיתית, היא מפעילה התרעה חזותית וקולית. אם הנהג/ת לא מגיב/ה, המערכת תפעיל את הבלמים כדי להפחית את עוצמת ההתנגשות.
צפו בסרט
בקרת שיוט ומגביל מהירות
בקרת שיוט מאפשרת לכם לשמור על מהירות קבועה מבלי ללחוץ על דוושת התאוצה. השימוש במגביל מהירות מאפשר לכם לקבוע מהירות מקסימאלית לרכב.
מגביל מהירות אדפטיבי וזיהוי תמרורי תנועה
מערכת זו דואגת ליידע אתכם על מגבלות מהירות ושלטי איסור עקיפה על ידי הצגתם באופן ברור בלוח המחוונים. מגביל מהירות אדפטיבי (1) משתמש במידע ממערכת זיהוי התמרורים כדי לעזור לשמור את ה-XE במהירות החוקית.
מערכת ניטור מצב הנהג/ת
על ידי מעקב אחר פקודות הנהג/ת להיגוי, הבלמים והמצערת, מערכת ניטור מצב הנהג/ת מזהה אם אתם מתחילים להיות עייפים ונותנת לכם התרעה מוקדמת שאתם צריכים לעצור למנוחה.
מערכת שמירת נתיב
מזהה כאשר הרכב סוטה מהנתיב באופן לא מכוון ומפעילה כח על ההגה כדי לעודד אתכם להחזיר את הרכב למסלול.
מצלמה אחורית
המצלמה האחורית מספקת ראות משופרת בזמן נסיעה לאחור. כדי לעזור בחניה, קווים סטטיים מייצגים את ה-XE והמסלול הצפוי שלה מופיעים על מסך המגע.
פנסי לד מטריקס

פנסי הלד מטריקס האופציונאליים תוכננו כדי לשמור על ביטחון כל המשתמשים בכביש - הם משנים אוטומטית את צורת אלומת האור שהם מייצרים כדי למנוע סינוור של כלי רכב אחרים. יחד עם מאותתים דינמיים, הם מאפשרים למשתמשי הדרך האחרים לזהות מוקדם יותר את כיוון הנסיעה המתוכנן שלך.

חבילות מערכות עזר לנהג/ת

כל אחת מהחבילות מציעה מגוון של מערכות העוזרות לשמור עליכם בטוחים ומספקות לכם מידע. חבילת החניה היא ציוד סטנדרטי ב-SE. חבילת חניה וחבילת נהיגה הן ציוד סטנדרטי ב-HSE.

חבילת חניה
חבילת נהיגה
מערכת סיוע לחניה
חניה במקביל או בניצב למדרכה הופכות להיות קלות אפילו יותר עם מערכת הסיוע לחניה (1), שמתמרנת את הרכב לתוך מרווח החניה - ואל מחוצה לו. אחרי שבוחרים במצב D או R בתיבת ההילוכים, כל מה שצריך לעשות הוא לשלוט במהירות הרכב. גרפיקה והודעות כתובות ינחו אתכם במהלך התמרון.
עזר חניה 360°
נותן ביטחון מוחלט כאשר מתמרנים במקומות צפופים. מערכת עזר החניה 360° כוללת חיישנים שיכולים להיות מופעלים ידנית או אוטומטית עם השילוב להילוך אחורי. כאשר מתמרנים, גרפיקה ומשוב קולי מיידעים אתכם על קרבתכם למכשולים.
ניטור תנועה מאחור
שימושית כאשר יוצאים מחניה בניצב למדרכה בנסיעה לאחור. מערכת ניטור התנועה מאחור (1) מזהירה אתכם מפני סכנות המתקרבות משני הצדדים של כלי הרכב שלכם. היא תתריע בפניכם הן בצליל והן באזהרה חזותית כך שתדעו מה נמצא מאחוריכם, אפילו אם שדה הראיה מוסתר.
בקרת שיוט אדפטיבית
שומרת על מרחק בטוח מהרכב שלפניכם אפילו כאשר הוא מאט. אם הרכב לפניכם יעצור לחלוטין, אתם תעצרו מאחוריו בצורה חלקה. בתנועה הנעה לסירוגין (למשל פקק תנועה), בקרת השיוט האדפטיבית (2) תחל בנסיעה באופן אוטומטי לאחר העצירה, בעקבות הרכב מלפנים.
בלימת חירום במהירות גבוהה
מזהה כאשר ישנה סכנת התנגשות עם רכב אחר ומציגה התרעה, המזהירה אתכם לבלום. במקרה שבו אתם לא מגיבים, מערכת בלימת החירום במהירות גבוהה (2) תפעיל את הבלמים כדי להפחית את עוצמת ההתנגשות.
ניטור שטחים מתים
מערכת ניטור השטחים המתים (2) יכולה לעזור למנוע התנגשויות. אם כלי הרכב שלכם מגלה רכב הנמצא בשטח המת של המראות שלכם כאשר אתם מתחילים לעבור נתיב, אור אזהרה קטן ידלק במראת הצד הרלוונטית וכח יופעל על ההגה במטרה לעודד אתכם להתרחק מכלי הרכב המתקרב.
השוו את כלי הרכב שלנו
בחרו עד שלושה דגמים של יגואר והשוו אותם זה לצד זה
בנו את הרכב שלכם
השתמשו בקונפיגורטור כדי לבנות את היגואר המושלמת עבורכם
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם

1 אופציה ב-S
2 אופציה ב-S וב-SE