מערכות ברכב

הטכנולוגיות האינטואיטיביות המותקנות ב-XF הופכות כל נסיעה לבטוחה, מחוברת ומהנה יותר.

InControl

הישארו מחוברים ל-XF שלכם ולעולם, ותהנו ממערכת המולטימדיה העדכנית עם מערכת InControl, מערך הטכנולוגיות המתקדמות של יגואר. הפתרונות החכמים של מערכת InControl משתלבים בצורה חלקה עם המכשירים האישיים שלכם, דאטה ומדיה, עוזרים לכם לשפר ולהעשיר את חווית הבעלות והנהיגה.

הרכיבו את הרכב שלכם
החדשנות של יגואר
ממערכת מולטימדיה עשירה ומתקדמת ועד מערכות שמע באיכות גבוהה ועזרי נהיגה חכמים - כל XF היא בית לטכנולוגיות ה-InControl החדשניות של יגואר, המשולבות בצורה מיטבית ברכב.
Touch Pro
ה-XF מציע את מערכת ה-Touch Pro המתקדמת, המציעה מסך מגע גדול ("10) וזמני תגובה מהירים. תכונות ה-Touch Pro כוללות אפשרות שליטה קולית בדיבור טבעי, מערכת ניווט חדשה עם מפות 2D או 3D, ופונקצית חיזוי ניווט.
חבילת סמארטפון
הישארו מחוברים בצורה בטוחה לסמארטפון שלכם גם בתוך הרכב. שלטו באפליקציות שהותאמו לשימוש ברכב, כגון ספוטיפי, דרך מסך המגע של ה-XF על ידי שימוש בחיבור USB לאייפון או לטלפון האנדרואיד שלכם.
Dual View
מערכת ה-Dual View האופציונלית מאפשרת לנהג ולנוסע הקדמי להנות מתוכן נפרד על אותו מסך "10. לדוגמא, הנוסע הקדמי יכול לצפות בסרט (תוך שהוא מקשיב לאודיו באוזניות אלחוטיות) בעוד הנהג צופה במערכת הניווט.
קישוריות
חבילת Connect Pro
חבילת ה-Connect Pro האופציונאלית מבטיחה שעד שמונה מכשירים יוכלו להיות מחוברים לאינטרנט דרך מרכזיית ה-WI-FI המובנית ברכב. תוכלו לראות מה מצב הרכב שלכם בעזרת הסמארטפון בעזרת פונקצית ה-Remote Premium ולתקשר עם מספר פונקציות, כולל בקרת האקלים, דרך אפליקצית ה-InControl Remote.
Protect
סטנדרט בכל גרסאות ה-XF, מערכת ה-Protect מציעה שקט נפשי בזכות מערכת SOS לביצוע שיחות חירום ומערך הסיוע של יגואר. אפליקצית ה-Remot Essentials בסמארטפון שלכם יכולה לתת לכם מידע חיוניעל ה-XF שלכם, בכל מקום בו תהיו. בדקו מרחוק כמה דלק יש באוטו, תעדו את הנסיעות שלכם ואפילו בדקו שלא שכחתם את החלון פתוח.
Secure Tracker
אופציה בכל גרסאות ה-XF, מערכת האיכון המאובטח (Secure Tracker) מאפשר לזהות גניבה או תנועה לא מאושרת של הרכב שלכם. היא מאתרת במדויק את מיקום הרכב ומעבירה את המידע למוקד הפיקוח של Secure Tracker כדי לאפשר איכון של הרכב. אפילו אם הרכב נגנב עם המפתחות, תוכלו להפעיל את ההתרעה באמצעות שיחה למרכז הבקרה תוך שימוש ב-Remote App
מערכת בידור
רשת Wi-Fi ברכב
חבילת ה-Connect Pro האופציונאלית מציעה "נקודה חמה" לרשת Wi-Fi המשתמשת ביכולת התקשורת החיצונית המעולה של ה-XF - מאפשרת לנוסעים לחבר בצורה אלחוטית עד שמונה מכשירים לרשת ה-Wi-Fi של ה-XF.
תצוגה עילית
עם מערכת התצוגה העילית של ה-XF, העושה שימוש בליזר, תוכלו להישאר מרוכזים בכביש. מערכת מתקדמת זו מקרינה על השמשה, בצורה חדה וברורה, מידע שימושי כגון מהירות נסיעה, הנחיות ניווט, הודעות של בקרת השיוט ומידע ממערכת זיהוי התמרורים, היכן שניתן. הרכב המוצג בסרטון באתר זה עשוי להציג בצורה לא מדויקת את העדכונים והשיפורים האחרונים. פנו בבקשה אל סוכן יגואר באזורכם לקבלת המפרטים העדכניים ביותר.
צפו בסרט
yt:aJ6UnI6iwx4
מערכת Interactive Driver Display
מערכת ה-Interactive Driver Display בעלת מסך ה-"12.3 מספקת מידע רלוונטי לנהיגה, הכולל הצגת מערכת הניווט על כל המסך עם מפות 3D, בדיוק היכן שאתם זקוקים לה. הרזולוציה הגבוהה של המסך מבטיחה חדות מיטבית בעוד המעבד המעודן מספק גרפיקה חדה הנעה בצורה חלקה.
צפו בסרט
yt:ollAo344rMQ
מערכת שמע
מערכת ה-Jaguar Sound system (180W) מספקת ביצועים אקוסטיים יוצא דופן דרך שמונה רמקולים. לחווית האזנה משופרת, בחרו את מערכת ה-Meridian (380W) עם עשרה רמקולים וסאב-וופר עם שני ערוצים או מערכת הסראונד של Meridian (825W) עם 16 רמקולים ושני ערוצים לסאב-וופר. כאשר אתם או הנוסעים שלכם יושבים ב-XF, כולם יהנו מחווית האזנה עשירה ועוטפת.

העיצוב העדכני והמעוטר בפרסים של יגואר, יכולות דינמיות מתקדמות ומערכת הבידור המתקדמת מבדלים את ה-XF מהמתחרים. השתמשו בקונפיגורטור שלנו כדי להרכיב את ה-XF המושלמת עבורכם.

הרכיבו את הרכב שלכם

1 הפונקציות המקוונות ורשת ה-Wi-Fi מותנים בהתקנת מיקרו SIM עם חבילת גלישה מתאימה. חבילת ה-Connect Pro כוללת מנוי לשירותים היכול להיות מוארך לאחר התקופה הראשונים. תכונות מערכת ה-InControl והזמינות שלהן הינן תלויות בשוק בו נמכר הרכב - בדקו עם איש המכירות מה התכונות הזמינות בארצכם והפרטים המלאים. מידע ותמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגית ה-InControl, כולל מסכים ורצפי פעולות, עשויים להשתנות בשל עדכוני תוכנה, גרסאות ושינויים אחרים במערכת או בעיצוב בהתאם לאופציות שנבחרו. קישוריות לרשת הסלולארית לא יכולה להיות מובטחת בכל מקום. יש להוריד את אפליקציות InControl ו-Remote מחנות האפליקציות של אפל/אנדרואיד. בכל המערכות ברכב יש לעשות שימוש רק כאשר ניתן לעשות זאת בצורה בטוחה. על הנהגים להבטיח כי הם בשליטה מלאה ברכב בכל עת.
2 דורשת מערכת Navigation Pro, נגן CD/DVD ומערכת שמע מבית Meridian
3 שירות ה-Secure Tracker הוא שירות במנוי חודשי הניתן להארכה לאחר התקופה הראשונית.
4 דורשת מערכת Navigation Pro
5 דורש שמשה קדמית חוסמת קרינת שמש

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם