תא נוסעים

תא הנוסעים של ה-XF מציע פאר יוצא דופן ושפע מרחב

צפו בסרט
צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
אומנות מודרנית

בתוך ה-XF, מגוון רחב של חומרים מודרניים מורכבים יחדיו ביד אומן כדי להציע נוחות יוצאת דופן ותחושת רווחה.

בנו את הרכב שלכם
מושב הנהג

פתחו את דלתה של ה-XF וכפתור ההתנעה קורא לכם להכנס פנימה. פועם כמו לב, הוא יוצר קשר רגשי בין הנהג למכונה. הפעימות הכפולות, 72 פעם בדקה, הן בקצב זהה לשל היגואר הטורף במנוחה. עכשיו לחצו על כפתור ההתנעה וה-XF מתעוררת לחיים. בכוריאוגרפיה מושלמת פתחי המיזוג מסתובבים ובורר ההילוכים המודרני בשחור-משי (1) מתרומם מעדנות, המנוע נוהם - גורמים לכם לצפות בקוצר רוח לנסיעה שלפניכם.

מהדורות
XF CHEQUERED FLAG החדשה

בנויה סביב הנהג. החל מדיפוני העור ועד גימור ה-Dark Hex Aluminium ללוח המחוונים, כלי הרכב הזה תוכנן לעטוף אותך בחווית ה-Chequered Flag

צפו בגלריה
מאפיינים עיקריים
החומרים הטובים ביותר
עור ודיפוני עץ נבחרים עם תשומת לב מירבית כדי להבטיח שבתוך ה-XF הכל יוקרתי למגע. בין אם אתם מעדיפים סיבי פחמן או ציפוי עץ להשלמת מבחר העורות היפים, ה-XF שלכם תמיד תראה ותיתן תחושה נכונה.
פרטי עיצוב
ה-XF משלבת אומנות קפדנית וחומרים מודרניים כדי להציע מבחר של אופציות בתא הנוסעים. עור כפפה רך עם תפרים כפולים, כולל מסוג Winsdor grain יוקרתי (2), משתלב עם דיפוני עץ איכותיים ובדים איכותיים במבחר צבעים.
התאמה אישית
החל מדיפוני העץ המודרניים, הבדים האיכותיים והעור, ועד המבחר הגדול של שילובי צבעים אפשריים, הכל ערוך כדי לאפשר לכם ליצור XF שתתאים לסגנון שלכם. אתם יכולים אפילו לבחור את הכיתוב בספי הדלתות המוארים.
בנו את הרכב שלכם
חלל להרגע בו
תא הנוסעים של ה-XF הוא מקום של פאר, בחירה ושפע מרחב. מרווח הראש והרגליים הנדיב במושב האחורי מתחברים לנוחות יוצאת דופן לנוסעים. תאורת אווירה משפרת את התחושה בתא הנוסעים בעוד תאורת קריאה עם נורות לד מציעה תאורה בהירה ואישית.

העיצוב המודרני ועטור הפרסים של יגואר, התנהגות דינמית מתקדמת ומערכת מולטימדיה מהשורה הראשונה מבדלים את ה-XF מהתחרות. השתמשו בקונפיגורטור שלנו כדי ליצור את ה-XF המושלמת עבורכם.

בנו את הרכב שלכם

1 עם תיבה אוטומטית בלבד
2 זמינות תכונות אלו, והאם הן סטנדרט או אופציה, הינן תלויות שוק. פנו לסוכן יגואר לפרטים
3 כוללת ווילון חשמלי כסטנדרט