שימושיות ובטיחות

ה-XF מציע מרחב וורסטילי, פונקציות פרקטיות ודירוג של חמישה כוכבים* במבחן הריסוק של יורו-אנקאפ

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
הפרטים הפרקטיים

תא הנוסעים הוורסטילי של ה-XF עוזר לכם להפיק את המירב מאורח החיים שלכם. השימושיות שלו, יחד עם טכנולוגיות העזר המתקדמות לנהג הופכים כל נהיגה לקלה ורגועה יותר.

הרכיבו את הרכב שלכם
מערכות בטיחות וסיוע לנהג

כדי להפוך כל נסיעה לבטוחה יותר, ה-XF מספקת מגוון עזרי נהיגה. תוך שימוש בטכנולוגיות ה-inControl החדשניות שלנו, ה-XF מסייעת לנהג להימנע מהתאונות אפשריות ולהתמודד עם מגוון רחב של אירועים בנהיגה.

360° SURROUND CAMERA<sup>3</sup>
מצלמת ה-360° מסייעת במגוון תמרונים, מחניה במקביל למדרכה ועד תמרון במרחבים צפופים, בזכות הראות ההיקפית המושלמת המוקרנת על מסך המגע. משלימות את המצלמה מערכות Forward Vehicle Guidance ו- Forward Traffic Detection. מערכת ה-Forward Vehicle Guidance נותנת לנהג חיווי על מצב הרכב והמרחק למכוניות הקרובות בתמרוני חניה. מערכת Forward Traffic Detection מתריעה בפני הנהג מפני מכוניות מתקרבות בתמרונים בהם הראות מוגבלת.
מערכת מצלמות סטריאו ובלימת חירום אוטונומית
ה-XF מוכנה לכל מצב הדורש בלימת חירום. בעזרת מצלמה הפונה קדימה ה-XF מתריעה בצליל מפני סכנת התנגשות, כדי לאפשר לנהג/ת להגיב למצב. התרעה חזותית בתצוגה העילית (אם מותקנת) ובלוח המחוונים. אם הסכנה לא חלפה והנהג/ת לא מגיב/ה, המערכת תפעיל את הבלמים כדי להפחית את עוצמת הפגיעה.
צפו בסרט
yt:1EDxvxwoHmI
PARK ASSIST<sup>4</sup>
מערכות אלו הופכות חניה במקומות צפופים לקלה מאי פעם. חיישנים מודדים את המרווח, ואם הוא מתאים מאפשרים ל-XF לתמרן אל תוך מקום החניה הן במקביל למדרכה והן בניצב. לכם רק נשאר לתפעל את הבלמים ודוושת התאוצה. במקרה של חניה במקביל, מערכת עזר נוספת מסייעת ביציאה מהחניה. מערכת איתור התנועה האחורית, המשתמשת בחיישני מערכת ניטור השטחים המתים, מזהה התקרבות כלי רכב שיתכן והנהג/ת לא רואה, ומפעילה התרעה קולית כמו גם הודעה על מסך המגע.
צפו בסרט
yt:t0bJwhuBcew
זיהוי תמרורים עם מגביל מהירות אדפטיבי
מערכת ה-TSR (זיהוי תמרורים) של יגואר משתמשת במצלמה קדמית מדויקת כדי לזהות תמרורי הגבלת מהירות ואיסור עקיפה, ואז מציגה אותם לנהג. מערכת זו לוקחת בחשבון הגבלות מהירות זמניות ואת מצב הכביש. מגביל המהירות האדפטיבי, אם נבחר, יודע להשתמש במידע של ה-TSR, יחד עם מידע ממערכת הניווט האופציונלית, כדי לעזור לשמור את ה-XF במהירות חוקית.
צפו בסרט
yt:9oDfEgUTbCw
התרעה על סטיה מנתיב, שמירה על הנתיב וניטור ערנות נהג
ה-XF מצוידת במערכת להתרעה על סטיה מהנתיב כסטנדרט, המתריעה כאשר המכונית סוטה מהנתיב בטעות. משלימות את המערכת הזו הן טכנולוגית ה-LKA החדשנית - שמירה על הנתיב - ומערכת ה-DCM - ניטור ערנות נהג הזמינות כאופציה. מערכת ה-LKA מזהה סטיה לא רצונית מהנתיב ומפנה את ה-XF חזרה אל הנתיב. שומרת על בטיחותכם גם מערכת ה-DCM, המנתחת באופן רציף את פקודות הנהיגה שלכם כדי לזהות איבוד ריכוז בשל עייפות. כאשר המערכת מזהה כי הנהג כנראה עייף, היא מציעה עצירה להפסקה על ידי הצגת הודעה על לוח המחוונים. הסרטון מציג את מערכת השמירה על הנתיב בלבד
צפו בסרט
yt:6qIFIr8SWdM
ניטור שטחים מתים וזיהוי תנועה מאחור
אם המכונית שלכם מזהה רכב אחר בשטח המת של המראות, או כזה המתקרב אליו במהירות, מערכת ניטור השטחים המתים*** מתריעה בפניכם באמצעות אור אזהרה במראת הצד המתאימה. כתגבור לכך, מערכת ניטור השטחים המתים*** תפעיל מומנט על ההגה כדי להרחיק את הרכב שלכם מהרכב שבשטח המת אם התחלתם לעבור נתיב. תוך שימוש באותה מערכת רדאר, מערכת זיהוי התנועה מאחור*** מתריעה בפניכם על מסך המגע מפני התנועה מאחוריכם בזמן שאתם נוסעים לאחור - לדוגמא, כאשר אתם יוצאים מחניה בניצב לחניה, והראות שלכם מוגבלת.
צפו בסרט
yt:KBDoSu0jO0E

העיצוב העדכני והמעוטר בפרסים של יגואר, יכולות דינמיות מתקדמות ומערכת הבידור המתקדמת מבדלים את ה-XF מהמתחרים. השתמשו בקונפיגורטור שלנו כדי להרכיב את ה-XF המושלמת עבורכם.

הרכיבו את הרכב שלכם

1 XF סלון בלבד
2 אופציה (דורש מפתח חכם)
3 אופציה (דורש מראות צד מתכהות אוטומטית)
4 אופציה (דורש מערכת סיוע בחניה 360 מעלות
5 דורשת מערכת ניווט Navigation Pro