JAGUAR E-PACE

תכונות עיקריות

צפו בגלריה

ביצועים

עם מגוון אחב של מנועים וביצועים מעולים, ה-E-PACE מציע את האיזון המושלב בין סגנון לביצועים.

היברידי-נטען

במצב הנסיעה החשמלי (EV), יגואר E-PACE ההיברידי-נטען מציע טווח נסיעה של עד 62 ק"מ, מושלם עבור הנסיעות היומיומיות בעיר. עם מנוע בנזין לנסיעות ארוכות יותר, E-PACE היברידי-נטען הוא רכב הפנאי הקומפקטי האידיאלי.

מפרט E-PACE היברידי-נטען

זמן טעינה 0-80%

30 דקות. ה-E-PACE ההיברידי-נטען דואג לשמור על החיים קלים עם טעינה נוחה, המאפשרת להיטען בדרך.

צריכת דלק

בגרסת ה-phev רק 1.4 עד 1.6 ל' למאה ק"מ הפיקו יותר מהמסע שלכם עם ה-E-PACE החסכוני

פליטות CO2

32 גרם. תוכלו להנות מפליטות CO2 מופחתות עם ב-E-PACE ההיברידי-נטען שלכם

טווח חשמלי

59-62 ק"מ הנסיעות הקצרות שלכם מתאימות בדיוק למצב הנסיעה החשמלי (EV)
הנעה כפולה

הנעה כפולה

כדי לשמור על ביצועים גבוהים בכל מצב, מערכת ההנעה הכפולה שולטת בצורה חכמה בחלוקת המומנט בין הציר הקדמי והאחורי. על ידי אופטימיזציה של יכולת ההנעה, מערכת ההנעה הכפולה משפרת את ההתנהגות הדינמית ומציעה יציבות משופרת בתנאים קשים כדי שאתם תוכלו להמשיך להנות מהנסיעה.
ביצועים

ביצועים

איזון יוצא דופן בין זריזות לנוחות - גלו את הריגוש שבנהיגה ברכב פנאי של יגואר. מגוון רחב של מנועים חזקים, כולל טכנולוגיות היברידיות, מאפשר לכם למצוא את זה שמתאים לכם בדיוק.
דינמיות אדפטיבית

דינמיות אדפטיבית

המערכת האופציונלית Adaptive Dynamics מספקת התנהגות כביש מדויקת ונוחות נסיעה מעולה על ידי ניטור של מצב הגלגלים ותנועת המרכב. בולמים הזעזועים מתכווננים מתאימים את יכולת הספיגה כדי להשיג איזון מושלם בין נוחות, עידון וזריזות.
דינמיות בבחירה אישית

דינמיות בבחירה אישית

כדי להגביר את העידון והנוחות או את הביצועים, מערכת ה- Configurable Dynamics מאפשרת לכם להתאים את תגובת המצערת, תפקוד תיבת ההילוכים, ההיגוי והמתלים של היגואר E-PACE לצרכי הנהיגה שלכם.

טכנולוגיה

הטכנולוגיות האינטואיטיביות של ה-E-PACE - הכוללות את מערכת המולטימדיה Pivi - הן מהנות לשימוש ומהירות. מבטיחות שהמכונית והנהג/ת יהפכו לאחד, וה-E-PACE יהיה מוכן לתזוזה ברגע שאתם מוכנים.

פשטות כסטנדרט

מערכת ה-Pivi כוללת את האלמנטים הבאים: *מסך מגע "11.4 *רדיו דיגיטלי DAB *ממשק חדש *אפל CArPlay *Android Auto *מערכת Remote אם תשדרגו למערכת Pivi Pro (4) תקבלו ליווי צמוד של בינה מלאכותית מהדור האחרון, שתספק לכם יכולות כגון מערכת ניווט לומדת לנסיעות מקושרות לחלוטין.

בטיחות ופרקטיות

לא משנה באיזו גרסה תבחרו, E-PACE מציע שפע של תכונות שיעשירו כל נסיעה שלכם.

מראה אחורית ClearSight

מראה אחורית בטכנולוגית ClearSight מעניקה לכם שדה ראיה בלתי מופרע לחלוטין של מה שקורה מאחורי הרכב. הטכנולוגיה העדכנית משדרת וידאו בשידור חי ממצלמה הממוקמת על הגג של ה-E-PACE אל מסך במראה המרכזית, מה שמבטיח שדה ראיה בלתי מופרע של מה שמאחוריכם.
חללי אחסון

חללי אחסון

העיצוב הספורטיבי של ה-E-PACE מסתיר תא מטען גדול ואת ההיצע הגדול בקטגוריה של חללי אחסון פנימיים. תא כפפות גדול ותאים עמוקים בדלתות הקדמיות יאפשרו לכם לשמור על החפצים החשובים בהישג יד, בעוד תא המטען הגדול יכיל את כל מה שאתם צריכים לקחת אתכם לדרך.
פנסי לד פרמיום

פנסי לד פרמיום

פנסי הפרימיום הלד עם פנסי היום המעוצבים בצורת "J" כפולה, מוודאים כי כולם יוכלו לראות אתכם בבהירות גם בימי שמש. הם גם מוסיפים נגיעה של דינמיות לנהיגה שלכם, עם פנסי איתות דינמיים מלפנים ומאחור
דלת תא מטען חשמלית הנפתחת במחווה

דלת תא מטען חשמלית הנפתחת במחווה

דלת תא המטען החשמלית הנפתחת במחווה מאפשרת לכם לפתוח ולסגור את תא המטען מבלי לגעת במפתח שלכם או ברכב. הציבו את כף רגליכם מתחת לפינה האחורית של הרכב כדי לפתוח או לסגור את תא המטען.
מערכות סיוע לנהיגה

מערכות סיוע לנהיגה

היגואר E-PACE נבנה עם מערכות סיוע לנהיגה שיעזרו לכם לנהוג בעיר ולחנות בקלות רבה יותר, וליהנות יותר מהנסיעה בכביש המהיר. טכנולוגיות אלו הופכות את הנהיגה למהנה יותר בכך שהן מורידות מעליכם את הלחץ.

בנו את הרכב שלכם

הפכו את ה-E-PACE לחלק מכם בזכות מבחר של גרסאות, מנועים וחבילות אבזור.

העניקו ל-E-PACE שלכם נגיעה אישית

בחרו את הגרסה, המנוע וחבילת האבזור לפני שתוסיפו נגיעה אישית עם מבחר של צבעים, גלגלים ואופציות בתא הנוסעים.

המשיכו לחקור

יגואר E-PACE - גרסאות

יגואר E-PACE - גרסאות

כאן ניתן למצוא את היצע הגרסאות המלא, עם מבחר רחב של עיצובים עילאיים, עזרי ביצועים וטכנולוגיות.
גלו את הגרסאות
מפרט

מפרט

גלו את הפרטים הקטנים. גלו עוד על ביצועי המנוע, הממדים וצריכת הדלק.
צפו במפרט
אופציות ואביזרים

אופציות ואביזרים

העניקו ל-E-PACE שלכם נגיעה אישית או אבזרו אותו באביזרים שימושיים. ההיצע הרחב שלנו מאפשר לכם להתאים את הרכב בדיוק לצרכים שלכם.
צפו באופציות ואביזרים
גלריה

גלריה

תשומת לב קפדנית לפרטים היתה תמיד ערך בסיסי במכוניות שלנו. ה-E-PACE הוא שם נרדף לעידון, פרקטיות ונהיגה בטוחה.
צפו בגלריה

הנתונים המובאים כאן הם תוצאה של בדיקות רשמיות של היצרן בהתאם לתקינה האירופאית, עם סוללה טעונה במלואה. למטרות השוואה בלבד. הנתונים במציאות עשויים להיות שונים. נתוני CO2, צריכת דלק, צריכת אנרגיה וטווח נסיעה עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי ההסביבה, עומס, הגלגלים המורכבים על הרכב, אביזרים המותקנים ברכב, המסלול המדויק ומצב הסוללה. נתוני טווח הנסיעה מבוססים על רכב מיצור סדרתי במסלול נסיעה סטנדרטי.
1.במכונית שלכם ישנה הכנה לאפל CaePlay. השירותים המוצעים על ידי אפל CarPlay תלויים במדינה בה אתם גרים. אנא בדקו באתר אפל לקבלת מידע נוסף - https://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplay
2. במכונית שלכם יש הכנה לאנדרואיד אוטו. השירותים המוצעים על ידי אנדרואיד אוטו תלויים במדינה בה אתם גרים. אנא בדקו בדקו באתר אנדרואיד לקבלת מידע נוסף - https://www.android.com/auto/
3. .מערכת Remote כולל שירותים במנוי אותו ניתן להעריך לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר. אפליקצית Jaguar Remote ניתנת להורדה מחנות האפליקציות של אפל/אנדרואיד.
4.מערכת הניווט המקושרת דורשת מנוי גלישה לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר.
5.דורש שמשה מוכהית בחלק מהשווקים
6.מדיניות שימוש הוגן עשויה להיות בתוקף. כולל מנוי לשנה אחת אותו ניתן להאריך לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר.
7. מדיניות שימוש הוגן תקפה. אחרי צריכה של 20GB דאטה בחודש, מהירות ההורדה והפונקציונליות של הרכב עשויים להיות מופחתים עד סוף החודש. לפרטים על מדיניות השימוש ההוגן הרלוונטית למערכת זו, אנא עיינו לתנאי השימוש במערכת InControl Pivi Pro באתר - jaguar.com/pivi-pro-terms. זמן ההקרנה תלוי בספק הסטרימינג והגדרות התוכן המוקרן. וידאו באיכות HD מעלה משמעותית את השימוש בדאטה.
8.זמן ההקרנה תלוי בספק הסטרימינג והגדרות התוכן המוקרן. וידאו באיכות HD מעלה משמעותית את השימוש בדאטה. כולל מנוי לשנה אחת אותו ניתן לחדש לאחר התקופה הראשונית.

מערכות Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי-שוק - בדקו עם סוכן יגואר שלכם לגבי זמינות בארצכם ותנאים מלאים. מערכות מסוימות מגיעות עם מנוי שאותו יש לחדש לאחר סיום התקופה ההתחלתית שנקבעת על ידי הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח זמינות תקשורת סלולרית בכל מקום. התמונות והמידע המוצגים בהקשר של מערכת InControl עשויים להשתנות בהתאם לעדכוני תוכנה, גרסאות ושינויים חזותיים בהתאם לאופציות שנבחרו.
אפל CaePlay הוא סימן רשום של חברת אפל. תנאי חוזה המשתמש של אפל עשויים להיות בתוקף.
Android Auto הוא סימן רשום של חברת גוגל. .
Meridian הוא סימן רשום של חברת מרידיאן אודיו. Trifield ומתקן ה-Three Nanoe הוא סימן רשום של חברת פנסוניק