טכנולוגיה ברכב

הטכנולוגיה המתקדמת ב-F‑TYPE משתלבת בצורה הרמונית עם אופיה הבסיסי כמכונית ספורט, ומבטיחה שתחושו ביטחון מוחלט, כאשר אתם מחוברים ונהנים תמיד.

ה-F‑TYPE מציעה מערכת מולטימדיה מתקדמת, Touch Pro, ומערכת שמע מובנה הדואגות לחבר אתכם, ליידע אתכם ולבדר אתכם בסטייל ייחודי.

פקדים וויזואליים אינטואיטוביים

מסך המגע הגדול ("10) של ה-F‑TYPE הוא נקודת הממשק היחידה שלכם עם מערכת הבידור של הרכב. הוא מאפשר לכם לשלוט על הניווט, מוזיקה, טלפון, בקרת אקלים ומערכות נוספות, כולל עזרי החניה והמצב הדינמי הניתן להתאמה.

המצוינות הטכנית של ה-F‑TYPE, המיועדת להעניק הנאת נהיגה טהורה, מעניקה לה מגוון יכולות רחב העונה על הדרישות של כל נהג ונהגת, וכל דרך. קופה או קונברטיבל, הנעה אחורית או כפולה, ידנית או אוטומטית, היצע גרסאות ה-F‑TYPE מציע משהו לכל סגנון נהיגה. בנו את ה-F‑TYPE המושלמת עבורכם בקונפיגורטור שלנו

1 אופציה
2 עם תיבה אוטומטית בלבד
במהלך השקת מערך ה-InControl, תכונות מסוימות המתוארות כאן עשויות להיות אופציונליות, ותלויות שוק יעד או מערכת הנעה. בדקו באתר יגואר הייעודי לארצכם או עם סוכן יגואר המקומי לגבי זמינות והתנאים המלאים בארצכם. חלק מהאפליקציות ידרשו כרטיס סים מתאים עם תוכנית גלישה, שתדרוש עשיית מנוי לאחר תום התקופה הראשונית שתקבע על ידי המשווק. אי אפשר להבטיח קישוריות בכל מקום.