יגואר I-PACE רכב חשמלי

ביצועים חשמליים

כח מלהיב והתנהגות כביש ספורטיבית. אפס פליטות מזהמים. כל מה שלמדת לצפות לו מרכב הפנאי החשמלי של יגואר

טווח

גורמים כגון טמפרטורה חיצונית ומהירות הנסיעה עשויים להשפיע על טווח הנסיעה החשמלי שלכם. השתמשו במחשבון הטווח שלנו כדי לגלות לאן ה-I-PACE יכול לקחת אתכם

טווח

נהגו עד 470 ק"מ (292 מייל) על טעינה אחת* נתון לפי תקן WLTP. הטווח במציאות עשוי להשתנות בהתאם לסגנון הנהיגה.

זמן טעינה

8.5 שעות בשימוש במטען ביתי 11 קילוואט, ניתן לטעון את הרכב טעינה מלאה ב-8.5 שעול בלבד*. מושלם לטעינה בלילה בבית. חישוב הזמן הוא על בסיס שימוש במטען ביתי 11 קילוואט.

פליטות מזהמים

להינות מאפס פליטת מזהמים מהרכב

תאוצה

4.8 (4.5) שניות ה-I-PACE מסוגל להאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות (4.5 שניות מ-0 ל-60 מייל לשעה).

טכנולוגיה

טכנולוגיות המוטמעות ברכב הופכות את השליטה במערכת ה-I-PACE והמכשירים המקושרים שלך, לפשוטה.

מערכת המולטימדיה שלנו, Pivi Pro קלה לשימוש כמו הטלפון שלך. מידע עיקרי כגון הוראות ניווט(1), מדיה ואנשי קשר נמצא במרחק נגיעה אחת בלבד.
אפליקצית יגואר GO I-PACE

אפליקצית יגואר GO I-PACE

אפליקצית יגואר GO I-PACE מדגימה לכם כיצד היגואר i-PACE ישתלב בחייכם. היא נותנת לכם עובדות ומספקים ממש כאילו אתם נוהגים במכונית, כולל מפות רלוונטיות לנסיעה, טווח נסיעה צפוי לפי מצב הסוללה, נקודות טעינה זמינות במסלולכם והערכה של כמה כסף חסכתם.
הורידו ל-IOS הורידו ל-ANDROID
אפליקצית יגואר REMOTE

אפליקצית יגואר REMOTE

אפליקצית יגואר REMOTE (4) מאפשרת לכם לתקשר עם ה-I-PACE שלכם מהטלפון החכם שלכם. בדקו את מצב הטעינה, מצב הסוללה, קצב הטעינה, טווח נסיעה מוערך ונתונים נוספים. התחילו והפסיקו את הטעינה, נהלו את תעריפי הטעינה וקבעו רף טעינה - והכל מרחוק.
שירות יגואר OPTIMISED ASSISTANCE ושיחת חירום

שירות יגואר OPTIMISED ASSISTANCE ושיחת חירום

עם שירות יגואר OPTIMISED ASSISTANCE, אתם יכולים ליצור קשר ישיר עם צוות הסיוע של יגואר במקרה של תקלה. באירוע חמור יותר, שירות SOS Emergency Call יחבר אתכם אוטומטית לצוות תגובת החירום. הם יודיעו לשירותי החירום היכן אתם נמצאים.

פרקטיות ובטיחות

מומלץ לטעון טעינה מלאה בלילה. בעוד אתם נחים, גם ה-I-PACE שלכם נטען בבטחה, כדי להיות מוכן ליום החדש. ובמקרה הצורך,

טעינה ביתית

טעינה בית היא לא רק נוחה, אלא גם עלות החשמל בטעינה ביתית, פר קילומטר נסיעה, היא לעיתים קרובות נמוכה יותר בהשוואה לבנזין, דיזל או טעינה בעמדה ציבורית. כדי לטעון את ה-I-PACE שלכם בבית, אנחנו ממליצים להתקין בצורה מקצועית עמדת טעינה ביתית, הידועה גם כעמדת קיר או נקודת טעינה ביתית.
גרירה

גרירה

היגואר I-PACE שלכם מציע כושר גרירה של עד 750 ק"ג ומעמס מירבי על וו הגרירה של 45 ק"ג. וו גרירה מתנתק זמין לרכישה כאביזר מקורי של יגואר.
מפתח פעילות

מפתח פעילות

עמיד למים ולזעזועים, הדור השני של מפתח הפעילות (5) מאפשר לכם לפתוח, לנעול ולהניע את הרכב. כך שלא משנה איזו פעילות אתה והחברים מתכננים בטבע, כבר אין צורך לקחת אתכם מפתח קונבנציונאלי.
כלוב הגנה

כלוב הגנה

ה-I-PACE עוטף את הסוללה בכלום קשיח עשוי פלדה ואלומיניום כדי לספק ליושבי הרכב בטיחות משופרת.
מערכות עזר לנהג/ת

מערכות עזר לנהג/ת

אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של מערכות שתוכננו להפוך את הנהיגה והחניה לקלות ובטוחות יותר. עם שפע טכנולוגיות חדשניות הזמינות לכם, אתם תגלו כי כל המערכות תוכננו כדי להעצים את חווית הנהיגה שלכם, תוך שיפור רמת הבטיחות.

בנו את הרכב שלכם

הפכו את ה-I-PACE לחלק מכם בזכות מבחר של גרסאות, מנועים וחבילות אבזור.

הקנו ליגואר I-PACE שלכם נגיעה אישית

בחרו גרסה, מנוע וחבילת אבזור ואז הקנו לרכב שלכם נגיעה אישית עם מבחר של צבעים, גלגלים ואופציות אבזור בתא הנוסעים.

המשיכו לחקור

גרסאות יגואר I-PACE

גרסאות יגואר I-PACE

צפו בהיצע הגרסאות המלא
גלו את הגרסאות
מפרט

מפרט

צפו במספרים ובנתונים
צפו במפרט
אופציות ואביזרים

אופציות ואביזרים

הקנו ליגואר I-PACE שלכם נגיעה אישית
צפו באופציות ואביזרים
יגואר אלקטריק

יגואר אלקטריק

גלו את הנהיגה החשמלית

*זמני טעינה עשויים להשתנות בתלות בגורמים רבים, כולל אבל לא רק גיל הסוללה, מצבה, טמפרטורה ורמת הטעינה, המטען בו נעשה שימוש ומשך הטעינה.
*
* בשימוש במטען מהיר 100 קילוואט.
הנתונים המובאים כאן הם תוצאה של בדיקות רשמיות של היצרן בהתאם לתקינה האירופאית, עם סוללה טעונה במלואה. למטרות השוואה בלבד. הנתונים במציאות עשויים להיות שונים. נתוני צריכת אנרגיה וטווח נסיעה עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי ההסביבה, עומס, הגלגלים המורכבים על הרכב, אביזרים המותקנים ברכב, המסלול המדויק ומצב הסוללה. נתוני טווח הנסיעה מבוססים על רכב מיצור סדרתי במסלול נסיעה סטנדרטי.
1. מערכת הניווט המקושרת דורשת מנוי גלישה לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר.
2. מדיניות שימוש הוגן עשויה להיות בתוקף. כולל מנוי לשנה אחת אותו ניתן להאריך לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר.
3. מדיניות שימוש הוגן תקפה. אחרי צריכה של 20GB דאטה בחודש, מהירות ההורדה והפונקציונליות של הרכב עשויים להיות מופחתים עד סוף החודש. לפרטים על מדיניות השימוש ההוגן הרלוונטית למערכת זו, אנא עיינו לתנאי השימוש במערכת InControl Pivi Pro באתר - jaguar.com/pivi-pro-terms. זמן ההקרנה תלוי בספק הסטרימינג והגדרות התוכן המוקרן. וידאו באיכות HD מעלה משמעותית את השימוש בדאטה.
4.מערכת Remote כולל שירותים במנוי אותו ניתן להעריך לאחר התקופה הראשונית שנקבעה על ידי סוכן יגואר. אפליקצית Jaguar Remote ניתנת להורדה מחנות האפליקציות של אפל/אנדרואיד.
5. טעינה של שעה תעניק למפתח הפעילות עד שבעה ימים של חיי סוללה.
אבזור אופציונלי וזמינותו עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (גרסה או יחידת הנעה), או לדרוש התקנה של אבזור אחר כתנאי להתקנתו. אנא צרו קשר עם הסוכן המקורי שלכם לפרטים נוספים, או בנו את הרכב שלכם בקונפיגורטור באתר.
שימו לב שאבזור סטנדרטי עשוי להיות מוחלף כאשר בוחרים רמות גימור אלטרנטיביות. אבזור סטנדרטי עשוי להשתנות גם בתלות במדינה בה רכשתם את הרכב, המנוע ותיבת ההילוכים.
מערכות Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי-שוק - בדקו עם סוכן יגואר שלכם לגבי זמינות בארצכם ותנאים מלאים. מערכות מסוימות מגיעות עם מנוי שאותו יש לחדש לאחר סיום התקופה ההתחלתית שנקבעת על ידי הסוכן שלכם. לא ניתן להבטיח זמינות תקשורת סלולרית בכל מקום. התמונות והמידע המוצגים בהקשר של מערכת InControl עשויים להשתנות בהתאם לעדכוני תוכנה, גרסאות ושינויים חזותיים בהתאם לאופציות שנבחרו.
Meridian היא סימן רשום של חברת Merdian Auto. Trifield ומכשיר שלושת השדות הם סימן רשום של Trifield Productions
.