המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

מצאו את השילוב המושלם עבורכם של ביצועים וחיסכון.

מגוון המכוניות החשמליות וההיברידיות שלנו מהווה ביטוי חדש ואמיץ של הביצועים האגדיים של יגואר, הטכנולוגיה החכמה והעיצוב המתקדם היפהפה.

מכוניות חשמליות (BEV)

יגואר I-PACE

יגואר I-PACE, ה-SUV החשמלי הראשון שלנו, משלב עיצוב ברמה עולמית עם ביצועים של מכונית ספורט שלוקחים אותכם מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות. והוא עושה זאת בשקט כמעט מושלם ועם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.
יגואר I-PACE

מכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין) (PHEV)

יגואר F-PACE

יגואר F-PACE

ה-SUV היוקרתי ועתיר הביצועים שלנו מציע שילוב מרגש של יעילות של רכב היברידי נטען, שימושיות יומיומית, עיצוב דרמטי והתנהגות כביש ספורטיבית.
יגואר E-PACE

יגואר E-PACE

כל היתרונות של רכב היברידי נטען עם כל ההנאות של SUV קומפקטי. יגואר E-PACE הוא שילוב ייחודי של מראה, זריזות ונהיגה דינמית.

מכוניות היברידיות מתונות (MHEV)

יגואר F-PACE

יגואר F-PACE

טכנולוגיה היברידית מתונה פוגשת ביצועים יוקרתיים. יגואר F-PACE הוא שילוב מרגש של שימושיות יומיומית, התנהגות כביש דינמית ועיצוב דרמטי.
יגואר E-PACE

יגואר E-PACE

עם פרטי עיצוב נועזים בכל רחבי הרכב וטכנולוגיה היברידית מתונה וחסכונית מתחת לפני השטח, ה-SUV הקומפקטי הראשון שלנו הוא השילוב המושלם של זריזות של מכונית ספורט ויעילות יומיומית.
יגואר XE

יגואר XE

טכנולוגיה היברידית מתונה לוקחת את מכונית הסלון הספורטיבית המתקדמת והיעילה ביותר שלנו לרמות חדשות של עידון וביצועים.
יגואר XE

יגואר XE

מכונית המנהלים היוקרתית שלנו עם עיצוב ייחודי ונסיעה דינמית. היא כוללת כעת טכנולוגיה היברידית מתונה לחיסכון רב יותר בכל נסיעה.

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.