הסבר על מכוניות היברידיות מתונות (MHEV)

ביצועים של יגואר עם חיסכון משופר בדלק

הטכנולוגיה ההיברידית המתונה (MHEV) של יגואר משיבה בצורה חכמה אנרגיה שאובדת בדרך כלל בעת האטה וממירה אותה כדי להוסיף כוח למנוע הבעירה הפנימית שלכם ולשפר את החיסכון בדלק.

כיצד פועלות מכוניות היברידיות מתונות

כיצד פועלות מכוניות היברידיות מתונות

המכוניות ההיברידיות המתונות שלנו משלבות בצורה חכמה את מנוע הבנזין או הדיזל Ingenium היעיל של יגואר עם סוללה תת-רצפתית חזקה, כך שניתן לכבות את המנוע בעת גלישה, בלימה או עמידה במקום. אנרגיה שבדרך כלל אובדת בעת האטה נאגרת ומאוחסנת לשימוש חוזר כהספק.
מהם היתרונות של מכונית היברידית מתונה?

מהם היתרונות של מכונית היברידית מתונה?

חטיבת ההינע המחושמלת המעודנת של MHEV, שמעניקה פליטות CO2 נמוכות יותר וחיסכון משופר בדלק, הופכת אותה לאידיאלית לנהיגה בתנועה עעירונית צפופה עם הרבה עצירות והתחלות נסיעה. מבחינת ביצועים, ההספק המוגבר של המנוע מייצר תאוצה נמרצת וליניארית בעת התחלת הנסיעה.

המכוניות ההיברידיות המתונות של יגואר

יגואר F-PACE

יגואר F-PACE

טכנולוגיה היברידית מתונה פוגשת ביצועים יוקרתיים. יגואר F-PACE הוא שילוב מרגש של שימושיות יומיומית, התנהגות כביש דינמית ועיצוב דרמטי.
יגואר E-PACE

יגואר E-PACE

עם פרטי עיצוב נועזים בכל רחבי הרכב וטכנולוגיה היברידית מתונה חסכונית מתחת לפני השטח, ה-SUV הקומפקטי הראשון שלנו הוא השילוב המושלם של זריזות של מכונית ספורט ויעילות יומיומית.
יגואר XE

יגואר XE

טכנולוגיה היברידית מתונה לוקחת את מכונית הסלון הספורטיבית המתקדמת והיעילה ביותר שלנו לרמות חדשות ונועזות של עידון וביצועים.
יגואר XF

יגואר XF

מכונית המנהלים היוקרתית שלנו עם עיצוב ייחודי ונסיעה דינמית. היא כוללת כעת טכנולוגיה היברידית מתונה לחיסכון רב יותר בכל נסיעה.

המשך צפייה במכוניות החשמליות

הסבר על מכוניות חשמליות

הסבר על מכוניות חשמליות

הטכנולוגיה החשמלית של יגואר מספקת ביצועים של מכונית ספורט עם אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה.
הסבר על מכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין)

הסבר על מכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין)

ליהנות מהגמישות של הספק החשמלי לנסיעות יומיומית, עם מנוע בנזין לנסיעות ארוכות יותר.

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.


* נתוני צריכת דלק רשמיים: N/A (לא ישים); נתונים עבור I-PACE בקווט"ש/100 ק"מ: משולבת 22.0-25.2. פליטות CO2 0 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 470 ק"מ. הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.^ נתוני CO2, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים והאביזרים המותקנים.