יגואר F-PACE החדש

רכב הפנאי-ביצועים היוקרתי שלנו משלב בין עיצוב שזכה בפרסים, הביצועים של יגואר וטכנולוגיות אינטואיטיביות כדי להפוך כל נסיעה שלכם ליוצאת דופן. עכשיו זמין גם בגרסה היברידית-נטענת
הזמנת נסיעת מבחן

עיצוב

גלו את תא הנוסעים

הקדשנו מחשבה לכל פרט כדי להפוך את תא הנוסעים למקום מפלט שליו לכם ולנוסעים שלכם. חומרים איכותיים, צבעים חדשים ומושבים נוחים יותר ממלאים את תא הנוסעים החדש של היגואר F-PACE ו-F‑PACE R‑Dynamic
צפו בגלריה

ביצועים

יכולת דינמית

ה-F-PACE משלב ביצועים מלהיבים עם טכנולוגיות נהיגה חכמות
היברידי, בנזין או דיזל

היברידי, בנזין או דיזל

ה-F-PACE מונע על ידי מבחר המנועים החדש שלנו, שכולל מנועי דיזל ובנזין עם מערכת היברידית-מתונה, והגרסה החדשה עם מערכת הנעה היברידית-נטענת, עבור אלו השואפים להפחית עוד יותר את צריכת הדלק ופליטת ה-CO2. כל המנועים משודכים לתיבה אוטומטית עם 8 הילוכים.
ייחודי ליגואר

ייחודי ליגואר

אתם יכולים לבחור בין ביצועים מקסימליים לצריכת דלק אופטימלית. מערכת JaguarDrive Control משלבת הילוכים מהר יותר במצב Dynamic או מעלה הילוכים מוקדם יותר במצב Eco. במצבי גשם, קרח ושלג החלפת ההילוכים עדינה יותר.
להתאמן על שליטה עצמית

להתאמן על שליטה עצמית

מערכת ההנעה הכפולה של יגואר, עם פיקוד Intelligent Driveline Dynamics יודעת להיערך מראש לכל מצב. בעוד מערכות אחרות נכנסות לפעולה רק אחרי שהמכונית מאבדת את יכולת המשיכה, המערכת שלנו מעבירה מראש מומנט אל הגלגלים הקדמיים כדי לשמור על שליטה והתנהלות רגועה עוד לפני אובדן האחיזה.

טכנולוגיה בתא הנוסעים

מערכת ה-Pivi מציעה כסטנדרט את התכונות הבאות:
*מסך מגע "11.4 *רדיו דיגיטלי DAB *ממשק עם עיצוב חדש *אפל קארפליי *אנדרואיד אוטו *שלט רחוק
שדרגו למערכת Pivi Pro ותזכו לליווי צמוד של טכנולוגית בינה מלאכותית, שתספק לכם יכולות כגון מערכת ניווט לומדת, למסע מחובר לגמרי.
שומרים אתכם מחוברים

שומרים אתכם מחוברים

חבילת ה-Online Pack מציעה שירותים מקוונים נוספים באמצעות סים מובנה, המאפשר גישה ל: *הזרמת מדיה בלתי מוגבלת *זיהוי קול מקוון *תחזיות מזג אוויר *סינכון מקוון של הלו"ז
בידור לכולם

בידור לכולם

בחרו באופצית ה-WI-FI עם חבילת גלישה ותוכלו: *לבחור את שירות הזרמת המדיה החביב עליכם *עד ל-20GB של דאטה בחודש *קישוריות משופרת בזכות אנטנה יעודית *חיבור למספר מכשירים בו-זמנית
טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית

טעינה אלחוטית מוצעת כאופציה, יחד עם מגביר עוצמת קליטה לטלפון, ומאפשרת לכם לטעון את הטלפון (בתנאי שהוא מאפשר זאת) מבלי להזדקק לכבלים או עריסת הטענה. כל זמן שאתם ברכב, הטלפון שלכם יוכל להשתמש באנטנה של הרכב כדי לשפר את עוצמת הקליטה, לטובת שיחות ברורות יותר.
מערכת טיהור אוויר בתא הנוסעים עם פילטר 2.5PM

מערכת טיהור אוויר בתא הנוסעים עם פילטר 2.5PM

מערכת טיהור האוויר האופציונלית Nanoe מבצעת איוניזציה המשפרת את תחושת הנהג והנוסעים. הפעילו את המערכת ופילטר המיוחד התופס חלקיקים זעירים באוויר המגיע מבחוץ, כגון חלקיקים בגודל 2.5PM ואלרגנים הנישאים באוויר כגון אבק או אבקנים.

פרקטיות ובטיחות

תא מטען שימושי

תא מטען שימושי

ה-F-PACE מציע תא מטען בנפח של עד 793 ליטרים, אפילו כשהשורה השניה עמוסה בחברים ומשפחה. כאשר אתם צריכים עוד יותר נפח למטען, אתם יכולים לקפל את השורה השניה ולקבל 1842 ליטרים של נפח העמסה. בין אם באמצע השבוע ואם בסוף השבוע, ה-F-PACE עונה על כל צרכיכים.
מפתח פעילות

מפתח פעילות

עמיד למים ולזעזועים, מפתח הפעילות החדש הוא אופציה שתאפשר לכם לנעול, לפתוח ולהניע את הרכב. כך שלא משנה איזו פעילות ספורטיבית תכננתם עם החברים, כבר אין צורך לקחת אתכם את המפתח הרגיל.
פנסי לד-פיקסל

פנסי לד-פיקסל

פנסי הלד-פיקסל האופציונליים מציעים מאותתים דינמיים. תאורת דרך דינמית מציעה ראות משופרת בכבישים חשוכים תוך שהיא שולטת באלומת הפנסים באופן אוטומטי כדי למנוע סינוור נהגים אחרים.
מערכות עזר לנהג/ת

מערכות עזר לנהג/ת

היגואר F-PACE מציע מערכות עזר שעוזרות להפוך את הנהיגה בעיר וחניה לקלות יותר, ונהיגה בין עירונית למהנה יותר. הטכנולוגיות הללו מעצימות את הנהיגה שלכם, בכך שהן עוזרות להוריד את העומס.

המשיכו לחקור

בחרו את היגואר F-PACE שלכם

בחרו את היגואר F-PACE שלכם

כאן ניתן למצוא את היצע הגרסאות המלא, עם מגוון רחב של עיצובים מדהימים, תוספות וטכנולוגיות הזמינים לכם.

גלרייה

גלרייה

הקדשת תשומת לב לפרטים היתה תמיד בבסיס המכוניות שלנו. ה-F-PACE החדש - תענוג בכל מובן ופרט.
צפו בגלריה
מפרט

מפרט

גלו את כל הפרטים. גלו עוד על ביצועי המנוע, ממדים וצריכת דלק

הנהיגה המושלמת מתחילה כאן

רכב הפנאי-ביצועים היוקרתי מציע לכם שימושיות וחסכנות. השתמשו במחולל הקונפיגורציות כדי לתכנו את היגואר F-PACE המושלם עבורכם.

האקססוריז של יגואר

התאימו את הרכב בדיוק לסגנון החיים שלכם, בכך שתוסיפו ל-F-PACE נגיעה של סטייל אישי עם אופציות שונות ואקססוריז שימושיים.
מצאו אקססוריז

הנתונים המסופקים הם בתקן NEDC2 המחושבים מנתוני היצרן הרשמיים בתקן WLTP בהתאם לתקינה האירופאית. למטרות השוואה בלבד. הנתונים במציאות עשויים להיות שונים. נתוני פליטת CO2 ונתוני צריכת דלק עשויים להשתנות בהתאם למידת הגלגל המותקנת ברכב ואבזור אופציונלי. NEDC2 הם נתונים המחושבים בהתאם לנוסחה ממשלתית מנתונים שנמדדו בתקן WLTP ומקבילים לנתונים שהיו מתקבלים בבבדיקה לפי תקן NEDC הישן, כדי שניתן יהיה להתאים את המס הנכון.

צפו בנתוני WLTP - WLTP הוא התקן האירופאי הרשמי החדש לבדיקת צריכת דלק ופליטת CO2 במכוניות נוסעים. הוא מודד צריכת דלק ואנרגיה, טווח ופליטות מזהמים. הוא תוכנן כך שיספק נתונים הקרובים לאלו שיתקבלו בנהיגה במציאות. הוא בוחן כלי רכב עם ציוד אופציונלי ובפרוצדורות ופרופילי נהיגה תובעניים יותר.

הרכב שלכם מגיע עם הכנה לאפל קארפליי. השירות מוצע על ידי אפל קארפליי בתלות במדינה בה הרכב משווק. לקבלת פרטים נוספים, אנא בדקו באתר https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay

הרכב שלכם מגיע עם הכנה לאנדרואיד אוטו. השירות מוצע על ידי אנדרואיד אוטו בתלות במדינה בה הרכב משווק. לקבלת פרטים נוספים אנא בדקו באתר https://www.android.com/auto/

ניתן לטעון את מפתח הפעילות בתוך כשעתיים לקבלת עד עשרה ימים של חיי סוללה.

זמינות מערכות אופציונליות עשויה להשתנות בהתאם למפרט הרכב (גרסה ומערכת הנעה) ומדינת השיווק, או לדרוש התקנת מערכת אחרת כתנאי להתקנה. אנא צרו קשר עם סוכנות יגואר שלכם לפרטים נוספים, או הגדירו את הרכב אונליין.

בכל מערכות הרכב יש לעשות שימוש רק כאשר בטוח לעשות זאת. בזמן הנהיגה יש להבטיח שאתם בשליטה מלאה ברכב בכל רגע.

מערכות Pivi ו-inControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם תלויים בארץ השיווק - בדקו עם סוכן יגואר לזמינות בשוק המקומי ותנאי השימוש המלאים. בחלק מהמקרים, תפקוד המערכות תלוי בקיום מנוי, אותו יש לחדש לאחר התקופה הראשונית המוצעת על ידי הסוכנות. יגואר לא יכולה להבטיח קישוריות סלולרית בכל מקום.
מידע ותמונות המוצגת בהקשר של מערכת ה-inControl, כולל צילומי מסך ופעולות, עשויים להשתנות בהתאם לעדכוני תוכנה, גרסאות ושינויים שונים במערכת, בהתאם לאופציות שנבחרו.

Meridian הוא סימן רשום של חברת מרידיאן אודיו. Trifield ומכשיר ה-Three Fields הם סימן רשום של חברת Trifield Productions.

אפל קארפליי הוא סימן רשום של חברת אפל. תנאים שונים מחוזה המשתמש עשויים להיות תקפים.

אנדרואיד אוטו הוא סימן רשום של חברת גוגל.

Nanoe הוא סימן רשום של תאגיד פנסוניק