מדריך הגדרת PIVI

מדריך הגדרת PIVI

1. הפעילו את חשבון INCONTROL שלכם

כדי להפעיל את השירותים המקושרים והמינויים של היגואר שלכם, עליכם להפעיל תחילה את חשבון InControl שלכם. אם רכשתם יגואר חדשה, אנו ממליצים ליצור קשר עם הסוכנות שלכם כדי לסייע בתהליך ההפעלה.

רכשתם יגואר משומשת מסוכנות מאושרת?

בצעו את תהליך הרישום העצמי הפשוט המופיע להלן.


לתשומת לבכם, אם לחצן Optimized Jaguar Assistance (סמל מפתח ברגים) בקונסולת התקרה מאיר, צרו קשר עם הסוכנות שלכם לקבלת סיוע.

רכשתם יגואר משומשת מסוכנות מאושרת?

רישום INCONTROL

רישום על ידי הסוכנות שלכם

רישום על ידי הסוכנות שלכם

לאחר שהסוכנות שלכם תתחיל בתהליך הרישום שלכם ל-InControl, תקבלו קישור בדוא"ל כדי להשלים את ההפעלה.


אם לא קיבלתם את דוא"ל ההפעלה מהסוכנות שלכם, בדקו את תיקיית הספאם שלכם.

רישום עצמי

רישום עצמי

אם רכשתם יגואר משומשת, או שהסוכנות שלכם לא ביצעה רישום של חשבון עבורכם, אנא עקבו אחר הקישור המופיע למטה.


לפני שאתם מתחילים, אנא וודאו שהיגואר שלכם חונה באזור עם כיסוי רשת טוב, ושיש לכם את מספר הרישוי ומספר ה-VIN בהישג יד.

2. הגדירו את מערכת המידע והבידור שלכם

עקבו אחר אשף ההפעלה

אשף ההפעלה מאפשר לכם להגדיר בקלות את מערכת המידע והבידור שלכם, כולל שיוך של טלפונים והגדרת העדפות הרדיו.
עקבו אחר אשף ההפעלה

3. סנכרנו את היישומים וההתקנים שלכם

התחברו ליישומים החיים המובנים של הרכב שלכם

התחברו ליישומים החיים המובנים של הרכב שלכם

קבלו את מזג האוויר ומדיה מקוונת ישירות למסך המגע שלכם7. אין צורך במכשיר נייד.


ממגירת היישומים של מערכת המידע והבידור שלכם, בחרו בסמל Connect Accounts וחפשו את היישום שברצונכם להתחבר אליו. אתם יכולים לסרוק את קוד ה-QR באמצעות הסמארטפון שלכם או לבחור Email Me כדי לקבל קישור של אתר הכניסה לדוא"ל שלכם.


לאחר שהתחברתם, אתם יכולים להתחיל מיד להשתמש בשירות ברכב שלכם. שירותים מקושרים יופיעו כסמל במגירת היישומים, כמקור מדיה בנגן המדיה או כיומן פעיל ביישום Agenda.

התחברות ל-APPLE CARPLAY<sup>TM</sup> או ANDROID AUTO<sup>TM</sup>

התחברות ל-APPLE CARPLAYTM או ANDROID AUTOTM

באמצעות חבילת הסמארטפון (Smartphone Pack) הכוללת של הרכב שלכם, אתם יכולים להשתמש ביישומים שלכם בנוחות באמצעותAPPLE CARPLAYTM 3ו-Android AutoTM 4.


כל שעליכם לעשות הוא לחבר את המכשיר שלכם למסך המגע שלכם באמצעות Bluetooth או כבל USB מאושר.


עבורAPPLE CARPLAYTM 3, אנא ודאו שהגרסה העדכנית ביותר של iOS מותקנת ו-Siri® מופעלת ב-iPhone שלכם. עבורAndroid AutoTM 4, ודאו שהיישום העדכני ביותר של Android Auto מותקן והסייען הקולי של Google מופעל במכשיר Google שלכם.

נטרו את הרכב שלכם מרחוק

נטרו את האבטחה, התקינות והמצב של היגואר שלכם מהסמארטפון שלכם באמצעות היישום Remote app8. אם נרשמתם ל-Secure Tracker, תזדקקו ליישום Remote app כדי לקבל התראות על גניבה.


לתשומת לבכם, ניתן להשתמש במאפיינים של היישום Remote app רק לאחר שהפעלתם את חשבון InControl שלכם באמצעות האתר My Jaguar Incontrol.

נטרו את הרכב שלכם מרחוק

שאלות נפוצות

כיצד ניתן לעדכן את המפות של מערכת הניווט?

כל עוד יש מנוי פעיל ל-Connected Navigation, המפות יתעדכנו באופן אוטומטי. מנוי ל-Connected Navigation כלול בדרך כלל לתקופת האחריות הראשונית, חידוש המנוי מאפשר המשך קבלת עדכוני מפות אוטומטיים.

כמה התקני Bluetooth ניתן לחבר או לשייך?

ניתן לשייך בסך הכול 8 התקני Bluetooth, כאשר שני התקנים יכולים להיות מקושרים בו-זמנית - אלה יכולים להיות טלפונים או התקני מדיה. המכשיר הראשון שמקושר ל-Pivi/Pivi Pro יסומן כמכשיר הראשי שלכם. ניתן לשנות זאת בהגדרות על ידי כניסה ל-Settings > All > Connectivity > Bluetooth > והקשה על ההתקן שברצונכם לשנות.

כיצד ניתן לחדש את שירותי INCONTROL?

כאשר שירותי InControl שלכם מתקרבים לתום תקופת התוקף שלהם, תקבלו הודעת דוא"ל עם קישור לחידוש שירותי InControl. אם לא קיבלתם דוא"ל זה או אם פג תוקף הקישור, אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות.

כיצד ניתן להסיר את הנתונים האישיים שלי?

לפני שתמכרו את הרכב שלכם, תצטרכו למחוק את נתוני הרכב שלכם מחשבון InControl שלכם. היכנס לאתר של  My Jaguar Incontrol, בחרו ב-Vehicle Settings בצד ימין ובחרו בתפריט Remove Vehicle. הקישו על Remove Vehicle כדי להסיר את כל נתוני הרכב מחשבון InControl שלכם. תתבקש להזין את הסיסמה של חשבון InControl שלכם. ב-Pivi / Pivi Pro, היכנסו ל-Settings > All > Profile Settings כדי לבחור פרופיל למחיקה. אם רכשתם לאחרונה רכב משומש, אנא פנו לסוכנות.

האם צריך לספק כרטיס SIM לנתונים ניידים?

לא, הרכב שלכם מגיע עם כרטיס SIM מובנה המאפשר שימוש ב:

1.המאפיינים/שירותים המקושרים של מערכת Connected Navigation1

2. נקודה חמה Wi-Fi6

3. מאפיינים ושירותים של Online Pack2 

כדי להשתמש בשירותים אלה דרוש מנוי תקף. נתונים ניידים כלולים במנוי, כך שאין צורך בחוזים נוספים או כרטיסי SIM כל עוד המנוי תקף.

כיצד ניתן לבחור תצוגות מפה שונות בלוח המחוונים הווירטואלי?

כדי לשנות את התצורה של תצוגת הנהג האינטראקטיבית, יש להיכנס להגדרות באמצעות תפריט גלגל ההגה. העדפות נוספות של תצוגת הנהג עשויות להיות זמינות בהתאם לרכב. הגישה אליהן היא מההגדרות הראשיות של Pivi Pro Settings > Navigation > Driver Display.

הפיקו את המיטב ממערכות המידע והבידור של היגואר שלכם

נהלו את המנויים שלכם

קבלו גישה מהירה לפרטי מנוי InControl הנוכחי שלכם.
נהלו את המנויים שלכם

מאפייני InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות יגואר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מגיעים עם מנוי אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום.המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו.


מאפיינים אופציונליים וזמינותם עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (דגם וחטיבת הינע), או לחייב התקנה של מאפיינים אחרים על מנת להתקין אותן. אנא צרו קשר עם הסוכנות הקרובה אליכם לקבלת פרטים נוספים, או הגדירו את תצורת הרכב שלכם באופן מקוון.


על הנהגים להשתמש במאפיינים הכלולים ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.


סמארטפונים תואמים בלבד.


1Connected Navigation תחייב מנוי נוסף לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי סוכנות יגואר שלכם.

2מחייב מנוי לחבילת Online Pack ל-12 חודשים. כדי להמשיך להשתמש במאפיין הרלוונטי לאחר תקופת המנוי הראשונית שלו, יש לחדש את המנוי ולשלם את דמי החידוש הישימים. זמין בשווקים מקושרים בלבד, אנא בדקו עם הסוכנות שלכם. חבילת Online Pack עבור חבילות במפרט S ומעלה.

3הרכב שלכם תואם ל-Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlay תלויים בזמינות המאפיינים במדינה שלכם. היכנסו ל- https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplayלקבלת מידע נוסף.

4הרכב שלכם תואם ל-Android Auto. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות המאפיינים במדינה שלכם. היכנסו ל-www.android.com/auto/.לקבלת מידע נוסף.

6מדיניות שימוש הוגן חלה. לאחר שימוש ב-20GB של נתונים בתוך חודש, מהירות הנתונים והפונקציונליות ברכב עשויות להצטמצם למשך יתרת החודש.

7לא כל היישומים החיים זמינים עבור כל כלי הרכב, אנא בדקו עם הסוכנות שלכם.

8זמין להורדה באמצעות Apple App Store או Google Play עבור מרבית הסמארטפונים של Android ו-Apple iOS. היישום Jaguar Remote מחייב קישוריות רשת, סמארטפון תואם, חשבון InControl ומנוי Remote. כדי להמשיך להשתמש במאפיין הרלוונטי לאחר תקופת המנוי הראשונית שלו, תצטרכו לחדש את המנוי ולשלם את דמי החידוש הישימים.