למידע נוסף

למידע נוסף

Remote app1, 2מעניק לכם אפשרות לצפות ולשלוט על המצב, האבטחה והתקינות של היגואר שלכם ישירות מהסמארטפון שלכם.


נגישה דרך חבילת המנוי שלכם ל-Remote.

תפסו את השליטה מכל מקום

בקרת אקלים מרחוק

הכינו את היגואר שלכם מראש על ידי הגדרת הטמפרטורה כדי לשמור על הנוחות שלכם ושל כל הנוסעים שלכם מהרגע שאתם נכנסים לרכב.

מידע על מצב הרכב

בדקו את מפלס הדלק הנוכחי שלכם או את טווח הנסיעה החשמלי, את מצב הדלתות, החלונות והנעילה. ראו את המיקום האחרון שבו הרכב חנה ומצאו את הדרך חזרה אליו עם הנחיות להגעה ברגל.

התראות תחזוקת הרכב

צפו בבעיות תחזוקה - כגון מפלסי נוזלים נמוכים - וקבלו עצות כיצד לפתור אותן במהירות וביעילות.

היסטוריית הנסיעה

הקליטו באופן אוטומטי את היסטוריית הנסיעות שלכם, כולל סטטיסטיקות של המסלול והקילומטראז' שלכם. ניתן לייצא מידע זה בדוא"ל בפורמט אקסל לצורך דיווח על הוצאות.

מצב GUARDIAN

הוא מתריע על כל התערבות בלתי מורשית ברכב שלכם;  מצב Guardian3, 4 יכול לסייע לשקט הנפשי שלכם 24/7.

התראות גניבה

אם התראת גניבה אוטומטית4 הופעלה עבור הרכב שלכם, תוצג לכם התראה ביישום שלכם.

תזכורת לנעילת הרכב

אם היגואר שלכם נשאר לא נעול במשך 15 דקות, אנו נודיע לכם באמצעות התראה מסמארטפון ונאפשר לנעול מרחוק את דלתות הרכב שלכם מהמיקום הנוכחי שלכם.

צפצוף והבהוב מרחוק

אתרו את היגואר שלכם במקומות צפופים על ידי הדלקת מהבהבי החירום, האלומה הנמוכה של הפנסים הראשיים והתראה קולית.

נעילה ושחרור נעילה מרחוק

נעלו או שחררו את נעילת הדלתות שלכם, הפעילו את האזעקה, קפלו את המראות החיצוניות, סגרו את החלונות והפעילו את מהבהבי החירום - הכל בלחיצת כפתור.

איפוס אזעקה מרחוק

אם אזעקת הרכב שלכם מופעלת, התראה בסמארטפון שלכם מאפשרת לכם לאפס אותה מייד

תפקוד השכמה

כדי לחסוך בסוללה, מאפיינים לא חיוניים מסוימים של היישום Remote ינותקו אם לא תנהגו ביגואר שלכם במשך 4 ימים. תזמון השכמה יפעיל מחדש את המאפיינים הללו במועד שתבחרו.

מאפייני אבטחה אינטואיטיביים

אם מישהו מזיז את היגואר שלכם באופן לא חוקי, Secure Tracker ו-Secure Tracker Pro ידאגו שתמיד תהיו צעד אחד קדימה.
מאפייני אבטחה אינטואיטיביים

1זמין להורדה דרך Apple App Store או Google Play עבור מרבית הטלפונים עם מערכת הפעלה AndroidTMו-AppleTMהיישום Remote App של יגואר מחייב קישוריות רשת, סמארטפון תואם, חשבון InControl ומנוי Remote. כדי להמשיך להשתמש במאפיין הרלוונטי לאחר תקופת המנוי הראשונית שלו, תצטרכו לחדש את המנוי ולשלם את דמי החידוש הישימים.


2מאפייני InControl, אופציות וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות יגואר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מחייבים כרטיס סים מתאים עם הסכם נתונים מתאים אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום.המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו. ניתן למצוא את התנאים וההתניות המלאיםכאן.


3זמין בשווקים מסוימים בלבד.


4מחייב מנוי ל-InControl Remote, Secure Tracker או Secure Tracker Pro וחשבון InControl. יש להפעיל את שירותי Secure Tracker ו-Secure Tracker Pro והרכב חייב להיות באזור עם כיסוי רשת. כדי להמשיך להשתמש במאפיין הרלוונטי לאחר תקופת המנוי הראשונית שלו, יש צורך לחדש את המנוי ולשלם את דמי החידוש הישימים.