עבודת הקבוצה מגשימה את החלום

TATA שירותי ייעוץ

TATA שירותי ייעוץ

TCS הוא ארגון עולמי מוביל לשירותים, לייעוץ ולפתרונות עסקיים בתחום ה-IT. אנו משלבים מומחיות טכנולוגית ובינה עסקית, כדי להאיץ שינויים ולספק תוצאות. המשימה שלנו היא לעזור ללקוחות להשיג את היעדים העסקיים שלהם, על ידי מתן ייעוץ חדשני, מהטובים מסוגו, כמו גם פתרונות IT ושירותים, וכך לגרום לכל בעלי העניין ליהנות מהעבודה איתנו.​

TATA שירותי ייעוץ פועלת על מנת ליצור עתיד בעל משמעות, תוך מינוף החדשנות והנעת הקיימות. אנו שואפים להיעזר בשותפות חדשה זו כדי להעלות את המודעות לחשיבות החשמול, להדגיש את מסע החשמול, ולהוביל בדרך אל עתיד בר-קיימא יותר.
TCS
GKN

GKN

GKN Automotive היא חברה מובילה בעולם בטכנולוגיית הרכב, חלוצה במערכות הינע חשמלי, העובדת עם 90% מיצרני הרכב בכל רחבי העולם. אנו הספק היחיד המתמקד לגמרי בתכנון, בייצור, באינטגרציה ובאופטימיזציה של טכנולוגיות מסורתיות של קווי הינע, הינע לכל הגלגלים והינע חשמלי. ב-20 השנה האחרונות, פיתחנו מערכות eDrive מובילות, שנוצרו מהמומחיות שלנו במערכת AWD. מרכז החדשנות של GKN Automotive, הנמצא באבינגדון, הוא אחד המוקדים המובילים בעולם לפיתוח מערכות בעבור רכבים שיחושמלו בעתיד.

השיתוף הטכנולוגי של GKN Automotive עם Jaguar Racing החל לקראת העונה הרביעית של אליפות העולם ב-ABB FIA Formula E. דחיפת הטכנולוגיות שלנו עד קצה גבול היכולת במסלול המרוצים היא חיונית כדי להאיץ חידושים ולקדם עוד יותר את הידע. השותפות שלנו מתרכזת סביב "נהיגה למען יעילות", תחרות שהיא רלוונטית במידה שווה לתחרות ב-Formula E, כפי שהיא רלוונטית להבחנה בין מוצרי ה-eDrive העתידיים של GKN Automotive לבין אלו של המתחרים.

כשותפה רשמית של eDrive ב-Jaguar Racing, GKN Automotive תעבוד צמוד עם המהנדסים ב-Jaguar Racing, כדי ליישם את ידע התכנון, הייצור ופיתוח התוכנה שלה ב-I-TYPE 5. אנו נמלא תפקיד חשוב בפיתוח מערכת ההינע החשמלי ונשתמש במומחיות שלנו לפיתוח טכנולוגיות מתקדמות של קירור קווי הינע – הן של הממיר והן של המנוע החשמלי, בשאיפה לשיפור יעילות המערכות. מהנדסי התוכנה של GKN Automotive ישתלבו גם במשרד הראשי של Jaguar Racing.
GKN
דאו

דאו

דאו גאה להביא את המומחיות של מידע החומרים לקבוצת Formula E של Jaguar Racing, באמצעות הפלטפומה שלנו MobilityScienceTM, המתמקדת ביישום הפיתוח והחדשנות בתחבורה. האנשים שלנו מאמצים עבודה קבוצתית, מקבלים בברכה רעיונות מגוונים ופועלים בלהט, יחד עם השותפים והלקוחות שלנו, כדי ליצור חומרים חדשים המאפשרים כלכלת ניידות דלת פחמן – שבה משקל קל יותר, טווח נסיעה ארוך יותר, בטיחות משופרת וצריכת אנרגיה מופחתת, הם היעדים הסופיים.

פתרונות התחבורה של דאו כוללים מגוון רחב של פוליאולפין, פוליאורתן, חומרים אקריליים, כימיקלים ייחודיים, וטכנולוגיות מבוססות סיליקון לרכבים החשמליים. השותפות שלנו ב-Jaguar Racing עולה בקנה אחד עם השאיפה שלנו להיות חברת מדעי החומר הכי החדשנית, הממוקדת בלקוחות, המכילה, ובת הקיימא בעולם, כאשר אנו משתפים פעולה בדרכים חדשות כדי לחפש פתרונות יחד.
דאו
CASTROL

CASTROL

Castrol, אחד ממותגי חומרי הסיכה המובילים בעולם, מתגאה במורשת מפוארת של חדשנות. הלהט שלנו לביצועים, בשילוב עם פילוסופיה של עבודה בשותפות, אפשרה ל-Castrol לפתח מוצרים שהיו בלב ליבם של הישגים טכנולוגיים רבים ביבשה, באוויר, בים, ובחלל. המעבר לחשמול נתן לנו השראה ליצור ולהשיק מגוון של נוזלים אלקטרוניים, שתוכננו ונבדקו עבור רכבים חשמליים. Castrol מחפשת ללא הרף שותפים חלוצים, שיעזרו לנו להגיע רחוק יותר; השותפות שלנו עם קבוצת Jaguar Racing Formula E תאפשר לנו להעמיד למבחן המסלול את מגוון הנוזלים האלקטרוניים שלנו, ולעזור במציאת פריצות דרך לתחבורה של המחר. זה לא סתם שמן, זה הנדסת הנוזלים.
CASTROL
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus היא אחת מספקיות התוכנה הארגוניות הגדולות בעולם, המספקת טכנולוגיה קריטית למשימה לכ-40,000 לקוחות ברחבי העולם. עם פורטפוליו רחב, שבבסיסו מלאי גדול של ניתוחים מתקדמים, החברה מסייעת ללקוחות לפעול ולשנות, כדי שיוכלו להסתגל לתנאי השוק המתפתחים ולהתחרות ביעילות בכלכלה הדיגיטלית.

קווי המוצרים של החברה, שמספרם עולה על 300), מתמקדים באספקת תוצאות קריטיות – כמו האצת אספקת היישומים, פישוט הטרנספורמציה של ה-IT, חיזוק חוסן הסייבר, וניתוח במועד כדי לאפשר נקיטת צעדים דרושים; כל אלו מהווים מרכיבי מפתח לניצחון – הן בחדר הישיבות והן על המסלול. כשותפה טכנית של Jaguar Racing, Micro Focus תספק תחילה טכנולוגיה שתעזור לקבוצה להאיץ את פיתוח התוכנה שלה, כמו גם ניתוח מנבא כדי לשפר את ביצועי הקבוצה ואת חוויית הצפייה.

יחד, ניישם את פתרונות ה-IT אשר יגשרו בין טכנולוגיות קיימות ועתידות, והשקעות ב-IT שיוכיחו את עצמן גם בעתיד. אנו מכנים זאת היי-טק ללא דרמות.
MICRO FOCUS
ALPINESTARS

ALPINESTARS

יותר מחמישה עשורים של בטיחות וביצועים של חלוצי הספורט המוטורי פירושם ש-Alpinestars מציינת 55 שנים ברמות הגבוהות ביותר של מרוץ מקצועי, כחברה ראשונה בחשיבותה בעולם, בתחומי ההנעלה, ההלבשה וההגנה עבור הספורט המוטורי, כאשר פניה הישר אל העתיד.

Alpinestars היא כוח עולמי בכל אירוע חשוב בספורט המוטורי; היא ממשיכה את החדשנות באמצעות מחקר, עיצוב ופיתוח טכנולוגיים, עם מתקנים חדישים ומתקדמים בארה"ב ובאירופה, המתדלקים תוכנית פיתוח מרוצים עולמית. מוצרים המספקים נוחות ויכולת נשימה בסביבה רוויית המתח של הקוקפיט, מפחיתים את עייפות הנהג ומסייעים לו להתרכז.

מטרה אחת החזון שלנו.
ALPINESTARS
לא רגיל

לא רגיל

אנו מעצבים, מפתחים ומספקים פרטי לבוש ומדים לקבוצה, ייחודיים וחדשניים, והנראים נהדר ומרגישים נהדר בתוכם. הרשת הגלובלית הידע והניסיון הנרחבים שלנו, פירושם שאתם בידיים טובות ובטוחות, ושמומחיות שלנו באופנה בת קיימא שפרטי הלבוש שאתם יוצרים זוכים לתשבחות גם כאשר לא לובשים אותם.
לא רגיל