מצבי נהיגה של רכב חשמלי היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה של רכב חשמלי היברידי נטען (PHEV)

מצבי נהיגה ברכב חשמלי (PHEV)

צפייה במצבי הנהיגה שמאפשרים לכם לבחור את הדרך האופטימלית.

מצב היברידי

מצב היברידי

מצב הנהיגה המוגדר כברירת מחדל מעניק עדיפות באופן אוטומטי להספק החשמלי, אלא אם אתה זקוק לכוח הנוסף של מנוע הבנזין, או שהסוללה אינה טעונה.
מצב רכב חשמלי (EV)

מצב רכב חשמלי (EV)

מצב EV, שנבחר באופן ידני באמצעות לחצן בקונסולה, ממקסם את משך השימוש בהנעה חשמלית. המערכת תפעיל את מנוע הבנזין רק אם נדרש כוח מרבי.

מיטוב צריכת הדלק שלכם

כאשר הרכב נמצא במצב הנהיגה המוגדר כברירת מחדל (היברידי) ניתן למטב את צריכת הדלק או את טעינת הסוללה על ידי שימוש באחד משני תפקודי ניהול טעינה חלופיים:

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save (חיסכון)

תפקוד Save, שנבחר באופן ידני באמצעות מסך המגע של הרכב, מונע את ירידת רמת הטעינת של הסוללה אל מתחת לרמה שהגדרתם. בדגמים נבחרים, דבר זה מאפשר לך לשמור את הנסיעה השקטה ללא פליטות מזהמים לשלב מאוחר יותר של הנסיעה.
תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

תפקוד מיטוב אנרגיה חזוי (PEO)

הזנת יעד במערכת הניווט שלכם תפעיל באופן אוטומטי את תפקוד PEO של הרכב שלכם. על ידי שימוש בנתונים גיאוגרפיים כדי לחזות את הדרך שמלפנים, תפקוד PEO עובר בצורה חכמה בין המנוע החשמלי למנוע הבנזין כדי למקסם את החיסכון בדלק לאורך כל הנסיעה. דבר זה ממזער גם את פליטת המזהמים מצינור הפליטה באזורים עירוניים.

תמיכה נוספת

כיצד מתבצעת הטעינה

כיצד מתבצעת הטעינה

הבנת השלבים הפשוטים של טעינת הרכב שלכם בבית או ביעד הבא שלכם.
הגדרה

הגדרה

על מנת להפיק את המיטב מהתפקודים והמאפיינים העיקריים של הרכב שלכם, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להתחבר למערכת המידע והבידור שלכם ולהגדיר את הבקרות מרחוק של הסמארטפון שלכם.