לעבור להנעה חשמלית עם יגואר

הן מרגשות לנהיגה וקל לחיות איתן. מאחורי ההגה של יגואר, המעבר לחשמל הוא הגיוני להפליא. הביצועים שאנו חיים עבורם נותרו ללא שינוי. הטכנולוגיה שמאחוריהם נעשית חכמה ובת קיימא יותר מדי יום.

מדוע יגואר?

ביצועים מהמרוצים לכביש

ביצועים מהמרוצים לכביש

על ידי אימוץ הלקחים שנלמדו ממכוניות המירוצים החשמליות שלנו, מסוגל היגואר I-PACE, דגם ה-SUV עתיר הביצועים החשמלי הראשון שלנו, לקחת אותכם מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות. והוא עושה זאת בשקט כמעט מושלם ועם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.
עיצוב עתיד בר קיימא וחכם יותר

עיצוב עתיד בר קיימא וחכם יותר

מאז 1935 אנחנו מרחיבים את גבולות האפשר. החשמל אינו משנה זאת. למעשה, הוא מציע הזדמנויות רבות יותר לממש את החזון שלנו של חווית נהיגה בת קיימא וחכמה יותר, המאמצת את הדינמיות והעיצוב הידועים שלנו.

היתרונות העיקריים של המעבר לחשמל

עלות בעלות נמוכה

עלות בעלות נמוכה

חשמל עולה פחות מאשר בנזין או סולר. אתם מקבלים גם תמריצי מס משמעותיים. וללא חיובים הקשורים לגודש, פליטות מזהמים או חניה בערים רבות, היתרונות ממשיכים להצטבר.
קל ונוח

קל ונוח

הטעינה של מרבית המכוניות החשמליות מתבצעת בבית, דבר שמאשפר לכם לתכנן את הזמן שלכם ביעילות רבה יותר סביב הדברים שאתם רוצים לעשות. כל שעליכם לעשות הוא להטעין את הרכב בערב, ובבוקר הוא יהיה מוכן לצאת לדרך.
אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה

אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה

כלי רכב המונעים באמצעות סוללה בלבד מסוגלים להשיג הספק מרבי עם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה. ועם משאבים מתחדשים נוספים שמצטרפים לרשת החשמל הארצית כל הזמן, האנרגיה המשמשת את המכוניות החשמליות נעשית נקייה יותר מדי שנה.
נהיגה בעלת אופי מיוחד

נהיגה בעלת אופי מיוחד

הטכנולוגיה החשמלית לא רק שקטה להפליא, היא מסוגלת לספק האצה מיידית ללא השהיה וללא הפרעות של העברת הילוכים. המשמעות היא חווית נהיגה חלקה ומגיבה להפליא בכל מהירות.

שלושה סוגים של כוח חשמלי

חשמלי (BEV)

חשמלי (BEV)

מערכת ההנעה החשמלית שלנו, המופעלת באמצעות מנועים חשמליים וסוללה בלבד, מעניקה ביצועים כמעט חרישיים של מכונית ספורט עם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.
היברידי נטען (פלאג-אין) (PHEV)

היברידי נטען (פלאג-אין) (PHEV)

דגמי ה-PHEV של יגואר, המשלבים מנוע בעירה פנימית עם מנוע חשמלי, מעניקים לכם את הגמישות של אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה בנסיעה לעבודה וממנה, ואת הביצועים של מנוע בנזין לנסיעות ארוכות יותר.
היברידי מתון (MHEV)

היברידי מתון (MHEV)

עם פליטות CO2 נמוכות יותר וצריכת דלק משופרת, חטיבת ההינע החשמלית המעודנת של MHEV הופכת אותו לרכב האידיאלי לנסיעה עירונית בתנועה צפופה.

המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

לחוות את עולם הביצועים המחשמלים של יגואר עם מגוון המכוניות החשמליות וההיברידיות שלנו.
המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

המשך צפייה במכוניות החשמליות

מהו טווח הנסיעה המרבי?

מהו טווח הנסיעה המרבי?

לגלות את כל מה שצריך לדעת לגבי מקסום טווח הנסיעה והפקת המרב מכל טעינה.
עלות בעלות נמוכה

עלות בעלות נמוכה

הבעלות על מכונית חשמלית יכולה לעזור לכם לחסוך כסף מדי יום - מהטבות מס ותמריצי רכישה ועד לעלויות תפעול זולות יותר.
טעינה ביתית

טעינה ביתית

טעינת הרכב החשמלי או ה-PHEV שלכם בבית היא הדרך הנוחה ביותר להתחיל את היום שלכם עם סוללה טעונה במלואה.
טעינה ציבורית

טעינה ציבורית

עם תשתית גדלה והולכת של נקודות טעינה ציבוריות, הטעינה מחוץ לבית נגישה יותר מתמיד.

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.


*נתוני צריכת דלק רשמיים: N/A (לא ישים); נתונים עבור I-PACE בקווט"ש/100 ק"מ: משולבת 22.0-25.2. פליטות CO2 0 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 470 ק"מ. הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

צפייה בנתוני WLTP של ה-I-PACE


נתוני CO2, צריכת דלק, צריכת אנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים והאביזרים המותקנים.