חשיבות חלפים מקוריים עבור היגואר שלך

החלפים המקוריים של יגואר יוצרו במיוחד עבור רכבך ונושאים מספר יתרונות, העוזרים באופן מוחלט להארכת חיי השירות של היגואר שלך.
חשיבות חלפים מקוריים עבור היגואר שלך

היתרונות שבחלפים המקוריים:

 • חלפים אלה תוכננו, נבחנו ויוצרו בהתאם לתקן המעולה הבלתי מתפשר של לנד רובר, המבטיח איכות גבוהה ואורך חיים של כל חלק.
 • כל חלק מקורי של יגואר מגיע עם אחריות של 12 חודשים.
 • עם כל חלק ורכיב, הנך יכול לסמוך על ההתקנה שלו, איכותו, אורך חייו ופעולתו.
 • חלפים מקוריים של יגואר, בשילוב התחזוקה הרגילה של הרכב, יעזרו בהגנה על רכבך, תוך הענקת בטיחות וביצועים.את כל החלקים המקוריים, ניתן להזמין ולרכוש בכל סוכנות של יגואר לנד רובר. למידע נוסף, כולל מחירים, אנא התקשר למרכז השירות הקרוב אליך.

מסנני אוויר מקוריים של יגואר:

היעוד העיקרי של מסנני האוויר הנו לסנן ולהזרים אוויר נקי ונטול זיהום למערכת המנוע. המסננים המקוריים של יגואר תוכננו במיוחד על מנת לשמור על דרישת הסטנדרטים של יגואר לסינון והתאמה.

סינון

מסננים אלה מספקים רמת מיקרון של סינון הגנה בפני חלקיקים מזיקים – כמו לכלוך ואבק, במיוחד בתנאי נסיעת שטח. מסנני האוויר שלנו ממזערים גם את חסימת זרימת האוויר ושומרים על זרימה מבוקרת של אוויר נקי, הדרוש למערכת המנוע.

התאמה

כל מסנן אוויר מותאם כך שיעבוד עם מערכת ההינע של רכב לנד רובר. בכך מתאפשרת זרימת אוויר הדרושה על ידי מערכת המנוע והחיישנים שלו. מסננים לא מקוריים עלולים לחסום זרימת אוויר זו, דבר שיגרום לבעיות עם קריאת החיישן, ביצועי המנוע והחיסכון בדלק וכן תיווצר פליטת גזים מזהמים ממערכת הפליטה.

גלגלי סגסוגת קלה מקוריים של לנד רובר:

נבחנים להתאמה לפעולה שמעבר לדרישות הדרך הרגילות. גלגלי הסגסוגת הקלה של לנד רובר עומדים בלחצים הקשים בעת נסיעה במגוון רחב של סוגי קרקע.

תקני ההנדסה המחמירים של לנד רובר נמדדים בצורה של:

חוזק. גלגלי הסגסוגת הקלה שלנו מיוצרים מסגסוגת אלומיניום וסיליקון לקבלת חוזק ועמידות אופטימליים. כל גלגל עובר במכונת רנטגן על מנת לוודא שבגלגל אין אפילו סדקים מקרוסקופיים.

איזון.

מהונדסים להתאמה לתקנים לגיאומטריה מדויקת ואיזון, הגלגלים שלנו עוזרים בהשגת מרווח בטוח מרכיבים (כמו קליפרים של מערכת הבלימה), תוך כדי הבטחה שיכולת הנסיעה בשטח אף פעם לא תיפגע.

עמידות.

חשופים לבדיקות דינמיות קשות של היווצרות קורוזיה במשך 12 שבועות, הגלגלים המקוריים של לנד רובר נבחנים להתנגדות בפני נוזלים מאכלים (נוזל בלמים, דלק ומוצרי ניקוי).
בנוסף על כך, כל גלגל מונח תחת התזת תרסיס מלח במשך 1000 שעות לבדיקת העמידות בתנאים קשים.

בטיחות.

בדיקת פגיעת מטוטלת מדמה פגיעות ממדרכות בגלגלים בנקודות החזקות והחלשות שלהם. בדיקת התנהגות מבנית זו עוזרת בהבטחת בטיחות אופטימלית וספיגת הזעזועים, ובכך עוזרת בהגנה על הנוסעים והרכב.

בלמים מקוריים:

עד 12 חודשים מושקעים בתכנון ופיתוח בכל גרסת דיסקים ורפידות מקוריים של יגואר. בעיות כמו "דעיכה" של בלימה מהירה, בלאי מואץ, שחיקה, שריקות ובלימה לא מאוזנת נבדקות באמצעות תהליכי בדיקה מחמירים תוך התמקדות בחמישה יעדי מפתח:

סילוק בעיות.

תוכנית הבדיקה הכלל עולמית של יגואר משתמשת בטמפרטורה ומזג אוויר קיצוניים על מנת למדוד ולסלק בעיות ניקוי כמו "צווחות" ורעידות בבלמים. רפידות הבלם שלנו והדיסקים נבדקים במגוון מיקומים, הנערכים החל בחום היוקד והאבק של עמק המוות, בקליפורניה עד לאקלים שמתחת לאפס בסקנדינביה הצפונית.

ביצועים.

הבלמים המקוריים של יגואר עוברים בדיקה לפי תקן תעשייתי "דעיכת" בלמים AMS – בה נעשה שימוש על ידי היצרנים המובילים לכלי רכב עם כושר ביצועים גבוה. לאחר הבחינה הרכב מואץ במהירות עד ל- 100 קמ"ש, הבלמים מופעלים חזק ככל שניתן עד אשר הרכב נעצר. תהליך זה חוזר על עצמו ללא הפסקה במשך 12 מחזורים כדי להבטיח עצירה בטוחה וביצועים שאין להתפשר עליהם במהלך המבחן.

יציבות.

מבחני דרך הדרכים הרריות מפותלות באלפים הצרפתיים תוכך כדי העלאת טמפרטורת הבלמים ל- 500 °C עם בלימה ממושכת וקשה. אפילו בתנאים קיצוניים כאלה, רפידות הבלמים והדיסקים שלנו ממשיכים להיות יציבים ועמידים.

רגישות הדוושה.

כל הבלמים המקוריים של יגואר נבנו על מנת לענות על "בלימת נהג". תקן ייחודי זה משמש להבטחה שהרכב יהיה מסוגל לעצור בצורה חלקה במהירויות גבוהות ונמוכות. בנוסף על כך, יכולת זו עוזרת במתן האטה בטוחה ונגישה אותה הנהג מרגיש באמצעות דוושת הבלם.

חנייה.

יכולת הבלימה המעולה של הבלמים שלנו מוצגת באמצעות מבחן חנייה, בו כלי רכב מסוימים של יגואר מסוגלים לעמוד בשיפוע של 30° (זווית של 58% ) רק באמצעות בלם החנייה.

מערכות פליטה מקוריות של יגואר:

מערכות הפליטה שלנו מיוצרות לכוח וכושר טיהור. עם מערכת פליטה המקורית של יגואר, תוכל להיות בטוח שתמיד תקבל ביצועים מעולים וחיסכון בדלק מאחר וחלקי המערכת מותאמים לדרישות והתקנים הייחודיים של יגואר.


אקוסטיקה. מערכות הפליטה שלנו מעניקות חווית אקוסטיקה אופטימלית בכל תנאי הנסיעה. חודשי פיתוח רבים הושקעו על מנת להבטיח צליל אופטימלי, הנוצר תמיד על ידי מערכת הפליטה, העונה גם לדרישות החוק.

חוזק החומר.

נעשה שימוש בפלדת אל חלד על מנת לתת לכל מערכת הפליטה מבנה חסון ועמיד וכן עמידה בטמפרטורות קיצוניות של 700°C.

פיתוח.

מערכות הפליטה המקוריות של לנד רובר חשופות במשך 1000 שעות במבחנים קשים עם ציוד דינמומטר של מומחים על מנת לדמות מגוון תנאי נסיעה.

מסנני דלק מקוריים של יגואר:

מסנני הדלק המקוריים של יגואר מעניקים הגנה מתקדמת למנועי יגואר עם מנועי בנזין ודיזל כנגד קורוזיה ומוצרים מזיקים.
הסכנה הטמונה בשימוש במסננים בעלי איכות ירודה: כמו בכל רכב, קיימת סכנה שהדלק אותו הנך ממלא ברכב יגואר עלול להכיל מזהמים וחלקיקים – כמו לכלוך. אם מסנן הדלק הנו באיכות ירודה חלקיקים שוחקים אלה (אפילו בגודל מיקרוסקופי) יכולים לבוא במגע עם מזרקי הדלק והרכיבים ההיקפיים ולגרום לבעיות כמו:
 • פליטת מזהמים
 • העדר כוח
 • חיסכון ירוד בדלק
 • רעש

מסננים בעלי איכות ירודה מאיצים את הבלאי וגורמים נזק למערכת המזרקים ומשאבת הדלק, עם תוצאות הגורמות לסיבוכים ועלויות מיותרות.

מסנני הדלק המקוריים של יגואר:

 • מסננים את כל החלקיקים אפילו בגודל מיקרוסקופי
 • מסננים מים מהסולר
 • מעניקים הגנה אופטימלית
 • עוזרים בתחזוקה ובקרה והזרמת דלק מדויקת למנוע

יחד עם כל החלפים והאביזרים המקוריים של יגואר, גם המסננים שלנו עוברים בדיקות הכוללות:
 • עמידות
 • קורוזיה
 • מחזורי לחץ
 • בדיקת בטיחות בעת תאונות

מסנני שמן מקוריים של יגואר:

מסנני השמן המקוריים של יגואר מיוצרים כך שיוכלו להזרים ולסנן שמן למנוע. מסנני השמן חיוניים ביותר לפעולה תקינה של המנוע ועמידותו לאורך זמן. השמן המסונן חיוני ביותר לשימון ועוזר במניעת בלאי ברכיבי המנוע הפנימיים הנעים כמו גל הארכובה וגלי הזיזים.

הסכנה הטמונה בשימוש במסנני שמן בעלי איכות ירודה:

חלק מהבעיות העיקריות העלולות לנבוע מכך כוללות:

 • מסנן הנסתם מהר מדי, דבר הגורם לשסתום מעקף החירום להיפתח, ובכך לספק שמן לא מסונן למנוע ולגרום נזק לרכיבים.
 • חלקיקים עוברים דך המסנן, דבר הגורם לבלאי מואץ במנוע ולפליטת מזהמים.
 • קרב המסנן אינו מסוגל לטפל בשמן הזורם בטמפרטורה גבוהה וכתוצאה מכך מתפוצץ או נשבר, דבר שיגרום כמובן לתקלה במנוע.
 • כושר אטימה ירוד, המאפשר זרימת שמן לא מסונן או ללחץ שמן נמוך, דבר שיגרום לתקלה במנוע.

כיצד לעזור בהגנה על היגואר שלך:

מסנני השמן המקוריים של יגואר עוברים תהליך פיתוח האורך אלפי שעות של בדיקות ואלפי קילומטרים של בדיקות רכב מואצות בתנאי מזג אוויר קיצוניים.
באמצעות השימוש במסנני שמן מקוריים, המוחלפים במועדי השירות הקבועים, תוכל להיות בטוח באיכות, העמידות והפעולה של היגואר שלך וחלקי הרכיבים שלו.