epace
E‑PACE

E‑PACE החדש של יגואר. רכב פנאי שטח שמשנה את כללי המשחק . שילוב ייחודי של מראה,זריזות ודינמיות נהיגה

מבט חיצוני 360

פליטת CO2 משולבת (גר'/ק"מ)
החל מ- 143‡ בדגם ידני
החל מ- 158‡ בדגם אוטומטי


צריכת דלק משולבת (ל'/100 ק"מ)
מ-5.4‡ בדגם ידני
מ-6.0‡ בדגם אוטומטי

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם

עם עמדת נהיגה ממוקדת נהג, היושבת בתוך תא נוסעים המוקדש למשפחה, ה-E‑PACE לוקח את חווית הנהיגה המתגמלת של יגואר ומוסיף לה שימושיות יום יומית עם יכולת אחסון הטובה בקטגוריה. מעולם לא היה רכב פנאי קומפקטי כמו זה!

נסיעת מבחן
סקירה חיצוניות
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**.jpg
הקליקו
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/epace/**_m.jpg
געו
חקור את פנים הרכב
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/epace_my19
הקליקו
געו
חזרו לעמוד הראשי
צאו

מפרט הרכבים המוצגים בסרטים באתר זה עשויים שלא לתת תמונה מעודכנת ומדויקת אודות שיפורים אחרונים. למפרטים המעודכנים ביותר, אנא פנה לסוכן המכירות המקומי של יגואר.

קיימת לרגש את החושים

נהיגה מלהיבה ואינסטינקטיבית קיימת ב-DNA של כל יגואר. הכירו את E‑PACE החדשה, SUV קומפקטי עם שאגה של יגואר.

השוה בין הדגמים
עיצוב
יופי מסובב ראשים
עם מכסה מנוע מפוסל ומותניים שריריים, ה-E‑PACE הוא רכב פנאי דינמי וזריז, עם קווי עיצוב של קופה. לנוכחות מרתקת מבטים על הכביש ה-E‑PACE מצויד בתאורת לד מרהיבה וחתימת לד מאחור. כדי לשפר את הבטיחות, כמו גם את הסטייל, בחרו בתאורת הלד-מטריקס האופציונאלית עם חתימת אור בתאורת היום ומאותתים דינמיים.
חקרו את העיצוב
עמדת נהיגה ממוקדת בנהג
עיצוב הפנים של ה-E‑PACE ממוקד בנהג ומציע חומרים איכותיים ועיצוב מודרני. הקוקפיט את הנהג/ת, כאשר כל כל הפקדים נמצאים בהישג יד קל, כך שתוכלו להתרכז בריגוש שבנהיגה.
חקרו את תא הנוסעים
מאפיינים מרכזיים
חווית נהיגה
גלה את הריגוש והעוצמה שבחווית הנהיגה ב- E‑PACE. איזון ייחודי בין דנמיות לנוחות נסיעה, מערכת מתלים עצמאית לחלוטין. טכנולוגיות נהיגה מתקדמות כוללות את מערכת Active Driveline ו- Adaptive Dynamics המבטיחות ש- E‑PACE תספק נסיעה מבוקרת ודינמית.
טכנולוגיות פנים הרכב
הטכנולוגיה המתקדמת של E‑PACE תוכננה על מנת לספק נהיגה בטוחה ומהנה הכוללת את מערכת המידע התקשורתי Pro infotainment system בעלת מסך מגע "10 על-מנת לספק חוויה מותאמת אישית,
חקור את טכנולוגיות פנים הרכב
המקום להכל
אחסון פנים של E‑PACE הוא מהטובים מסוגו. הקונסולה המרכזית העמוקה עם מחזיקי כוסות הניתנים להסרה מספקים איזור אחסון גמיש במיוחד. תא הכפפות המרווח נהדר עבור כל הרכוש החיוני שתרצה לשמור קרוב ושני תאי האחסון העמוקים בדלתות הקדמיות תוכננו לאחסן מגוון של פריטים.
סקירת תכליתיות ובטיחות
ציון חמישה כוכבים ביורו-NCAP

יגואר E‑PACE השיג ציון של חמישה כוכבים במבחן היורו-NCAP, המאשר את העובדה שהוא אחד מכלי הרכב הבטוחים ביותר בשוק. הוא מציע הגנה יוצאת דופן למבוגרים, ילדים והולכי רכב, והשיג תוצאות טובות בכל הקטגוריות.

מערך אביזרי הבטיחות המתקדמים המוצעים כסטנדרט, וכוללים בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ושמירה על הנתיב, מציעים יחדיו הגנה משופרת.

בקרו באתר יורו-NCAP
דיזל חדש, או שמא בנזין או חשמל?

מנועי הבנזין הנוכחיים שלנו ומנועי הדיזל החדשים הם הנקיים והיעילים ביותר שייצרנו מאז ומעולם. מערכת ההנעה החשמלית החדשה שלנו היא העתיד של הנהיגה. איזה מנוע מתאים לכם?

מאפייני E‑PACE

נסיעה מלהיבה, עיצוב עכשווי ופרקטיות יומיומית הם הסטנדרט. אז, איזה מחברי משפחת E‑PACE תבחר?

השוה בין הדגמים

1 זמין רק עם מנועי D240 ו-D300.
2 לא מוצע ב-D150, בגרסה הידנית או עם חישוקי "17.
3 חבילת ה-Connect Pro כוללת מנוי לשירותים אותו ניתן להאריך לאחר תום התקופה הראשונית שהציע סוכן יגואר. קישוריות לא יכולה להיות מובטחת בכל המקומות. שירותים מקושרים וקישוריות Wi-Fi תלוים בהימצאות מיקרו סים עם חבילת גלישה.
View WLTP figures.
† WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure) הוא שיטת המדידה החדשה לצריכת אנרגיה ודלק לכלי רכב באירופה, שנכנסה לתוקף החל ב-2017. שיטת המדידה החדשה תוכננה לספק נתוני צריכת דלק הקרובים לזו שמתקבלת בנהיגה בעולם האמיתי. היא בוחנת כלי רכב גם עם ציוד אופציונאלי ובפרוצדורות ומתארי נהיגה תובעניים יותר.
נתוני EU הרשמיים מתקבלי ממבחנים שמבצע היצרן לפי התקן, ומיועדים למטרות השוואה בלבד. נתוני העולם האמיתי עשויים להיות שונים. נתוני פליטת CO2 וצריכת דלק עשויים להשתנות בהתאם למידות הגלגלים ואופציות המותקנות ברכב.