ipace
החדשה I‑PACE

הכר את רכב ה- SUV החשמלי הראשון של יגואר

צפו בעיצוב החיצוני 360°

האצה
0-100km/h ב-4,8 שניות


טווח נסיעה
470km WLTP†

*WLTP (תקן בדיקה עולמי חדש לכלי רכב קלים) הוא התקן החדש שנכנס לתוקף מ-2017, לבחינת צריכת דלק/אנרגיה, טווח ופליטת מזהמים במכוניות נוסעים באירופה. תקן בדיקות זה תוכנן כך שיספק נתונים הקרובים יותר לאלו המתקבלים בנהיגה מציאותית. הוא בוחן כלי רכב עם ציוד אופציונאלי ובפרוצדורה תובענית יותר.

צור קשר
או השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם
הזמנת נסיעת מבחן
מלאו פרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב
הורידו ברושור
צפו והורידו את הברושורים העדכניים של יגואר
מצאו סוכן
חפשו את סוכנות יגואר הקרובה אליכם
מאפיינים מרכזיים
נהיגה משלהבת
מעל לכל השאר, יגואר I‑PACE היא מכונית לנהג האמיתי. המנועים החשמליים וחלוקת משקל הקרובה לשלמות מספקים 700Nm של מומנט מיידי וזריזות של מכונית ספורט.
סקירת הביצועים
קווים זורמים
אלגנטית ובולטת, עיצוב אווירודינמי ומקדם גרור נמוך של 0,29d, יגואר I‑PACE מספקת יציבות מקסימלית וטווח יעלות מרבי על-ידי חיתוך נקי של האוויר. תודות להתעגלות מכסה המנוע, קווי מתאר מרשימים וחתימת ירכיים אחורית, מעניקים ל-I‑PACE נוכחות מכל נקודת מבט.
סקירת חוץ
שלווה פנימית
I‑PACE משלבת בצורה חלקה טכנולוגיה ביחד עם שפע מרחב. עיצוב הפנים נקי ומסודר, מאפיינים טקטילים וקוים זורמים. אופי העברת אנרגית ההינע החשמלית מאפשר מרחב נוסף כדי למקסם את הנוחיות המסופקת בעיצוב הפנים של ה- I‑PACE.
חקור את פנים הרכב
תמיד בשליטה
מערכת הבידור Touch Pro Duo של ה-I‑PACE הופכת את השליטה בכל טכנולוגיות הרכב לפשוטה. יכולת סטנדרטית של 4G Wi-Fi יחד עם שורת תכונות קישוריות פנימיות הכוללת Apple CarPlay® ו- Android Auto ™ מקלים לשמור על הקשר עם העולם הדיגיטלי שלך.
סקירת טכנולוגית פנים
סקירה חיצוניות
עיצוב חיצוני
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_**.jpg
הקליקו על התמונה
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_**.jpg
געו בתמונה
יחידת הנעה
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_**.jpg
הקליקו על התמונה
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_**.jpg
געו בתמונה
חקור את פנים הרכב
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/ipace_my20
הקליקו על התמונה
געו בתמונה
חזרו למסך הראשי
יציאה
פרטים :I‑PACE
טווח
טעינה מלאה אחת מספקת טווח נסיעה של 470 ק"מ במחזור WLTP. * הנתונים מוצגים עבור מחזור בדיקות NEDC ועבור בדיקות במחזור WLTP בתקן החדש. הבדלי הנתונים הינם תוצאה של שוני באופן הבדיקה של כלי הרכב ולא בשל הקטנה בביצועים. הנתונים בפועל והביצועים המופיעים של הרכב החשמלי עשויים להשתנות בהתאם למשתני נהיגה וסביבה.
ביצועים
מומנט ואחיזת כביש 4X4 מעניקים ל-I‑PACE האצה של מכונית ספורט שמגיעה ל- 100 קמ"ש ב- 4,8 שניות.
סוללה
ל- I‑PACE סוללת 90kWh המורכבת מתאי ליתיום-יון (Lithium-ion) בצפיפות אנרגיה גבוהה.עיצוב חדשני, יחד עם המערכת החדישה לניהול תרמי, תומכים באריכות ימים של הסוללה ופרקי זמן ממושכים במצב כוח מרבי.
הספק מרבי כ"ס
I‑PACE מונעת באמצעות שני מנועים חשמליים סינכרוניים בעלי מגנט קבוע בדומה לטכנולוגיה הקיימת ברכבי הספורט FORMULA E, מנועים אלה מייצרים 400PS ומומנט של 700Nm.
ממדים
ל- I‑PACE יש טביעת רגל קומפקטית מבחוץ אבל ריווח יוצא דופן מבפנים. ישנם חמישה מושבים מלאים, אחסון חדשני, נפח מטען אחורי משמעותי של מעל 1,453 ליטר ו 27 ליטר בתא האחסון הקדמי.
טעינה
עם מטען מהיר 50kW DC - מהסוג שנמצא ברוב עמדות הטעינה הציבוריות, ל- I‑PACE יכולת טווח נסיעה של 270 km בשעה*.

*זמני טעינה עשויים להשתנות בהתאם לתנאים סביבתיים ותנאי טעינה זמינים.
גלו עוד על להיות בעלים של רכב חשמלי
חישמול
טווח וטעינה
בין אם זה הרכב החשמלי הראשון שלך או הבא, גלה כיצד יגואר I‑PACE משתלבת בצורה חלקה עם סגנון החיים שלך, תוך שימוש במחשבון הטווח ושאלון הטעינה שלנו.
סקירת טווח וטעינה
תמריצים
בעלי I‑PACE מקבלים את היתרונות הפיננסיים שמספקת הבעלות על רכב חשמלי. תמריצים שהופכים את הנהיגה היומיומית לחסכונית ונוחה יותר, עלות אפקטיבית יכולה לכלול מענקים ממשלתיים, אגרת דרך מופחתת, הקטנת אגרה במרכזי הערים וגישה נוחה לנתיבי רכב בתפוסה גבוהה.
סקירת תמריצים לרכב חשמלי
המרוץ לחדשנות
ביגואר, התחייבנו לייצר רכב חשמלי שיהיה משלהב הן לנהיגה והן במראה. יגואר נמצאת במרוצים לאליפות Formula E מאז שנת 2016. בשנת 2018 I‑PACE eTROPHY תהיה הרכב הבינלאומי הראשון בעולם שמבוסס על סדרת רכבי ספורט שכולו חשמלי. הפרק הבא במירוץ לחדשנות החל.
חווית מציאות מדומה של ה-I‑PACE

אתם מוזמנים לסיור וירטואלי, בתוך או מסביב, ל-I‑PACE החשמלי. חווית המציאות המדומה ב-360 מעלות מאפשרת לכם להתנסות בגוף ראשון מהעיצוב החדשני של הרכב ותא הנוסעים הנקי ונטול הקשקושים.

אתרו סוכנות
אפשרויות וציוד יגואר

עם אוסף יוצא דופן של אפשרויות וציוד יגואר, אתה יכול ליצור את ה I‑PACE הטובה בעולם: שלך

הצג אפשרויות ואביזרים
בחר את I‑PACE שלך

מצא שילוב מחשמל משלך של ביצועי יגואר, טכנולוגיה וסגנון.

השוה בין הדגמים

1 זמני הטעינה עשויים להשתנות בהתאם לתנאי הסביבה ועמדת הטעינה.
† WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure) הוא שיטת המדידה החדשה לצריכת אנרגיה ודלק לכלי רכב באירופה, שנכנסה לתוקף החל ב-2017. שיטת המדידה החדשה תוכננה לספק נתוני צריכת דלק הקרובים לזו שמתקבלת בנהיגה בעולם האמיתי. היא בוחנת כלי רכב גם עם ציוד אופציונאלי ובפרוצדורות ומתארי נהיגה תובעניים יותר.
נתוני EU הרשמיים מתקבלי ממבחנים שמבצע היצרן לפי התקן, ומיועדים למטרות השוואה בלבד. נתוני העולם האמיתי וביצועיים כלליים של כלי רכב חשמליים עשויים להשתנות בהתאם לאופי הנהיגה ומשתנים סביבתיים.
חלק מהיכולות המתוארות עשויות להיות אופציונאליות, צרו קשר עם הסוכן המקומי כדי לדעת מהן האופציות הזמינות. חלק מהמערכות דורשות סים מתאים עם תוכנית גלישה, מה שידרוש מנוי חודשי לאחר סיום התקופה הראשונית.
לא ניתן להבטיח קליטה תקינה בכל זמן ומקום.
מידע ותמונות המוצגות בעמוד זה בהקשר של טכנולוגיה, כולל מסכים או רצפי פעולה, עשויים להשתנות בהתאם לעדכונים או האופציות שנבחרו.
יש לתפעל את כל מערכות הרכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים להבטיח כי הם בשליטה ברכב בכל רגע.