החזון של JAGUAR: GRAN TURISMO SV

מכונית המרוצים הכול-חשמלית בעלת הסיבולת המרשימה, שנועדה לגיימרים.

הפרק המחשמל החדש
בסיפור של Gran Turismo שלנו.

מהירות מרבית של 410 קמ"ש, עיצוב אווירודינמי מחודד באופן מושלם, וטכנולוגיה המאפשרת עלייה לפסגת הפודיום; כל אלה מגדירים את Vision Gran Turismo SV של Jaguar – מכונית המרוצים האחרונה שלנו, הכול-חשמלית למעשה, שפותחה בעבור Gran Turismo ויוצרה כדגם מחקרי בקנה מידה מלא.

"העמידו לפנינו יעד אחד: קחו כל דבר ההופך את המכונית Jaguar Vision GT Coupé לכל כך מיוחדת – הביצועים, השליטה בה והפסקול – והביאו אותו לרמה אחרת."
ג'מאל חמדי
מנהל חטיבת הנדסה, Jaguar SV

מערכת הינע יוצאת מן הכלל של Vision GT SV, שכולה חשמלית, תוכננה בעבור מכונית מרוץ בעלת סיבולת אולטימטיבית למעשה; המערכת פותחה על ידי אותם מהנדסים של Jaguar Racing, שעמדו מאחורי ה-Vision GT Coupé הראשון ומאחורי ה-Jaguar I-TYPE שהשתתף בשש עונות עוקבות של Formula E.

המשימה לרתום את הכוח של Vision GT SV החדש כדי לספק לגיימרים חוויית מרוץ מסעירה אף יותר נפלה על צוות ההנדסה של Jaguar SV.

מעוצב למהירויות מדהימות

הסילואטה המקורית הזורמת של Vision GT Coupé מזוהה עדיין בבירור ב-Vision GT SV החדשה, כולל הקשתיות הכנפיים בהשראת C-type ו-D-type. אך התכונה היחידה, האפקטיבית ביותר, היא הכנף האחורית החדשה הנפתחת, שתוכננה בהשראת מכוניות המרוץ מקו הייצור העשיר של Jaguar , כולל XJR-14.

האצה 0-60 מייל לשעה

1.65SEC


מכונית ספורט מגניבה של Jaguar כבר מנקודת המוצא.

מהירות מרבית

255SEC


מספרים המשקפים את הסיבולת החשמלית האולטימטיבית של מכונית מרוץ

מומנט מיידי

3,360ניוטון-מטר


הינע חכם לכל הגלגלים וחלוקת מומנט חכמה מבטיחים זריזות ובקרה טובים יותר.

הספק מרבי

1,400קו"ט


ארבעה מנועים חשמליים מוזנים על ידי חבילת סוללה ליתיום-יון חדישה ומתקדמת, המספקת 100 קו"ט/שעה

עמדת נהג שיוצרה למרוצים

המשטחים הנקיים והסוחפים בעמדת הנהג באמת עוטפים את הנהג וממקמים את המכשירים ואת הבקרות המשוקללות במידה מושלמת בדיוק במקום שהם צריכים להיות. כל רכיב עשוי בצורה יפיפייה, בדיוק מוחלט, מחומרים מתקדמים וקלי משקל, כולל האריג החדש TYPE-Fibre, המשמש לכיסוי שני מושבים מפוסלים.

חוויית הנהיגה הווירטואלית חסרת המתחרים

Vision GT SV החדש תוכנן לחלוטין בעולם הווירטואלי, עם אווירודינמיקה אופטימלית, כשהוא נבדק ואושר באמצעות כלי סימולציה חדישים. Vision GT SV החדש משקף את הגידול בהספק ובמומנט הודות לארבעת מנועיו החשמליים, לעומת קודמיו בעלי שלושה של מנועים חשמליים, והוא מפיק צליל שהוא אף יותר תכליתי ומיוחד.

זה Jaguar אותנטי אך עתידני.