חשמל לציי רכב ועסקים

הטעינו את העסק שלכם באמצעות חיסכון משמעותי בעלויות והכרה בקיימות.

חיבור צי הרכב שלכם לעולם הכוח החשמלי של יגואר מסוגל לקדם את הדרך שבה אתם פועלים. אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה, עלויות תפעול מופחתות ותמריצים כספיים משמעותיים הם רק חלק מהסיבות שבגללן הגיע הזמן לאמץ את המהפכה החשמלית.

מיסוי נמוך יותר על רכבי החברה

מכוניות חשמליות כפופות בדרך כלל לשיעורי מס נמוכים יותר מאשר רכבי בנזין או דיזל. הארגון שלכם יכול גם ליהנות מפחת מוכר שמפחית את ערך הרכב מהרווחים השנתיים שלכם.
מיסוי נמוך יותר על רכבי החברה
אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה

אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה

המכוניות החשמליות של יגואר - ומכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין) בעת נסיעה במצב רכב חשמלי (EV) - מסוגלות להשיג הספק מרבי עם אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה. דבר זה יכול לעזור להפחית את ההשפעה הכוללת של הארגון שלכם על הסביבה ולשדר תדמית המשקפת את המחויבות שלכם לעסק בר קיימא.
בלו ואגרת רישיון רכב נמוכים יותר

בלו ואגרת רישיון רכב נמוכים יותר

הבלו בדרך כלל נמוך יותר, ואף יכול להיות מבוטל לחלוטין, עבור מכוניות חשמליות. במדינות שבהן לוחיות הרישוי נרכשות בנפרד מהרכב, או מתקבלות בהגרלה, מכוניות חשמליות יכולות ליהנות מעלויות מופחתות ואפילו להימנע לחלוטין מהגרלת רישוי הרכב.
עלויות תחזוקה נמוכות יותר

עלויות תחזוקה נמוכות יותר

חטיבות הינע חשמליות מכילות פחות חלקים נעים מאשר מנוע בנזין או דיזל, ויכולות הבלימה הרגנרטיביות מפחיתות את העומס על הבלמים והצמיגים, ולכן עלויות התחזוקה נמוכות יותר.
עלות מסובסדת של ציוד טעינה

עלות מסובסדת של ציוד טעינה

במדינות רבות, ממשלות מציעות תוכניות טעינה במקום העבודה שיכולות להפחית באופן משמעותי את עלות הרכישה וההתקנה של עמדות טעינה משותפות ובמקום העבודה.
נוחיות וגישה

נוחיות וגישה

באזורים עירוניים מסוימים מותר למכוניות חשמליות להשתמש בנתיבים רבי תפוסה גם ללא נוסעים, כמו גם בנת"צים. הם גם בדרך כלל פטורים מאגרות גודש, הגבלות חניה ואזורים מופחתי פליטות.
חיסכון בדלק

חיסכון בדלק

עלות החשמל לקילומטר נמוכה בדרך כלל מאשר זו של בנזין או סולר, כך שדגמים חשמליים והיברידיים נטענים זולים יותר להפעלה על בסיס יומי. הנהגים יכולים לחסוך עוד יותר על ידי שימוש בעמדת טעינה ביתית בתעריפי חשמל ליליים זולים יותר מחוץ לשעות השיא.

עבור לחשמל

דברו עם הצוות הייעודי שלנו כדי לעשות את הצעדים הבאים שלכם לקראת חשמול העסק שלכם עם מכונית חשמלית של יגואר.

המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

לחוות את עולם הביצועים המחשמלים של יגואר עם מגוון המכוניות החשמליות וההיברידיות שלנו.
המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.