מהו טווח הנסיעה המרבי של מכונית חשמלית?

עם טווח חשמלי של עד 470 ק"מ, טעינה בודדת מספיקה ליגואר I-PACE כדי לכסות את הנסיעות השבועיות הממוצעות של מרבית הנהגים.*


להלן כל מה שצריך לדעת על מקסום מרחק הנסיעה ברכב חשמלי או היברידי נטען (PHEV).

מחשבון טווח של יגואר I-PACE

במכונית חשמלית או כשמשתמשים במצב הרכב החשמלי (EV) ב-PHEV, הסוללה היא מקור האנרגיה היחיד לכל דבר. כתוצאה מכך, סגנון הנהיגה שלכם, המאפיינים שבהם אתם משתמשים בתא הנוסעים שלכם, ואפילו תנאי הסביבה שבה אתם נוהגים ישפיעו על טווח הנסיעה הכולל שלכם. התאימו את ההגדרות המופיעות להלן כדי לראות כיצד הן משפיעות על המרחק שאליו יכול היגואר I-PACE לקחת אתכם בתנאים אמיתיים.
ק"מ
טווח בק"מ לנסיעה על טעינה אחת
התאם את ההגדרות המופיעות להלן

פרופיל נסיעה

עירוני: מרבית הנסיעות שלכם מתרחשות בעיר ובסביבתה, במהירות ממוצעת של 27 קמ"ש.

סביבה פנימית

מידות הגלגלים

טמפרטורה חיצונית 0

צריכת דלק: N/A (לא ישים); פליטות CO2 0 גרם לק"מ. טווח חשמלי: עד 470 ק"מ. נתוני הטווח של רכב חשמלי מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני. הטווח שיושג ישתנה בהתאם למצב הרכב והסוללה, המסלול בפועל, הסביבה, וסגנון הנהיגה.

מהו טווח הנסיעה של PHEV של יגואר?

הסוללה ב-PHEV של יגואר מסוגלת לספק טווח נסיעה של עד 55 ק"מ (יגואר E-PACE)1 ועד 53 ק"מ (יגואר F-PACE)1 מטעינה אחת. נתון זה הופך אותו למושלם לנסיעות יומיומיות ולנהיגה ברחבי העיר עם אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה במצב רכב חשמלי (EV).
מהו טווח הנסיעה של PHEV של יגואר?

מקסום הטווח החשמלי וההיברידי הנטען שלכם

בחרו בקטגוריה כדי לראות כיצד היא מסייעת למקסם את טווח הנסיעה שלכם במכונית חשמלית וחשמלית נטענת (פלאג-אין).

בלימה רגנרטיבית

ברגע שמסירים את הרגל מדוושת ההאצה, מופעלת מערכת בלימה רגנרטיבית חכמה. מערכת זו מאטה את הרכב בצורה נוחה תוך ניצול החשמל שנוצר למיטוב טווח הנסיעה של הסוללה. הפעלת דוושת הבלמים מגדילה את כמות הכוח שנאגר.

המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

לחוות את עולם הביצועים המחשמלים של יגואר עם מגוון המכוניות החשמליות וההיברידיות שלנו.
המכוניות החשמליות וההיברידיות של יגואר

המשך צפייה במכוניות החשמליות

טעינה ביתית

טעינה ביתית

טעינת הרכב החשמלי או ה-PHEV שלכם בבית היא הדרך הנוחה ביותר להתחיל את היום שלכם עם סוללה טעונה במלואה.
טעינה ציבורית

טעינה ציבורית

עם תשתית גדלה והולכת של נקודות טעינה ציבוריות, הטעינה מחוץ לבית נגישה יותר מתמיד.

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.


*נתוני צריכת דלק רשמיים: N/A (לא ישים); נתונים עבור I-PACE בקווט"ש/100 ק"מ: משולבת 22.0-25.2. פליטות CO2 0 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 470 ק"מ. הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.**נסיעה שבועית ממוצעת: 264 ק"מ, בהתבסס על נתוני הנסועה השנתית הממוצעת של נהגים שהתקבלו מהמקורות הבאים בבריטניה ובארה"ב: http://www.racfoundation.org/motoring-faqs/mobility#a26 ו-www.fhwa.dot. gov/ohim/onh00/bar8.htm. מחושב על ידי הפקת נתוני נסועה ממוצעים של חמישה ימים; וחישוב הממוצע של סלי הנתונים של בריטניה וארה"ב.


1 *נתוני צריכת דלק רשמיים עבור ה-F-PACE PHEV בליטר/100 ק"מ: משולבת 2.0-2.5. פליטות CO2 49-57 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 53 ק"מ.

נתוני צריכת דלק רשמיים עבור ה-E-PACE PHEV בליטר/100 ק"מ: משולבת 2.0 פליטות CO2 0 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 55 ק"מ. הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO2, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.