סיור באתר SOLIHULL לייצור JAGUAR

בקרו בליווי מדריך סיורים מומחה מאחורי הקלעים של אתר הייצור החדש והמדהים שלנו, וראו בעצמכם מה דרוש כדי להביא לעולם כמה מהמכוניות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית.

מתכת חכמה

מתכת חכמה

המבנה החדש של Jaguar, הראשון מסוגו העשוי במקשה אחת מאלומיניום, הוא רכב מהפכני המאופיין בדינמיקה, בשכלולים ובאיכות נסיעה. ב-Lode Lane, תוכלו לצפות כיצד מתהווה צורת המרכב עם המתאר המושלם שלו – יחד עם המותניים האחוריות המעצימות את המותג.
קיברנטיקה אלגנטית

קיברנטיקה אלגנטית

התקרבו והתוודעו כיצד הצבא הקיברנטי הייעודי שלנו, על 627 הרובוטים שלו המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, מעצב, מסמרר ומרכיב כל רכב בנפרד, בהרמוניה מושלמת. זה כולל את F-PACE החדש עם המרכב קל המשקל הייחודי שלו, שנבנה מאפס בעזרת מצלמות דיוק חדישות ומתקדמות. והכול לפני שאנשי המקצוע המיומנים שלנו מתאימים אישית ומסיימים כל Jaguar ייחודי על פי ההזמנה.
הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

הרכיבו בעצמכם את הרכב שלכם

אתם שוקלים לרכוש Jaguar? הסיורים במפעילי Jaguar מעניקים לכם את ההזדמנות לתת דרור לדמיונכם ולהשתולל עם מאות הרכיבים המאפשרים התאמה אישית. חללי פנים בריפודי עור רך ככפפה בצבעי Jet, Latté או Brogue; שכבות דקיקות של אלומיניום מוברש ופורניר מעץ סאטין משובח; קישוטי גלגלים, גוני צבע ואפשרויות מולטימדיה המעניקות לפי בחירה תחושה קלאסית, ספורטיבית או בת זמננו: כולם עומדים לבחירתכם.

מידע חשוב למבקרים

פתחו הכל
איך מזמינים?
האם עליי להביא משהו?
האם יש הגבלת גיל?
האם אוכל לחנות במפעל?
באיזו שעה עליי להגיע?
האם מותר לצלם?

אנו מצפים לבואכם אך זִכרו: מספר המקומות מוגבל מאוד, לכן עליכם להזמין מראש.