הסבר על מכוניות חשמליות

ביצועים מחשמלים. אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה.

יגואר I-PACE המתוחכם והחשמלי שלנו הוא שילוב מרתק של ביצועי מכוניות ספורט חרישיים כמעט לגמרי עם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.

כיצד פועלות מכוניות חשמליות?

כיצד פועלות מכוניות חשמליות?

הביצועים החשמליים של יגואר מושגים באמצעות שני מנועים חשמליים וסוללה. הטעינה מתבצעת על ידי חיבור לאספקת חשמל חיצונית ובלימה רגנרטיבית. המכוניות אינן צורכות בנזין או סולר ומייצרות אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.
מה הופך את החיים איתן לקלים כל כך?

מה הופך את החיים איתן לקלים כל כך?

עם סוללה 90 קווט"ש, היגואר I-PACE מסוגל להשיג טווח של עד 470 ק"מ*†† באמצעות טעינה בודדת. ניתן להטעין אותו בקלות באמצעות עמדת טעינה ביתית או שקע חשמל ביתי, ובאמצעות הרשת ההולכת וגדלה של עמדות טעינה ציבוריות.
איך זה מרגיש לנהוג בו?

איך זה מרגיש לנהוג בו?

חטיבת הינע חשמלית טהורה היא לא רק שקטה להפליא, היא גם מסוגלת לספק האצה חלקה ומיידית עם החלפות הילוכים חלקות להפליא. כדי להשיג זריזות של מכונית ספורט, מיקמנו את הסוללה שלנו בין הסרנים, והענקנו לרכב מרכז כובד נמוך וחלוקת משקל כמעט מושלמת. יגואר I-PACE החשמלי לוקח אותכם מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות.

כיצד אני טוען מכונית חשמלית?

ניתן להטעין מכוניות חשמליות באמצעות עמדת טעינה ביתית המותקנת באופן מקצועי, שקע ביתי, או במקומות טעינה ציבוריים רבים כגון אולמות ספורט, מרכזי קניות ומתחמי תדלוק בכבישים מהירים.

מהירויות טעינה ביתיות<sup>1</sup>

מהירויות טעינה ביתיות1

• מטענים ביתיים של 7 קוו"ט AC (זרם חילופין) יטעינו את הסוללה ???במלואה בלילה במשך 13 שעות. טעינה של מ-60 דקות תספק טווח נסיעה של עד 35 ק"מ.
• שקעי חשמל ביתיים יטעינו את הסוללה ???במלואה מ-48 שעות. טעינה של מ-60 דקות תספק טווח נסיעה של עד 8 ק"מ.
מהירויות טעינה בעמדות ציבוריתו<sup>1</sup>

מהירויות טעינה בעמדות ציבוריתו1

• מטען של 7 קוו"ט AC (זרם חילופין) בעמדת טעינה ציבורית יספק טווח נסיעה של עד 35 ק"מ בטעינה של מ-60 דקות.
• עמדת טעינה מהירה 50 קוו"ט DC (זרם ישר) תספק טווח נסיעה של עד 35 ק"מ בטעינה של מ-15 דקות.
• עמדת טעינה מהירה 100 קוו"ט DC (זרם ישר) תספק טווח נסיעה של עד 127 ק"מ בטעינה של מ-15 דקות.
מה משפיע על המרחק שאפשר לנסוע?

מה משפיע על המרחק שאפשר לנסוע?

במכונית חשמלית, הסוללה היא מקור האנרגיה היחיד לכל דבר. כתוצאה מכך, סגנון הנהיגה שלכם, המאפיינים שבהם אתם משתמשים בתא הנוסעים שלכם, ואפילו תנאי הסביבה שבה אתם נוהגים ישפיעו על טווח הנסיעה הכולל שלכם.
האם מכונית חשמלית תחסוך לי כסף?

האם מכונית חשמלית תחסוך לי כסף?

עלויות תפעול נמוכות יותר, תעריפי חשמל זולים יותר בהשוואה לבנזין וסולר ותמריצי מס משמעותיים הם רק חלק מהדרכים שבהן המעבר לרכב חשמלי יכול לחסוך לכם כסף מדי שנה.
מה משך האחריות על הסוללה?

מה משך האחריות על הסוללה?

היגואר I-PACE מגיעה עם אחריות מקיפה לסוללה של עד 8 שנים או 160,000 ק"מ - המוקדם מביניהם.

יגואר I-PACE

יגואר I-PACE, ה-SUV החשמלי הראשון שלנו, משלב עיצוב ברמה עולמית עם ביצועים של מכונית ספורט שלוקחים אותכם מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות. והוא עושה זאת בשקט כמעט מושלם ועם אפס פליטת מזהמים מצינור הפליטה.
יגואר I-PACE

המשך צפייה במכוניות חשמליות

הסבר על מכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין)

הסבר על מכוניות היברידיות נטענות (פלאג-אין)

ליהנות מהגמישות של הכוח החשמלי לנסיעות יום-יומיות ושל מנוע בנזין לנסיעות ארוכות יותר.
הסבר על מכוניות היברידיות מתונות

הסבר על מכוניות היברידיות מתונות

רכב היברידי מתון (MHEV) משיב אנרגיה שאובדת בדרך כלל בעת האטה וממיר אותה להספק כדי לסייע למנוע הבנזין או הדיזל.

חברת יגואר לנד רובר מחפשת כל העת דרכים לשפר את המפרטים, העיצוב והייצור של כלי הרכב, החלקים והאביזרים שלה, ומבצעת שינויים ללא הרף, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים ללא הודעה מוקדמת.


*נתוני צריכת דלק רשמיים: N/A (לא ישים); נתונים עבור I-PACE בקווט"ש/100 ק"מ: משולבת 22.0-25.2. פליטות CO2 0 גרם/ק"מ. טווח חשמלי: עד 470 ק"מ. הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.

צפייה בנתוני WLTP של ה-I-PACE


1זמני הטעינה משתנים בהתאם למספר גורמים, לרבות אך לא רק: מצב וזמן הטעינה של הסוללה; טמפרטורת הסוללה; והשימוש בפועל.


נתוני CO2, צריכת דלק, צריכת אנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון נהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים והאביזרים .המותקנים.