צפייה ביגואר I-PACE

צפייה ביגואר I-PACE

חשיבה קדימה

עיצוב חיצוני זורם ומפוסל המקטין את התנגדות האוויר.

I-Pace 24MY
לחצו כאן למידע נוסף

פשטות מלאת חן

ארגון פנימי מסודר וגימורים מעודנים. אווירה אלגנטית בכל רחבי הרכב.

חשמלי לגמרי

ביצועים מחשמלים. אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה.

חופש ללא פחד

לטייל רחוק יותר ללא חרדת טווח. סעו רחוק יותר בביטחון עם Pivi Pro1 שמדגישה את כל נקודות הטעינה לאורך המסלול

מפרטי נהיגה חשמלית

טווח נסיעה חשמלי (עד)

470 ק"מ**

טווח נסיעה חשמלי צפוי של עד 470 ק"מ בעולם האמיתי, לפי תקן WLTP.

זמן טעינה (החל מ-)

8,58 שעות*

טעינה מלאה באמצעות מטען AC 11 קוו"ט

פליטות מזהמים

0 CO2

אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה

0-100 קמ"ש

4,8 שניות

0-100 קמ"ש ב-4.8 שניות.

בלימה רגנרטיבית

טכנולוגיית בלימה רגנרטיבית ממירה את האנרגיה המיוצרת על ידי הבלימה כדי לאפשר נסיעות ארוכות יותר. קחו את השליטה לידיכם על ידי בחירה באחת מארבע ההגדרות של JaguarDrive Control, המיועדות לביצועים, נוחות, חיסכון ותנאי מזג אוויר קשים.

מערכת מתלים מתקדמת

מערכת Active Suspension מנמיכה אוטומטית את המכונית בעת נסיעה מהירה כדי לשפר את האווירודינמיות. מערכת Adaptive Dynamics מנטרת ומכווננת את המתלים באופן רציף להשגת איזון אולטימטיבי של נוחות וזריזות.

מונע על ידי טכנולוגיה

תחושת קישוריות נטולת מאמץ עם מגוון טכנולוגיות שעומדות לרשותכם.

תצוגה כפולה אינטואיטיבית

תיהנו משליטה ללא מאמץ עם מסך המגע הכפול של Pivi Pro. דפדפו בצורה חלקה בין יישומי מדיה, רמות טעינה ובקרת אקלים כשאתם מתקדמים אל היעד שלכם בעזרת מערכת Connected Navigation שלנו1.

טעינה אלחוטית

טענו את ההתקן התואם שלכם באמצעות משטח הטעינה בקונסולה המרכזית.

בקרת אקלים

מתוכננת ליעילות ונוחות. טכנולוגיית Smart Climate מזהה את מספר הנוסעים ברכב, מייצרת אזורי מזג אוויר בהתאם וותורמת לחיסכון של עד 30 אחוז באנרגיה.

המשך צפייה

דגמים

דגמים

צפו במערך הדגמים המלא ובמפרטים.
סקירה כללית

סקירה כללית

איזון מושלם של חדשנות ועיצוב

**צפייה בנתוני WLTP
הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון הנהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.


זמני הטעינה משתנים בהתאם לגורמים רבים, כולל, אך לא רק: הגיל, המצב, הטמפרטורה ורמת הטעינה הנוכחית של הסוללה; המתקן שבו נעשית הטעינה ומשך הטעינה.


1בכפוף לרשת הסלולרית הקיימת בשוק, לקליטה הסלולרית ולחשבון הלקוח. Connected Navigation מחייב מנוי נוסף לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על-ידי סוכנות יגואר שלכם.


מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות יגואר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מחייבים מנוי אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום. המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa וכל הסמלים הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או של השותפות שלה. תפקודיות מסוימת של Alexa מותנית בטכנולוגיית בית חכם. השימוש ב-Amazon Alexa מחייב חשבון אמזון.


MeridianTM הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. השם Trifield והסמל הם סימנים מסחריים של Trifield Productions Ltd.