צפייה ביגואר E-PACE

עוצמה ויציבות

מראה חיצוני מפוסל עם יציבה אסרטיבית. פנסים ראשיים עם אלומה גבוהה בטכנולוגיית LED מצביעים לעבר השבכה הקדמית בצבע שחור מבריק.

לחצו כאן למידע נוסף
גימורים אלגנטיים

גימורים אלגנטיים

כל פרט פנימי עוצב במדויק; מהתפרים דמויי כדור קריקט ועד לדוגמת המונוגרמה שחרוטה על החוגות העגולות, תווית Coventry על המושבים ומשענת הראש ען היגואר המזנק.
התאמה אישית / בנייה אישית של הרכב שלכם

עצמה וזריזות

שחררו את הביצועים החשמליים המבוססים על התכנון ההנדסי של יגואר.

מצבי נהיגה חכמים

מצבי נהיגה חכמים

Hybrid Mode (מצב היברידי) ממטב את החיסכון. Save Mode (מצב שמירה) אוגר את המטען של הסוללה כדי שתוכל להשתמש בו ב-EV Mode (מצב חשמלי מלא) - מושלם לנסיעה באזורי אוויר נקי עירוניים.

טווח מחשמל

מושלמת לנסיעות יומיות והרפתקאות עירוניות. הטכנולוגיה ההיברידית החשמלית הנטענת (PHEV) של היגואר E-PACE מספקת טווח חשמלי צפוי של עד 62 ק"מ בעולם האמיתי לפי תקן WLTP.††.
טווח מחשמל
טעינה חכמה

מפרטים

0-100 קמ"ש

6,5שניות

0-100 קמ"ש ב-6.5 שניות ביגואר E-PACE P300e.

הספק מרבי

309כ"ס

227 קוו"ט ביגואר E-PACE P300e.

פליטת מזהמים (החל מ-)

31גרם/ק"מ ††

אפס פליטות מזהמים מצינור הפליטה במצב EV.

קיבול אזור המטען

601ליטר

נפח רטוב כפי שנמדד על ידי הדמיה של אזור המטען מלא בנוזל.

התנהגות כביש מגיבה

הגיבו לדרך שלפניכם בזמן אמת. מערכת Adaptive Dynamics האופציונלית של היגואר E-PACE מתאימה באופן אוטומטי את מערכת המתלים, החלפות ההילוכים וההיגוי לחוויית נהיגה אופטימלית. קחו את השליטה המלאה לידיכם עם מערכת Configurable Dynamics בהתאם לסגנון הנהיגה האישי שלכם.

ביטחון בכל מצב

קחו את השליטה על הביצועים של היגואר E-PACE שלכם על ידי בחירה באחת מארבע הגדרות של JaguarDrive Control. בצע אופטימיזציה לביצועים, נוחות או חיסכון. בתנאי מזג אוויר קשים בחר במצב Rain, Ice and Snow (גשם, קרח ושלג) כדי לכוונן אוטומטית את הגדרות המנוע והבלמים לאחיזת כביש מרבית.

קישוריות ונוחות

תחושת קישוריות נטולת מאמץ. טכנולוגיה שנבנתה סביבכם.

להישאר מחוברים

להישאר מחוברים

בת הלוויה האולטימטיבית לנהיגה. התחברו למערכת Pivi Pro1 באמצעות המסך המגע המעוגל האלגנטי בגודל 11.4 אינץ' עם שליטה קולית של Alexa. המערכות שלכם יהיו מעודכנות הודות לעדכוני תוכנה אלחוטיים.

לנשום בקלות

מערכת טיהור האוויר בתא הנוסעים Cabin Air Purification הזמינה כאופציה מודדת את איכות האוויר בחלל הפנימי תוך סריקה וסינון אקטיבי של מזהמים כגון אבק ואבקת צמחים מהאוויר הנכנס.

להיות תמיד מעודכנים

הישארו ממוקדים בדרך שלפניכם. בחרו בתצוגת הנהג האינטראקטיבית (IDD) בגודל 12.3 אינץ', ובתצוגה העילית המספקת מידע חיוני במבט חטוף.
שדה ראייה ללא הפרעה

שדה ראייה ללא הפרעה

צפו במתרחש על הכביש שמאחוריכם באמצעות המראה הפנימית ClearSight.5 בין אם מדובר בתא מטען מלא או נוסעים גבוהים מאחור, הזרמת הווידאו החיה מבטיחה תצוגה ברורה.
התאמה אישית / בנייה אישית של הרכב שלכם

המשך צפייה

דגמים

דגמים

צפו במערך הדגמים המלא והמפרטים.
סקירה כללית

סקירה כללית

רב-שימושיות ללא תחרות עם עיצוב ייחודי של יגואר.

††צפייה בנתוני WLTP

הנתונים המופיעים כאן הם תוצאה של המבחנים הרשמיים שערך היצרן בהתאם לחקיקה של האיחוד האירופי עם סוללה טעונה במלואה. לצורך השוואה בלבד. הנתונים האמיתיים עשויים להיות שונים. נתוני CO2, צריכת הדלק, צריכת האנרגיה והטווח עשויים להשתנות בהתאם לגורמים כגון סגנון הנהיגה, תנאי הסביבה, העומס, הגלגלים המותקנים, האביזרים המותקנים, המסלול בפועל ומצב הסוללה. נתוני הטווח מבוססים על רכב מייצור סדרתי במסלול תקני.


1מערכת Connected Navigation תחייב מנוי נוסף לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי סוכנות יגואר שלכם.

2הרכב שלכם תואם ל-Apple CarPlay. השירותים המוצעים על ידי Apple CarPlayo תלויים בזמינות המאפיינים במדינה שלכם. למידע נוסף, אנא היכנסו ל-www.apple.com.

3הרכב שלכם תואם ל-Android Auto. השירותים המוצעים על ידי Android Auto תלויים בזמינות המאפיינים במדינה שלכם. למידע נוסף, אנא ראו www.android.com/auto/.

4סמארטפונים תואמים בלבד.

4מאפיין זמין כאופציה. אם משתמשים במשקפיים בי-פוקאליים או מולטי-פוקאליים אינם יכולים להתאים בקלות את המיקוד בתמונת התצוגה האחורית הדיגיטלית של ClearSight, הם יכולים לחזור למצב מראה פנימית בכל עת.


מאפיינים אופציונליים וזמינותם עשויים להשתנות בהתאם למפרט הרכב (דגם וחטיבת הינע) והשוק, או לחייב התקנה של מאפיינים אחרים על מנת להתקין אותם. אנא צרו קשר עם הסוכנות הקרובה אליכם לקבלת פרטים נוספים, או הגדירו את תצורת הרכב שלכם באופן מקוון.


על הנהגים להשתמש במאפיינים הכלולים ברכב רק כאשר בטוח לעשות זאת. על הנהגים לוודא שהם נמצאים בשליטה מלאה על הרכב בכל עת.


מאפייני Pivi ו-InControl, אופציות, שירותי צד שלישי וזמינותם הם תלויי שוק - בדקו עם סוכנות יגואר שלכם לגבי הזמינות בשוק המקומי והתנאים המלאים. מאפיינים מסוימים מחייבים מנוי אשר יחייב חידוש לאחר התקופה הראשונית שהוגדרה על ידי הסוכנות שלכם. לא ניתן להבטיח קישוריות לרשת סלולרית בכל מקום.המידע והתמונות המוצגים בהקשר של טכנולוגיית InControl, לרבות מסכים או רצפים, כפופים לעדכוני תוכנה, בקרת גרסאות ושינויים מערכתיים/חזותיים אחרים בהתאם לאופציות שנבחרו. Amazon, Alexa וכל הסמלים הקשורים הם סימנים מסחריים של Amazon.com, Inc. או של השותפות שלה. תפקודיות מסוימת של Alexa מותנית בטכנולוגיית בית חכם. ייתכן השימוש ב-Amazon Alexa מחייב חשבון אמזון.


MeridianTM3. הוא סימן מסחרי רשום של Meridian Audio Ltd. השם Trifield והסמל הם סימנים מסחריים של Trifield Productions Ltd.


Apple CarPlay® הוא סימן מסחרי של Apple Inc. תנאי משתמש קצה של Apple Inc עשויים לחול.


Android AutoTM הוא סימן מסחרי של Google LLC.